EREXAN Super SHOT

Najsilnejší drink na podporu erekcie s extra rýchlym a intenzívnym nástupom účinku

EREXAN Super SHOT

1x EREXAN Super SHOT

EREXAN Super SHOT

6,90 

25 ml

EREXAN Super SHOT 2x

2x EREXAN Super SHOT

EREXAN Super SHOT 2x

13,50 

Ušetríte: 0,30 

50 ml

EREXAN Super SHOT 4x

4x EREXAN Super SHOT

EREXAN Super SHOT 4x

26,70 

Ušetríte: 0,90 

100 ml

Najobľúbenejšie

EREXAN Super SHOT 8x

8x EREXAN Super SHOT

EREXAN Super SHOT 8x

49,70 

Ušetríte: 5,50 

200 ml

Erexan Super Shot

Hodnotenie 4.8

EREXAN Super SHOT – extrémny stimulant erekcie

EREXAN Super SHOT je extrémne koncentrovaný výživový doplnok vo forme drinku, pre dosiahnutie tej najtvrdšej erekcie a maximálnej rozkoše. Vďaka kvapalnej konzistencii sa vstrebáva oveľa rýchlejšie ako bežné tabletky na erekciu. Vstrebávanie netrvá ani 20 minút. Je ideálny pre rýchle dosiahnutie vysokého stupňa napumpovania, vďaka čomu je penis tvrdší a väčší. Doprajte sebe a vašej partnerke rozkoš, akú ste doteraz nezažili

Jedno balenie obsahuje 25 ml tekutého prípravku s vysokou koncentráciou účinných látok. Zloženie tvoria predovšetkým stimulačné aminokyseliny a rastlinné extrakty, spolu s dôležitými minerálmi.

Čo možno očakávať od Super SHOTU?

 • Tvrdá a spoľahlivá erekcia
 • Efekt takmer ihneď
 • Rozkoš ktorá vás prekvapí
 • Najsilnejšie zloženie na trhu
 • Jednoduché užívanie a miniatúrne balenie
 • Vhodné pre mužov v každom veku

 

Extra tvrdá erekcia

Zrýchlený účinok (do 20 min.)

Extra silný efekt

Bezpečný a overený

Registrovaný ako výživový doplnok

EREXAN Super SHOT je najrýchlejší a najsilnejší drink na podporu erekcie, aký si môžete dopriať!

Dávkovanie a zloženie
Super SHOTU

 • Vypite celý obsah jedného balenia, 20 minút pred milovaním
 • Pre extra rýchly účinok, neužívajte bezprostredne po jedle.
 • Vychutnajte si nadštandardnú rozkoš.
EREXAN Super SHOT je mimoriadne koncentrovaný výživový doplnok. Preto nikdy neprekračujte maximálnu dennú dávku – jeden shot (25ml) denne.
Erexan Super SHOT ilustrácia
1
aminokyselina

L-Arginín

L-arginín vo vysoko kvalitnej forme Hydrochloridu, ktorý je rozpustný vo vode a rýchlo sa vstrebáva do krvi. Je základnou molekulou, ktorá prináša lepšiu erekciu. Podieľa sa na tvorbe oxidu dusnatého v organizme. Ten pomáha uvoľniť hladké svalstvo a cievy, vedúce do penisu, ktoré zabezpečujú prekrvenie pohlavného údu. Arginín okrem toho zlepšuje produkciu a kvalitu spermií a ovplyvňuje tak mužskú potenciu. V Super SHOTe nájdete obrovskú dávku tejto dôležitej aminokyseliny.

2
aminokyselina

L-Citrulín

Ďalšou dôležitou zložkou EREXANu Super SHOT je dokonale čistý L-Citrulín, ktorý zabezpečuje stabilnú hladinu L- Arginínu v bunkách. Práve vďaka tomu penis vydrží stoporený dlhšie a je opticky širší a dlhší. L-Citrulín napomáha vzniku energie a ovplyvňuje využívanie kyslíka, čím prehlbuje rozkoš z pohlavného styku. EREXAN Super SHOT je silným zdrojom tejto aminokyseliny, pre vašu dokonalú spokojnosť.

3
aminokyselina

L-Lysin

Na dôkladnom prekrvení penisu sa podieľa aj aminokyselina L-Lysin vo farmaceutickej kvalite a dobre vstrebateľnej forme hydrochloridu. Jej nedostatok sa prejavuje slabou erekciou a nižšou výdržou pri sexe. Pozitívne vplýva na produkciu hormónov ovplyvňujúcich čas, potrebný na regeneráciu po sexuálnom akte. Práve preto sú ľudia s dobrou hladinou L-Lysinu schopní opakovane podávať lepšie sexuálne výkony. Táto aminokyselina je vo formulácii tohto SHOTu bohato zastúpená, pre zabezpečenie intenzívneho účinku.

4
extrakt

Kotvičník zemný

Extrakt z Kotvičníka zemného so zvýšeným podielom saponínov (40%) vo farmaceutickej kvalite je stimulant, ktorý ovplyvňuje hladinu mužského pohlavného hormónu testosterónu. Testosterón ovplyvňuje ako fyzickú silu a výkonnosť, tak aj sexuálnu žiadostivosť a schopnosť mať erekciu. Preparát EREXAN Super SHOT je maximálne nasýtený množstvom týchto dôležitých saponínov.

5
extrakt

Guarana

Extrakt z Guarany funguje ako mentálny stimulant. Obsahuje široké spektrum alkaloidov, ktoré majú vplyv na aktivitu nervového systému. Krátkodobo zvyšuje úroveň energie a bdelosť. V preparáte EREXAN Super SHOT sa nachádza také množstvo Guarany, ktoré vaše telo pripraví na dlhé a dychberúce milostné výkony.

6
extrakt

Kórejský ženšen

Kórejský ženšen je vzácny koreň s povzbudzujúcimi účinkami. Podporuje dobrú náladu a činnosť nervového systému. Zvyšuje tiež výdrž pri fyzickej aktivite. Vyvážený obsah vysoko kvalitného extraktu zo ženšenu v prípravku EREXAN Super SHOT, vám umožní užívať si dlhú a intenzívnu rozkoš. 

7
minerál

Zinok

Zinok je nenahraditeľný minerál, ktorý podporuje správnu funkciu pohlavných orgánov. Hrá dôležitú úlohu pri tvorbe mužského hormónu – testosterónu, vďaka čomu prispieva k plodnosti. Zároveň pomáha udržať zdravie prostaty a má skvelé antioxidačné účinky. Ak užijete jednu fľaštisčku SHOTu, môžete si byť istý, že ste vášmu telu dopriali kompletnú dennú dávku zinku.

8
minerál

Selén

Vysoko kvalitný minerál – Selén je mimoriadne silným antioxidantom. Chráni bunky pred voľnými radikálmi, ktoré poškodzujú DNA. Navyše pomáha správnej  tvorbe spermií. V drinku EREXAN Super SHOT sa nachádza 100% odporúčanej dennej dávky Selénu.  Budete si tak môcť užiť skutočne bujné vyvrcholenie s poriadnou dávkou ejakulátu, sprevádzané takou intenzívnou extázou rozkoše, o akej ste sa doteraz odvážili iba uvažovať.

Erexan Super SHOT

Podiel účinných látok

Aktívne látky  Obsah     *RHP
L-arginín HCl 3000 mg
L-citrulín 700 mg
L-lysin HCl 400 mg
Kotvičník zemný (extrakt 40% saponínov) 300 mg
Guarana (extrakt 10% kofeínu) 80 mg
Kórejský ženšen (extrakt 80% ginsenosidov) 25 mg
Zinok (citrát zinočnatý) 10 mg 100%
Selén (L-seleno-methionin) 55 µg 100%

*RHP = referenčná hodnota príjmu
Zobraziť celú etiketu

Objektívne porovnanie
Super SHOTU s podobným produktom

Rozhodnite sa pre skutočnú kvalitu, aby ste sa vyhli sklamaniu. Na trhu nájdete celý rad drinkov na podporu erekcie. Pozrite si porovnanie drinku EREXAN Super SHOT s doposiaľ najlepším konkurentom.

EREXAN Super SHOT

Cena od 6,90 
EREXAN Super SHOT
 • Voľnopredajný, bez lekárskeho predpisu
 • Rýchly účinok
 • Podporuje kvalitu a množstvo semena
 • Podporuje silné vzrušenie a rozkoš
 • Obsahuje vysoko kvalitné účinné látky
 • Extra vysoký objem účinných látok
 • Silný efekt a radosť z výsledkov

Podobný SHOT

Cena od 6,50 €
Podobný SHOT
 • Voľnopredajný, bez lekárskeho predpisu
 • Rýchly účinok
 • Nepodporuje kvalitu a množstvo semena
 • Podpora rozkoše je slabšia
 • Obsahuje obyčajné účinné látky
 • O 28% nižší objem účinných látok
 • Možné sklamanie a pokazený zážitok

Čo si o Super SHOT
myslia ľudia? Pozrite na recenzie

To najlepšie pre vás
Zodpovedný prístup a vysoká kvalita

kvalita

To najlepšie čo sa dá vyrobiť

Pri vývoji výživového doplnku EREXAN Super SHOT sme sa zamerali na to, aby sme Vám priniesli najlepší produkt, aký je s použitím najmodernejších technológií možné vyrobiť. Každá fľaštička tohto drinku je doslova napumpovaná maximom účinných látok.

vegan

Vhodné pre vegetariánov a vegánov

Aby sme vyšli v ústrety ľuďom so špeciálnymi stravovacími potrebami, ako sú vegetariáni a vegáni, pri výrobe sme nepoužili žiadne živočíšne ingrediencie. Môžete si byť istý, že produkciou toho hodnotného produktu netrpeli žiadne zvieratá.

UVZSR

Sme pod stálou kontrolou

Všetky naše produkty sú pod dohľadom Úradu verejného zdravotníctva SR a prísne laboratórne testované na neprítomnosť chemických a biologických kontaminantov. Môžete si byť istý, že robíte to najlepšie pre Vaše zdravie.

secret

Chránime vaše súkromie

Uvedomujeme si, že si možno neželáte, aby sa cudzie osoby dozvedeli o povahe produktov, ktoré si u nás objednávate. Z tohto dôvodu dbáme na Vaše súkromie a zásielky neoznačujeme žiadnou reklamou, ktorá by akýmkoľvek spôsobom napovedala o jej obsahu.

Najčastejšie otázky
ktoré by vás mohli zaujímať

Kto by nemal EREXAN Super SHOT vôbec užívať?

EREXAN Super SHOT je vo všeobecnosti bezpečný výživový doplnok, avšak vzhľadom k vysokému obsahu účinných látok, ktoré majú vplyv na krvný obeh odporúčame, aby ľudia trpiaci kardiovaskulárnymi problémami konzultovali jeho použitie so svojim lekárom alebo lekárnikom.

Môžu EREXAN Super SHOT používať aj ženy?

Tento produkt je vyvinutý špeciálne pre mužov, takže jeho používanie ženám neodporúčame. Myslíme však aj na dámy. Preskúmajte náš ďalší produkt – EREXAN Femina, ktorý sme vytvorili pre vysokú rozkoš ženského pokolenia.

Aké sú vedľajšie účinky EREXANU Super SHOT?

Vo všeobecnosti sa jedná o bezpečný výživový doplnok. Vzhľadom k jeho vyššej koncentrácii sa však u citlivých jedincov, v ojedinelých prípadoch, môžu vyskytnúť mierne zažívacie ťažkosti, prípadne začervenanie pokožky a búšenie srdca.

Je potrebný lekársky predpis na zakúpenie EREXANU Super SHOT?

Napriek vysokej koncentrácii účinných látok, sme EREXAN Super SHOT zaregistrovali ako výživový doplnok. Z tohto dôvodu je dostupný pohodlne bez lekárskeho predpisu a na jeho kvalitu dohliada Úrad verejného zdravotníctva SR.

Aká je maximálna denná dávka EREXANU Super SHOT?

Maximálna denná dávka je jedno balenie (teda 25ml) tekutého prípravku. Túto dennú dávku nikdy neprekračujte.

Ako rýchlo pocítim prvé účinky EREXANU Super SHOT?

Účinky sa dostavujú skutočne rýchlo a to v priebehu 20-30 minút od použitia prípravku. Ak chcete účinok urýchliť, užite prípravok nalačno. EREXAN Super SHOT neodporúčame používať bezprostredne po jedle. To môže z fyziologických dôvodov predĺžiť dobu nástupu účinkov.

Môže sa EREXAN Super SHOT kombinovať s alkoholom?

Vo všeobecnosti neodporúčame kombinovať prípravok s alkoholom. Mohlo by to mať negatívny vplyv na jeho účinnosť.

Môžem Super SHOT kombinovať s liekmi?

V prípade, že užívate lieky a domnievate sa, že by mohli interagovať s týmto prípravkom, odporúčame vhodnosť použitia Super SHOTU konzultovať s vašim lekárom.

Existujú nejaké kontraindikácie alebo obmedzenia pri užívaní tohto prípravku?

Niektoré kontraindikácie môžu zahŕňať alergie na akúkoľvek zložku prípravku, srdcové ochorenia alebo užívanie určitých liekov. V takom prípade odporúčame konzultáciu s lekárom alebo lekárnikom.

Môže Super SHOT ovplyvniť plodnosť?

Áno EREXAN Super SHOT obsahuje látky, ktoré pomáhajú správnej spermatogenéze a preto môže pozitívne ovplyvniť aj plodnosť. Za týmto účelom by sme však odporúčali zvážiť použite produktu EREXAN Stabil, ktorý je na podporu plodnosti priamo vyvinutý.

V akom veku je možné EREXAN Super SHOT používať?

EREXAN Super SHOT je možné používať v každom veku. Nie je však vhodný pre chlapcov mladších ako 18 rokov. Horná veková hranica nie je stanovená a závisí len od Vašej chuti zažiť skutočnú rozkoš. 

floating-leaf
floating-leaf

Vyberte si z ďalších
prémiových produktov EREXAN

EREXAN Kontrol 30 kapsúl

EREXAN Kontrol
30 kapsúl

Výživový doplnok na predčasnú ejakulácia a na erekciu

Patríte medzi mužov, ktorí sú so všetkým rýchlo hotoví? S výživovým doplnkom EREXAN Kontrol bude váš výkon tvrdší a dlhší. Erexan Kontrol si obľúbili muži, ktorých nebavia rýchle zakončenia. Zabudnite na predčasnú ejakuláciu a doprajte si dlhé milovanie, ktoré ocení aj vaša partnerka.

Cena od 28,70 
EREXAN Stabil 90 kapsúl

EREXAN Stabil
90 kapsúl

Výživový doplnok na plodnosť libido a erekciu

Máte pocit, že to často jednoducho nestojí za nič? S tabletkami na erekciu Erexan Stabil to bude stáť vynikajúco a najmä dlhodobo. Erexan Stabil je výživový doplnok na dlhodobú podporu libida, plodnosti a erekcie, špeciálne vhodný pre mužov vo vyššom veku a pre tých, ktorí plánujú otcovstvo.

Cena od 37,90