EREXAN Prostate

Perfektná pohoda prostaty a močových ciest, vďaka jednému z najsilnejších prípravkov, aké si môžete dopriať

EREXAN Prostate

1x EREXAN Prostate

EREXAN Prostate

17,90 

60 kapsúl

Najobľúbenejšie

EREXAN Prostate 2x

2x EREXAN Prostate

EREXAN Prostate 2x

33,70 

Ušetríte: 2,10 

120 kapsúl

EREXAN Prostate 3x

3x EREXAN Prostate

EREXAN Prostate 3x

49,70 

Ušetríte: 4,00 

180 kapsúl

EREXAN Prostate 4x

4x EREXAN Prostate

EREXAN Prostate 4x

65,00 

Ušetríte: 6,60 

240 kapsúl

Lieky na prostatu

Hodnotenie 4.8

EREXAN Prostate – perfektná pohoda prostaty

S pribúdajúcim vekom, takmer každého muža začne trápiť prostata. Symptómy sú spočiatku nevinné, no ak sa nepodchytia, rýchlo sa stupňujú. Ide o naliehavé nutkanie na močenie, bolesti pri močení, či prerušovaný močový prúd. Časom tieto symptómy nadobúdajú takú silu, že Vás dokážu zobudiť zo spánku alebo obrátiť rodinný výlet na zbesilý hon za verejnými WC. Povedzte rázne nie týmto príznakom mužského starnutia. 

EREXAN Prostate sa postará o dokonalú pohodu vašej prostaty a močových ciest. EREXAN Prostate je výživový doplnok, ktorý je nabitý maximálnym možným objemom koncentrovaných rastlinných extraktov, antioxidantov a ďalších dôležitých účinných látok. Tie pomáhajú udržať normálnu funkciu prostaty, obličiek a močového mechúra. Namiesto otravných symptómov si tak môžete užívať vaše záľuby a čas s blízkymi. Ak chcete podporiť aj vašu mužskú energiu a vitalitu, kombinujte s prípravkom EREXAN Stabil. Pred extra tvrdú erekciu skúste aj EREXAN Standard, alebo EREXAN Super SHOT.

EREXAN Prostate sme vyvinuli mužom, ktorým nie je ľahostajné ich intímne zdravie a chcú sa cítiť v pohode v každom veku.

 

Prostata v pohode

Močové cesty v pohode

Zosilnený účinok

Dlhodobá starostlivosť

Registrovaný ako výživový doplnok

EREXAN Prostate sa postará o dokonalú pohodu Vašej prostaty a močových ciest. Doprajte si to najlepšie.

EREXAN Prostate
– dávkovanie a zloženie

 • Užívajte 1 kapsulu 1x denne
 • Zapite dostatočným množstvom vody
 • Zabudnite na prostatu a užívajte si
 • EREXAN Prostate používajte dlhodobo
Máte v rukách mimoriadne silný produkt. Preto nikdy neprekračujte maximálnu dennú dávku – 1 kapsula.
Erexan-prostate-ilustracia
1
extrakt

Saw palmetto

Vo výživovom doplnku EREXAN Prostate je použitý koncentrovaný extrakt z byliny Saw palmetto, vo farmaceutickej kvalite. Sila extraktu je 4:1 čo zaručuje až štvornásobnú koncentráciu účinných látok v porovnaní s bežne používaným práškom z tejto rastliny. Saw palmetto pomáha udržať správnu funkciu prostaty a preto tvorí hlavnú zložku toho hodnotného preparátu.

2
extrakt

Žihľava dvojdomá

Štandardizovaný extrakt zo žihľavy dvojdomej vo farmaceutickej kvalite, zaručuje štandardizovaný 1% podiel hlavnej účinnej látky – kyseliny kremičitej. Navyše obsahuje množstvo ďalších dôležitých vitamínov a molekúl. Žihľava pomáha udržať zdravé obličky a močový mechúr, prispieva k správnemu vylučovaniu vody a napomáha normálnej funkcii prostaty.

3
extrakt

Ginko dvojlaločné

Štandardizovaný Extrakt z Ginka dvojlaločného s ideálnym pomerom flavonoidov a laktónov 24/6. Ginko pomáha prekrveniu a má antioxidačný účinok. Zabraňuje tak negatívnemu vplyvu voľných radikálov na prostatu na základnej bunkovej úrovni.

4
antioxidant

Lykopén

Lykopén je ďalší mimoriadne silný antioxidant. V preparáte EREXAN Prostate sa nachádza vo forme Extraktu z rajčín v takom množstve, ktoré by ste do seba dostali jedine konzumáciou približne 4-8 kilogramov čerstvých rajčín. Lykopén chráni DNA pred poškodením voľnými radikálmi a spolu s ostatnými účinnými látkami pôsobí synergicky pre pohodu prostaty.

5
minerál

Zinok

Zinok je nenahraditeľný minerál pre funkciu reprodukčného systému a v tomto výživovom doplnku sa vyskytuje v biologicky dostupnej forme Citrátu Zinočnatého. U mužov je nevyhnutný pre správnu tvorbu spermií. Zinok prispieva k plodnosti a správnej reprodukčnej funkcii a je dôležitý pre tvorbu energie. Zinok tiež prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi.

EREXAN Prostate - účinné tabletky na prostatu

Podiel účinných látok

Aktívna látka Obsah RHP
Saw palmetto extrakt 4:1 320 mg
Žihľava dvojdomá (extrakt 1% kyseliny kremičitej) 200 mg
Ginko dvojlaločný (extrakt 24/6 flavóny/laktóny) 30 mg
Extrakt z rajčín (5% lykopénu) 25 mg
Zinok (citrát zinočnatý) 15 mg 150%

*RHP = referenčná hodnota príjmu
Zobraziť celú etiketu

Objektívne porovnanie
s podobným produktom

Nenechajte sa nalákať na bežné preparáty, sľubujúce pomoc pri problémoch s prostatou. Väčšina z nich má slabé zloženie a používa lacné účinné látky. Namiesto pohody vás potom môže čakať sklamanie. Pripravili sme rýchle porovnanie EREXANu Prostate s jedným z podobných produktov, aby ste nenaleteli.

EREXAN Prostate

Cena od 17,90 
EREXAN Prostate
 • Obsahuje vysoko koncentrované extrakty
 • Obsahuje užitočné antioxidanty
 • Neobsahuje zbytočné balastné látky
 • Užíva sa len 1 kapsula denne
 • Balenie vystačí na 60 dní
 • Obsahuje biologicky dostupný zinok
 • Spokojnosť s účinkami a pohoda zaručená

Obyčajné tabletky na prostatu

Cena od 21,00 €
Obyčajné tabletky na prostatu
 • Obyčajné rastlinné extrakty a prášky
 • Neobsahuje žiadne antioxidanty
 • Obsahuje farbivá, spojivá a plnivá
 • Musia sa užívať 2 kapsule denne
 • Balenie vystačí len na 30 dní
 • Obsahuje zinok v nedostupnej chemickej forme
 • Možné sklamanie z účinkov a frustrácia

Čo si o EREXANE Prostate
myslia ľudia? Pozrite na recenzie

Milan 59 rokov

Produkt: EREXAN Prostate

Oceňujem vysoký objem účinných látok a ich kvalitum ktorá asi nemá obdobu v podobných prostriedkoch. No cena je asi daň za to…

 • Kvalita
 • Cena

Peter 42 rokov

Produkt: EREXAN Prostate

Užívam váš produkt pravidelne, pretože môjmu otcovi bola diagnostikovaná rakovina prostaty, tak to beriem ako prevenciu. Produkt vyzerá kvalitne a príde vždy dobre zabalený. S kvalitou dopravy a balením som spokojný.

 • Spoľahlivá doprava
 • Kvalitný produkt
 • Dôveryhodný predajca
 • Nič mi zatiaľ neprekáža

Igor 63 rokov

Produkt: EREXAN Prostate

Kvalitný produkt, dobré dodanie, a podľa mňa aj primeraná cena. Nemôžete čakať že koncentrát bude stáť rovnako ako obyčajný produkt. Za mňa bez pripomienok.

Juraj 47 rokov

Produkt: EREXAN Prostate

Ľahko sa užíva, stačí ráno jedna tabletka a je pokoj. Pomáha mi to predchádzať problémom a zápalom. Necítim žiadne negatívne vedľajšie účinky. Môžem odporučiť.

Jozef 55 rokov

Produkt: EREXAN Prostate

Som vo veku, keď sa prostata začína hlásiť. Začalo to zápalom močových ciest a odvtedy to ide dolu vodou, ale mám pocit že Erexan Prostate pomáha ten postup zbrzdiť takže super…

To najlepšie pre vás
Zodpovedný prístup a vysoká kvalita

kvalita

To najlepšie čo sa dá vyrobiť

Pri vývoji výživového doplnku EREXAN Prostate sme sa zamerali na to, aby sme Vám priniesli najlepší produkt, aký je s použitím najmodernejších technológií možné vyrobiť. Každá kapsula je doslova napumpovaná maximom účinných látok. Navyše, nepoužívame zbytočné balastné látky, ako farbivá a spojivá.

vegan

Vhodné pre vegetariánov a vegánov

Aby sme vyšli v ústrety ľuďom so špeciálnymi stravovacími potrebami, ako sú vegetariáni a vegáni, pri výrobe sme nepoužili žiadne živočíšne ingrediencie. Dokonca aj kapsula je vyrobená z celulózy, namiesto bežnej bravčovej želatíny.

UVZSR

Sme pod stálou kontrolou

Všetky naše produkty sú pod dohľadom Úradu verejného zdravotníctva SR a prísne laboratórne testované na neprítomnosť chemických a biologických kontaminantov. Môžete si byť istý, že robíte to najlepšie pre Vaše zdravie.

secret

Chránime vaše súkromie

Uvedomujeme si, že si možno neželáte, aby sa cudzie osoby dozvedeli o povahe produktov, ktoré si u nás objednávate. Z toho dôvodu dbáme na Vaše súkromie a zásielky neoznačujeme žiadnou reklamou, ktorá by akýmkoľvek spôsobom napovedala o jej obsahu.

Najčastejšie otázky
ktoré by vás mohli zaujímať

Aké sú prípadné vedľajšie účinky EREXANu Prostate?

Všeobecne sa EREXAN Prostate považuje za bezpečný výživový doplnok, avšak môžu sa vyskytnúť individuálne reakcie, v dôsledku alergií na niektoré jeho zložky, ako je precitlivenosť zažívacieho traktu. V prípade akýchkoľvek nežiaducich účinkov je vhodné prerušiť užívanie a situáciu konzultovať so svojim lekárom.

Koľko času trvá, kým začnem vidieť účinky EREXANu Prostate?

Výsledky sa môžu líšiť. Niektorí ľudia môžu cítiť účinky rýchlejšie, zatiaľ čo iní môžu potrebovať dlhšie obdobie na dosiahnutie pozitívnych výsledkov. Vo všeobecnosti však účinky môžete začať pociťovať v priebehu 2 týždňov. Užívajte dlhodobo.

Môže EREXAN Prostate predchádzať rakovine prostaty

EREXAN Prostate obsahuje určité antioxidanty, napríklad Lykopén, o ktorom niektoré vedecké štúdie naznačujú, že môže mať protirakovinové účinky. Je však dôležité poznamenať, že je potrebné ešte veľké množstvo výskumnej práce, aby sa tieto účinky potvrdili alebo vyvrátili. Z toho dôvodu sa ku tejto otázke nemôžeme spoľahlivo vyjadriť. Upozorňujeme však, že v prípade akéhokoľvek podozrenia na ochorenie, je nutné vyhľadať odbornú lekársku pomoc, ktorú nemôže nahradiť užívanie akýchkoľvek výživových doplnkov.

Je EREXAN Prostate vhodný pre dlhodobé užívanie?

Áno, dlhodobé užívanie výživového doplnku EREXAN Prostate sa odporúča. Užívajte ho aspoň 2 mesiace bez prerušovania.

Môže EREXAN Prostate interagovať s nejakými liekmi?

Ak užívate lieky, o ktorých máte podozrenie, že by mohli interagovať s účinnými látkami, obsiahnutými v tomto výživovom doplnku, poraďte sa o ďalšom postupe s Vašim lekárom.

Je EREXAN Prostate voľnopredajný bez lekárskeho predpisu?

EREXAN Prostate je registrovaný ako výživový doplnok, takže je voľnopredajný a dostupný pre každého aj bez lekárskeho predpisu.

Môže EREXAN Prostate pomôcť pri problémoch s močením?

EREXAN Prostate je navrhnutý na podporu normálnej funkcie prostaty a močových ciest, ale v prípade vážnych alebo nediagnostikovaných problémov s močením je nevyhnutné konzultovať Váš stav s lekárom. V prípade, že si nie ste istý, čo konkrétne spôsobuje Vaše problémy s močením, neužívajte EREXAN Prostate ani žiadny iný výživový doplnok, ale nechajte sa riadne odborne vyšetriť. Žiadny výživový doplnok nemôže nahradiť odbornú lekársku starostlivosť.

Je EREXAN Prostate vhodný pre ženy?

EREXAN Prostate je špecificky navrhnutý pre mužov na podporu zdravia prostaty a močových ciest. Pre ženy existujú iné výživové doplnky, vhodné pre ich špecifické potreby. Odporúčame preskúmať EREXAN Femina, navrhnutý pre intímnu pohodu a rozkoš žien.

Podporuje EREXAN Prostate tvrdosť erekcie?

EREXAN Prostate bol vyvinutý špeciálne na podporu normálnej funkcie prostaty, obličiek a močového mechúra. Na podporu erekcie využite EREXAN Super SHOT, EREXAN Stabil alebo EREXAN Standard.

Podporuje EREXAN Prostate plodnosť?

Erexan Prostate obsahuje niektoré látky, ktoré prispievajú k správnej funkcii reprodukčného systému, ale jeho hlavným účelom je podpora funkcie prostaty a močových ciest. Ak potrebujete zlepšiť Vašu plodnosť, vyskúšajte EREXAN Stabil pre dlhodobú starostlivosť.

Môže sa EREXAN Prostate kombinovať s iným produktami EREXAN?

Áno, EREXAN Prostate môžete bez obáv kombinovať s ktorýmkoľvek iným produktom EREXAN.

Existujú nejaké obmedzenia pri užívaní EREXAN Prostate?

EREXAN Prostate by nemali užívať deti, tehotné ženy, dojčiace matky a osoby so známou alergiou na niektorú z jeho zložiek.

Od akého veku je vhodné tento výživový doplnok užívať?

EREXAN Prostate je možné užívať v každom veku, ale neodporúčame ho používať deťom.

Je EREXAN Prostate regulovaný prípravok?

EREXAN Prostate je výživový doplnok a podlieha pod reguláciu Úradu verejného zdravotníctva SR.

Je EREXAN Prostate vhodný pre vegetariánov/vegánov?

Áno, EREXAN prostate neobsahuje žiadne živočíšne zložky a prísady.

floating-leaf
floating-leaf

Vyberte si z ďalších
prémiových produktov EREXAN

EREXAN Kontrol 30 kapsúl

EREXAN Kontrol
30 kapsúl

Výživový doplnok na predčasnú ejakulácia a na erekciu

Patríte medzi mužov, ktorí sú so všetkým rýchlo hotoví? S výživovým doplnkom EREXAN Kontrol bude váš výkon tvrdší a dlhší. Erexan Kontrol si obľúbili muži, ktorých nebavia rýchle zakončenia. Zabudnite na predčasnú ejakuláciu a doprajte si dlhé milovanie, ktoré ocení aj vaša partnerka.

Cena od 28,70 
EREXAN Stabil 90 kapsúl

EREXAN Stabil
90 kapsúl

Výživový doplnok na plodnosť libido a erekciu

Máte pocit, že to často jednoducho nestojí za nič? S tabletkami na erekciu Erexan Stabil to bude stáť vynikajúco a najmä dlhodobo. Erexan Stabil je výživový doplnok na dlhodobú podporu libida, plodnosti a erekcie, špeciálne vhodný pre mužov vo vyššom veku a pre tých, ktorí plánujú otcovstvo.

Cena od 37,90