Referencie na Erexan

"Je úžasné opäť zažívať plnohodnotný sex"

Maroš Cihlár odporúča Erexan

Málo kto vie že sme mali s mojou manželkou malé ale dlhodobé nepríjemnosti čo sa týka nášho intímneho života. Pravde podobne moja cyklistická záľuba ma pripravila o schopnosť dlhšie udržať erekciu.

Zvyčajne keď sme sa so ženou milovali môj penis stratil tvrdosť do niekoľkých minút a neboli sme už schopní v milovaní pokračovať. Trápilo ma to najmä kvôli žene, že som ju nikdy nedokázal uspokojiť a ja sám som sa uspokojil len zriedka. Okrem iného som mal trochu strach, či nepôjde hľadať to čo jej neviem dať ja, niekde inde... Viete ako to myslím, predsa len sme ešte pomerne mladí a sex potrebujeme.

Bavili sme sa raz na túto tému s kamošom z cyklistického klubu. Na moje prekvapenie povedal, že aj on mal podobný problém a riešil ho aj v spolupráci s lekárom. Po niekoľkých pokusoch s rôznymi liekmi sa vraj zastabilizoval na tabletkách Erexan, ktoré sú bez receptu. Povedal som si pre čo to neskúsiť, veď aj tak už nemám čo stratiť. Erexan som si kúpil hneď na druhý deň po našom rozhovore. Poviem vám len toľko, že je úžasné opäť zažívať plnohodnotný sex!

Prečítajte si
ďalšie referencie na Erexan

Prečítajte si, ako Erexan pomohol mužom a ich partnerkám skvalitniť ich milostný život. Možno sa inšpirujete. Máte s Erexanom skúsenosti? Pošlite nám vaše referencie a získajte špeciálne zľavové kupóny na Erexan!

Tomáš 53 rokov
Objednal som si zatiaľ len jedno testovacie balenie. Chcel som prípravok najprv dôkladne vyskúšať keďže som o ňom pred tým ešte nepočul. Ale musím povedať, že funguje spoľahlivo a asi si objednám znovu.
Martin 42 rokov
Aj keď mám len 42 rokov, už dlho mi komplikuje život to, že ťažko dosahujem stoporenie penisu. Mal som predpísanú Viagru, ktorá mi pomáhala, ale keď som si prečítal vedľajšie účinky, chcel som radšej niečo neškodnejšie. Erexan mi úplne vyhovuje, objednávam si ho pravidelne.
Milan 29 rokov
S priateľkou si občas radi pekne natvrdo zasexujeme. Napriek tomu, že nemávam problém s erekciou, čas od času použijem Erexan. Vydržím potom dlhšie som skôr pripravený na ďalšie kolo.
Volám sa Tóno
Chcem vám len povedať, že som s Erexanom dosť spokojný. Prví krát mi síce zabral až keď som si dal druhú tabletku, ale od vtedy bez problémov.
Alexander 63 rokov
Ja už som starý kôň ale čas od času si rád vrznem s nejakou peknou kočkou v klube. Prestal som jesť Cialis mal som z neho trochu závrate a prešiel som na váš Erexan. Som spokojný.
Libor 71 rokov
Už sme sa s mojou ženou veľmi dlho nemilovali a keď som jej ukázal článok o Erexane v časopise, len sa zasmiala že nám dvom už ani svätená voda nepomôže. Ale v tom by bol čert. Objednal som si na skúšku jedno balenie a zafungovalo to. Po pätnástich rokoch sme sa opäť milovali a vydržal som až 20 minút. Slušné.
Ahoj Som Blažena
ďakujem vám že ste môjmu druhovi vrátili chuť na sex. Myslela som si že už je náš sexuálny život v troskách, našťastie som sa mýlila.
Fabián 31 rokov
Dobrý deň! Môj problém spočíval v tom že som sa vždy pri mojej priateľke veľmi rýchlo spravil. Do minúty som bol vždy hotový ale potom som na internete našiel vašu stránku a objednal som si. Problém je už vyriešený a som veľmi rád. Prosím zverejnite to.
Dárius 46 rokov
Bol som milo prekvapený že tabletky nie sú farbené a prípravok neobsahuje žiadne éčka. Je to naozaj kvalitný produkt. Čas od času si u vás nakupujem zásoby.
Vladimír 66 rokov
Erexan som si objednal lebo už mám dosť liekov na erektívnu činnosť ktoré sa musia užívať pravidelne. Nesexujem zase tak často aby sa mi oplatilo to stále brať. Erexan si dám pár minút pred sexom a mám pokoj.
So Emil a mám 24 rokov
Rád si užívam s mnohými babami naraz a často chodievam aj na swingers. Niekedy sa mi už stalo že som na hromadnej akcii zlyhal- tréma spraví svoje, ale viete si predstaviť potom tú hanbu keď stojíte nahý uprostred desiatich osôb ktoré to robia hlava nehlava a vy sa musíte len pozerať lebo vám nestojí... Trápna situácia. Od nedávna si dávam pred akciou vždy erexan ako poistku proti takýmto faux paux.
Otakar 57 rokov
Príliš som tomu najprv neveril ale som rád že ste ma presvedčili. Účinkuje to celkom fajn.