Dodacie
podmienky

Rýchle dodanie

Diskréne doručenie

Bezpečný nákup

Certifikované produkty

Tovar ktorý si objednáte v e-shope erexan.sk je zvyčajne expedovaný ešte v ten istý deň. Najneskôr však do 48 hodín od zadania objednávky počas pracovných dní. Uvedomujeme si, že si možno neželáte aby ktokoľvek vedel o tom, že ste si objednali prípravok na povzbudenie potencie, preto všetky balíčky odosielame s maximálnym zreteľom na diskrétnosť, v špeciálnych obaloch bez akejkoľvek reklamy. Na balíčku nie je uvedený ani názov e-shopu.

Možnosť osobného odberu

Ste z okolia Bratislavy alebo Senca a vyhovoval by vám viac osobný odber? Tovar si môžete vyzdvihnúť v našom centrálnom sklade. Osobné prevzatie je možné len na základe online objednávky. O tom, že bol tovar pripravený vás budeme informovať prostredníctvom SMS správy a emailom. Tovar je zvyčajne k dispozícii na osobný odber do niekoľkých hodín, najneskôr však do 48 hodín.

Adresa na vyzdvihnutie tovaru:

isklad 180126/09
Augeri s.r.o.
Diaľničná cesta 5, Hala D, gate 35
903 01 Senec

Osobné prevzatie je možné:
Pondelok – Piatok 6:00 – 18:00

sklad 2

Kuriérske a poštové doručenie

Tovar je zvyčajne odoslaný v deň objednania, najneskôr však do 48 hodín. Ak chcete, aby vám bol objednaný Erexan doručený rýchlo, využite možnosť kuriérskej služby. Diskrétny balíček vám doručí kuriér na dobierku priamo do vašich rúk už na druhý deň od odoslania. Ak pre vás nie je podstatná rýchlosť doručenia ale jeho cena, odporúčame vám dodanie poštou prostredníctvom služby „Balík na poštu“ Zásielku vám pošta doručí na vašu poštovú pobočku, kde si ju môžte prevziať. Ďalšou možnosťou je zaslanie prostredníctvom poštovej služby „Balík na adresu“ kedy vám bude zásielka doručená poštovým kuriérom priamo ku vašim dverám. Pošta doručí diskrétny balíček do dvoch pracovných dní.

Zasielame aj do krajín Európskej Únie

Využite možnosť zaslania diskrétne zabaleného Erexanu aj do väčšiny krajín EU. Je to veľmi jednoduché, tovar vám odošleme kuriérom alebo poštou. Ak chcete tovar objednať do Českej republiky, odporúčame využiť náš český internetový obchod erexan.eu

Cenník dopravy a spôsob platby

Ponuka platobných a prepravných metód sa môže meniť. Vždy aktuálna ponuka je uvedená v záverečných krokoch objednávkového procesu v tomto e-shope.

Ceny dopravy sú dotované, preto prosíme vážených zákazníkov, aby objednaný tovar prevzali v stanovenej odbernej lehote.

floating-leaf
floating-leaf

Vyskúšajte
niektoré zo silných tabletiek

EREXAN Standard - dokonalá erekcia

EREXAN Standard – dokonalá erekcia

15 kapsúl

Výživový doplnok pre dokonalú erekciu a vášnivé milovanie
EREXAN Kontrol - predčasná ejakulácia

EREXAN Kontrol – predčasná ejakulácia

30 kapsúl

Výživový doplnok na predčasnú ejakulácia a na erekciu
EREXAN Stabil - dlhodobá starostlivosť

EREXAN Stabil – dlhodobá starostlivosť

90 kapsúl v balení

Výživový doplnok na plodnosť libido a erekciu

Vrátenie tovaru a reklamácie

Garantujeme 100% spokojnosť, alebo vrátenie peňazí. To znamená, že ak z akéhokoľvek dôvodu nebudete s produktom spokojní, môžete ho poslať späť a my vám vrátime peniaze. Peniaze vám vrátime za každé neotvorené balenie.

V zmysle ustanovenia § 7 zákona o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji (zákon č. 102/2014 Z. z.) máte právo od zmluvy uzatvorenej na diaľku odstúpiť bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru, pričom je nevyhnutné, aby bolo v uvedenej lehote vaše oznámenie o odstúpení od nákupu tovaru spolu s dokladom o kúpe doručený predávajúcemu.

Odstúpenie od kúpnej zmluvy musí byť priložené k tovaru. Odstúpenie od zmluvy môže byť uskutočnené elektronickou formou komunikácie. Za odstúpenie od kúpnej zmluvy sa nepovažuje neprevzatie záväzne objednaného tovaru.

Postup:
  • Tovar nám zašlite na adresu skladu, bez dobierky.
  • Priložte vyplnený formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy ktorý stiahnete po kliknutí na odkaz. Vyplňte Vaše meno, adresu a telefónne číslo, uveďte IBAN, v prípade že si prajete vrátiť peniaze formou poštovej poukážky (spoplatnené), uveďte nám danú skutočnosť do priloženého listu číslo faktúry, Váš podpis a dátum.
  • Späť s tovarom nám zašlite aj doklad o nákupe, ktorím je najmä faktúra. Bez predloženia dokladu o nákupe peniaze nemôžu byť vrátené.
  • Tovar zabalte tak, aby sa pri preprave nepoškodil!
  • Tovar nezasielajte do sídla spoločnosti, nemôže byť prevzatý. Tovar zasielajte výhradne na presnú adresu skladu!
  • Stiahnuť formulár
Adresa skladu na vrátenie tovaru

isklad 180126/09
Augeri s.r.o.
Diaľničná cesta 5
903 01 Senec

Náklady na prepravu znáša kupujúci. V prípade, že si prajete vrátiť peniaze späť formou poštovej poukážky, od sumy vráteného tovaru bude odpočítaný poplatok slovenskej pošty a to:
Vrátená suma nepresahuje 30 €- Poplatok na Slovenskej pošte = 0,70 €. Vrátená suma presahuje 30 €- Poplatok na Slovenskej pošte = 1,00 €.

Peniaze vám budú vrátené do 14 dní od odstúpenia od zmluvy, pričom v tejto lehote je nevyhnutné tovar doručiť na adresu skladu. Peniaze nemôžu byť vrátené bez vrátenia tovaru.