Trápi vás zväčšená prostata? Čo s ňou?

floating-leaf
floating-leaf

Mnoho z vás si určite myslí, že problémy s prostatou môžu mať muži až v zrelom veku. Nie je to však úplne tak. Zväčšená prostata sa týka aj mužov pred päťdesiatkou. Zbystriť pozornosť by ste mali už po tridsiatych narodeninách.

Príznaky zväčšenej prostaty

Stáva sa vám čoraz častejšie, že sa v noci zobudíte s nutkaním na malú potrebu? Príčinou nemusí byť to, že ste pred spaním vypili veľa vody, ale to, že vaša prostata tlačí na močový mechúr. Ak sa k tomu pridajú bolesti či pocit neúplného vyprázdnenia mechúra, jednoznačne je problém s vašou prostatou.

Zväčšená prostata - Erexan.sk

Aké sú rizikové faktory?

Rizikovým faktorom je v prvom rade vek muža. Po päťdesiatke je v rizikovej skupine takmer každý muž. V ohrození sú tiež viac muži, ktorí požívajú častejšie alkoholické nápoje, fajčia alebo pijú veľa kávy. Alkohol, nikotín, ale aj kofeín môžu podnietiť nadmerný rast buniek, a tak zväčšiť prostatu.

Zväčšená prostata sa netýka len mužov po päťdesiatke. Čoraz častejšie postihuje už tridsiatnikov.

Kedy je čas navštíviť lekára?

Svojho urológa by ste mali navštevovať preventívne raz za rok, ale ak zbadáte vo svojom moči napríklad krv, máte časté problémy s erekciou alebo sa neviete niekoľko dní vymočiť, na nič nečakajte a bežte k lekárovi.

Prostata a sexuálny život

Zdravie prostaty je veľmi háklivá záležitosť. Pri sexe vám plní funkciu „spúšťača spermií“ – polúcie vďaka predejakulačnej tekutine. Všetci muži by sa mali snažiť udržať si zdravú prostatu čím najdlhšie, pretože akékoľvek problémy s ňou priamo súvisia so silou erekcie a s celkovou schopnosťou súložiť a užiť si každý sex či erotické hry.

Hovorí sa, že časté milovanie je prevenciou pred vznikom rôznych ochorení prostaty a udržuje ju v dobrej veľkosti aj kondícii. Ak už ale problém s prostatou nastane, ovplyvní to aj sexuálny život. Zväčšená prostata môže mať za následok neschopnosť erekcie, predčasnú ejakuláciu či úplnú stratu libida a chuti na sex.

Zväčšená prostata sexuálny život - Erexan.sk

Starostlivosť z pohodlia domova

Zväčšená prostata vyžaduje starostlivosť, ktorá by mala začať už v domácom prostredí. Počuli ste napríklad o zázračnom strome lásky yohimbe, prírodných tabletách s okamžitým účinkom alebo účinných prostriedkoch s dlhodobým účinkom?

Výťažky yohimbe

Účinky stromu yohimbe poznali už staroveké africké kmene. Z kôry stromu si pripravovali nápoj, ktorý užívali nielen ako afrodiziakum, ale aj ako liek na kašeľ, chrípku a dokonca malomocenstvo. Nadpriemerné účinky má yohimbe najmä u mužov. Jeho užitie podporuje sexuálne vzrušenie a samotnú túžbu po sexe. Zosilňuje zmysel pre dotyk a pocitovú stimuláciu. Je to spôsobené tým, že v oblasti panvy sa zvýši krvný tlak, a teda aj prekrvenie.

Okamžité riešenie problému

Svoj sexuálny život a problémy s erekciou môžete vyriešiť jednoducho a okamžite pomocou certifikovaného prírodného výživového doplnku Erexan. Stačí ho užiť iba 30 až 60 minút pred pohlavným stykom, pretože jeho účinky a zlepšenie problémov s erekciou sa dostavia veľmi rýchlo.

Dlhodobé riešenie zväčšenej prostaty

Uľavte si od bolestivých problémov spojených so zväčšenou prostatou pomocou koncentrovanej zmesi účinných látok v tabletkách EREXAN Prostate. Tento prípravok vám pomôže dostať prostatu opäť pod kontrolu a predísť ďalším komplikáciám.

Ako je to teda so zväčšenou prostatou?

V prvom rade je dôležité spozorovať príznaky problému s prostatou čím najskôr. Zväčšená prostata sa ohlási najmä bolestivým močením, problémami s erekciou a častým nutkaním na malú potrebu. Pozor si dajte aj vtedy, ak patríte k mužom v rizikovej skupine spojenej s vyšším vekom, nadmerným pitím alkoholických nápojov, fajčením, pitím veľa kofeínových nápojov.

A aké sú možné riešenia problému?

  • Vyskúšajte prírodný produkt Erexan s okamžitým účinkom na zlepšenie erekcie.
  • Dlhodobo užívajte EREXAN Prostate so zmesou účinných látok na liečbu zväčšenej prostaty.
  • Ochutnajte yohimbe – afrodiziakum, ktoré okamžite prekrví vaše panvové partie.
  • A nezabúdajte ani na preventívne prehliadky u svojho urológa.

Tieto médiá
sa o nás pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo