Vaginálny orgazmus – sen mnohých žien aj mužov

floating-leaf
floating-leaf

Pomôžte svojej partnerke dosiahnuť vaginálny orgazmus

Orgazmus je jeden z dôvodov, prečo sa muži i ženy oddávajú milostným hrám. Orgazmus je sexuálne vyvrcholenie, ktoré je sprevádzané príjemnou a silnou fyziologickou reakciou. Táto reakcia je spôsobená prekrvením pohlavných orgánov. U mužov orgazmus spravidla sprevádza ejakulácia. Bohužiaľ, u žien to také jednoduché nie je.

Viac o orgazme

Podľa odborníkov je hlavným rozdielom v dosahovaní orgazmu u mužov a žien fakt, že mužská sexualita je viac podmienená biologicky. Sexuálne prežívanie ženy má skôr psychologický charakter.

Pokiaľ však žena dosiahne orgazmus, má obvykle dlhšie trvanie ako ten mužský. Môže trvať od 16 sekúnd do viac ako minúty.

Tým častejšie a ľahšie dosiahnuteľným je orgazmus klitoriálny. Ženy sa s ním prvýkrát stretávajú väčšinou pri sebauspokojovaní a aj u mužov je to “vsadenie na istotu”. Dosiahnuť ho je možné niekoľko minútovou stimuláciou klitorisu. Orgazmus dosahovaný dráždením klitorisu býva kratší, ale intenzívny.

Okrem klitoriálneho orgazmu však poznáme aj vaginálny orgazmus. Ten je spravidla menej intenzívny, ale dlhší a podľa odborníkov viac uspokojujúci. Žena ho dosahuje stimuláciou vnútornej časti klitorisu skrytej v tele ženy stimuláciou pohlavným aktom. Je však škoda, že mnohé ženy a ich partneri tento orgazmus poznajú iba z počutia, pretože sami ho pri milostných hrách nezažili. Ak žena ešte neprežila vaginálny orgazmus, určite to trápi nielen ju, ale aj jej partnera. Nič však nie je stratené. Ešte stále môže prísť do vášho intímneho života nový vietor.

Existujú tabletky na viacnásobný orgazmus a hormonálnu rovnováhu žien? Áno, volajú sa EREXAN Femina!

Vaginálny orgazmus uspokojenie - Erexan.sk

Ako dosiahnuť vaginálny orgazmus?

Ženy po ňom túžia rovnako ako muži. Pre muža, ktorému záleží na tom, aby bola uspokojená aj partnerka, je dosiahnutie vaginálneho orgazmu veľmi dôležité. Tu je niekoľko tipov, ako sa k nemu prepracovať:

  • Nepodceňujte predohru. Kvalitná predohra môže trvať aj 45 minút. Najdôležitejšie sú dotyky. Hladkajte partnerku, nežne ju bozkávajte po celom tele, obzvlášť si dajte záležať v erotogénnych zónach. Tie sa nachádzajú na tele aj na iných miestach, ako sú prsia či ženské genitálie. Žena by sa mala pod vašimi dotykmi uvoľniť, čím sa vylučujú ženské hormóny estrogény, ktoré ovplyvňujú dosiahnutie orgazmu.
  • Vyskúšajte rôzne polohy. Nemusíte sa stať majstrom v kamasútre. Cieľom je nájsť polohy, ktoré budú príjemné pre vás oboch. Pokiaľ vám však záleží, aby s vami dosiahla partnerka vaginálny orgazmus, hľadajte sexuálne polohy, ktoré sa páčia predovšetkým jej. Snažte sa nájsť na ženskom tele povestný bod G. Bod G je tkanivo vnútri pošvy veľké asi ako menšia minca. Toto tkanivo je toporivé, takže keď sa naplní krvou navrie a je ľahšie rozpoznateľné. Hľadať  ho treba na prednej stene pošvy, za lonovou kosťou. Nielen vystriedanie viacerých polôh, ale tiež rôznych miest, kde sa odohrávajú vaše milostné hry, určite okorení váš sexuálny život.
  • Pomôžte si erotickými pomôckami. Nepodceňujte ich silu. Samozrejme, nemusíte hneď bežať do erotického obchodu a vybieliť vašu peňaženku. Použiť môžete veci, ktoré nájdete doma. Výbornou pomôckou je obyčajná šatka, ktorou zaviažete svojej partnerke oči. Vaše dotyky budú potom oveľa intenzívnejšie. Tou istou šatkou môžete pre zmenu zviazať partnerke aj ruky. Dráždite ju na celom tele rukami a ústami a uvidíte, že sa dostaví intenzívne vzrušenie.
  • Prekonajte sa. Vaginálny orgazmus žena obyčajne nedosiahne hneď. Dôležité je, aby partner situáciu zvládol a jeho vyvrcholenie neprišlo skôr ako vyvrcholenie partnerky. Nemusíte však hneď siahať po Viagre či tadalafile. Ak potrebujete podporu vášho libida či predĺženie pohlavného aktu, obzrite sa po výživových doplnkoch na prírodnej báze. Oproti liečivám sú bez vedľajších účinkov, zato ich účinok je spoľahlivý. Tabletky proti predčasnej ejakulácii vám pomôžu nielen predĺžiť sexuálny styk, ale zvýšia aj váš sexuálny apetít, čo partnerka určite ocení.
  • Odporučte partnerke vhodné cviky. Dosiahnutie vaginálneho orgazmu podporia aj cviky na posilnenie pošvového svalstva. Veľmi účinné je opakované sťahovanie a následné uvoľňovanie vnútorných svalov pošvy.
Vaginálny orgazmus Erexan - Erexan.sk

Zdravie na prvom mieste

Problém dosiahnuť vaginálny orgazmus môže byť spôsobený krátkou výdržou partnera. Keďže pri vaginálnom orgazme je nevyhnutné dlhodobé dráždenie vnútorných stien pošvy, penis musí byť priamo v pošve, čím dochádza k intenzívnej sexuálnej stimulácii aj u partnera. Vydržať preto nemusí byť jednoduché.

Za predčasnou ejakuláciou môže byť skrytých veľa závažných problémov, o ktorých muži neradi otvorene hovoria. Predčasnú ejakuláciu môže spôsobiť napríklad zväčšená prostata. Prostata pri pohlavnom styku plní funkciu “spúšťača spermií”, teda polúcie. Preto dobrý zdravotný stav muža po tejto stránke neodmysliteľne patrí k dosiahnutiu partnerkinho vaginálneho orgazmu.

Niekedy môže nastať problém s dosahovaním orgazmu u ženy aj vplyvom jej biologických zmien. Ide spravidla o zmeny spôsobené príchodom menopauzy. Počas menopauzy dochádza k hormonálnej nerovnováhe, kde ženské telo prichádza o estrogén a ďalšie dôležité ženské hormóny. S pôžitkom dosahovania orgazmov sa však žena nemusí rozlúčiť natrvalo. Obnoviť hladinu ženských hormónov, zmierniť návaly horúčavy či náladovosť pomôžu fytoestrogény v najrôznejšej podobe.

Zhrnutie:

  • Dosiahnutie vaginálneho orgazmu nie je samozrejmosť.
  • Vaginálny orgazmus podporuje predohra, stimulujúce polohy, pomôcky, cvičenie a dobrá výdrž partnera.
  • Ani v menopauze sa nemusíte s vaginálnym orgazmom rozlúčiť.
  • Pre lepší sexuálny zážitok vyskúšajte výživové doplnky, akými sú Erexan pre mužov a Feminox pre ženy.

Tieto médiá
sa o nás pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo