O Erexane

Erexan je spoľahlivý spojenec

Erexan nie je iba obyčajný doplnok výživy, je to overený prípravok ktorý sa používa na riešenie problémov so slabou erekciou či nedostatočnou výdržou. Každý vie, že na tieto ťažkosti sa v súčasnosti vo veľkej miere využívajú lieky na erekciu predpisované lekármi. Najčastejšie používanou podpornou erekcie sa stala známa modrá pilulka ktorá vznikla koncom osemdesiatych rokov dvadsiateho storočia, vlastne úplne náhodou keď sa vedcom americkej farmaceutickej spoločnosti podarilo izolovať účinnú látku tohto lieku. Mala pôvodne slúžiť na liečbu chorôb kardiovaskulárneho systému. Po klinických testoch sa však ukázalo, že zázračne zlepšuje stav pacientov s erektilnou dysfunkciou. Bol to obrovský pokrok ktorý zlepšil kvalitu života miliónom mužov aj ich partnerkám.

Nevýhodou modrej pilulky je, že sa môže používať len pod dohľadom lekára. Je to najmä preto, že môže spôsobiť nepríjemné vedľajšie účinky ako bolesť hlavy, začervenanie tváre či rozmazané videnie. Preto sa farmaceutický výskumníci roky snažili vyvinúť tabletky na erekciu, ktoré by pacienta neohrozovali nežiaducimi účinkami a bolo by ich možné zakúpiť aj bez lekárskeho predpisu. Po mnohých neúspechoch sa snaha farmaceutov pretavila do receptúry kombinujúcej množstvo účinných aminokyselín spolu s rastlinnými koncentrátmi. Laboratórne testy preukázali, že nová substancia je dostatočne bezpečná na to, aby mohla byť voľne dostupná pre všetkých. Bezpečnosť substancie neskôr uznal aj Úrad Verejného Zdravotníctva SR (ÚVZSR). A tak uzrel svetlo sveta Erexan - jedinečné tabletky na zlepšenie erekcie bez receptu.

podpora erekcie

Ako to teda funguje
Zloženie Erexanu a ako funguje

Erexan obsahuje vyvážený súbor molekúl a látok prírodného pôvodu na podporu erekcie. Objemové pomery každej zložky sú presne určené a každá zo surovín má v produkte svoje nenahraditeľné miesto. Je mnoho príkladov, kedy farbivá a chemické konzervanty znížili prospešnosť finálneho výrobku. Erexan preto neobsahuje žiadne zbytočné prídavné látky. Aminokyselina L- Arginín je základnou molekulou v boji proti slabej erekcii. Arginín okrem toho zlepšuje produkciu a kvalitu spermií ako aj mužskú potenciu. Najväčšou výhodou L-Arginínu je to, že sa podieľa na tvorbe oxidu dusného v organizme. Oxid dusný pomáha uvoľniť hladké svalstvo a najmä cievy vedúce do penisu. To umožňuje aby bol penis dostatočne napumpovaný krvou. Čím viac krvi sa do penisu dostane, tým je tvrdší a väčší.

Ďalšia dôležitá zložka Erexanu je L - citrulín. Ten zaisťuje, aby bola hladina L- Arginínu v bunkách stabilná. Zabezpečuje sa tým, že penis vydrží stoporený dlhú dobu a je opticky väčší a dlhší. L-Citrulín napomáha vzniku energie a ovplyvňuje využívanie kyslíka čím sa zážitok zo sexuálneho styku ešte prehlbuje.

Na dôkladnom prekrvení penisu sa podieľa aj aminokyselina L-Lysin. To sa prejavuje na kvalitnejšej erekcii a intenzívnejšom uspokojení z pohlavného styku. Osoby s dobrou hladinou L-Lysinu sú schopné podávať opakovane lepšie sexuálne výkony, pretože sa táto aminokyselina podieľa na vzniku hormónov ovplyvňujúcich čas potrebný na regeneráciu po sexuálnom akte.

Koncentrovaný Tribulus Terestris je stimulant ktorý ovplyvňuje hladinu mužského pohlavného hormónu- testosterónu. Testosterón ovplyvňuje fyzickú silu a výkonnosť, ale v prvom rade sexuálnu žiadostivosť a schopnosť mať erekciu. Aby bola produkcia testosterónu podporená ešte viac, Erexan obsahuje aj ďalšiu dôležitú aminokyselinu L- Ornytin ktorá stimuluje jeho vylučovanie. Tým vieme dosiahnuť dlhšiu výdrž a odstrániť ťažkosti s predčasnou ejakuláciou.

Koncentrovaný extrakt rastliny MACA zaistí vznik energie pre orgazmus aj pre celý milostný akt. MACA má tiež vynikajúce výsledky pri riešení problémov s prostatou, s nedostatočnou tvorbou spermií, impotenciou alebo slabou erekciou.

lieky na erekcieu
Výnimočnosť Erexanu tkvie v tom, že v sebe kombinuje presné pomery aminokyselín a extraktov vyrábaných patentovanou metódou zmrazenia, ktoré v tele pacienta spolupracujú a vytvárajú synergiu. Iba týmto spôsobom je možné zabezpečiť dokonalý zážitok z milovania.

Ako sa Erexan užíva?

Erexan je na užívanie a dávkovanie veľmi nenáročný. Jeho hlavnou výhodou je, že sa nemusí užívať pravidelne. Jeho účinok nastupuje veľmi rýchlo a trvá až 36 hodín po užití. Odporúčame vám použiť jednu až dve tablety 60 minút pred pohlavným stykom a zapiť trochou akéhokoľvek nealkoholického nápoja.

Ak chcete dosiahnuť dokonale tvrdú erekciu a pocítiť úplne nové zážitky z milovania, naozaj netreba urobiť nič viac. Ohlasy od chlapov ktorí Erexan už vyskúšali hovoria za všetko. Erexan sa radí medzi najlepšie tabletky na podporu erekcie aké môžte získať za tak výhodnú cenu. Pokiaľ hľadáte skutočnú silu a neuspokojíte sa s priemernými výsledkami, siahnite po Erexane!

ako prebieha erekcia

O Erexane by vás mohlo zaujímať

Vedľajšie účinky a Erexan

Erexan je zložený zo surovín vysokej farmaceutickej kvality a je vyrábaný v štandarde GMP. Neboli zistené žiadne negatívne vedľajšie účinky na ľudské zdravie. Pri užívaní Erexanu však môžete pocítiť mierne zvýšenie fyzickej sily či zvýšenie celkovej vitality.

Ako ochránite moje súkromie?

Napriek tomu, že poruchami potencie trpí viac ako 40% mužskej populácie a teda nejde o nič ojedinelé, sme si vedomí toho, že nemusíte chcieť aby sa niekto dozvedel o zakúpení Erexanu. Aby sme chránili vaše súkromie, Erexan zasielame v obálkach bez akejkoľvek reklamy. Nikto preto nemôže zistiť, čo je obsahom balíčka.

Môže sa Erexan brať dlhodobo?

Áno, nakoľko Erexan nemá žiadne škodlivé vedľajšie účinky, môžete ho užívať dlhodobo. Je však dôležité aby ste zbytočne neprekračovali maximálnu dennú dávku, ktorá bola stanovená najviac na 2 tablety za deň.

Je Erexan pre každého?

Nie! Napriek tomu, že sme pri vývoji kládli veľký dôraz na to, aby bol Erexan vhodný pre čo najširšie spektrum používateľov, existujú skupinky pacientov, ktorí by Erexan užívať nemali. Ide o osoby trpiace kardiovaskulárnymi ochoreniami a mužov mladších ako 18 rokov. Erexan je pochopiteľne nevhodný aj pre ženy.

Dôležité informácie o výrobe

Aby sme mohli garantovať najvyššiu kvalitu dodávaných produktov, výroba prebieha v certifikovaných priestoroch spĺňajúcich prísne normy HACCP.

Na vývoji a zlepšovaní receptúry sa podieľajú odborníci so širokými skúsenosťami z oboru sexuológie a urológie. Vďaka tomu produkujeme výrobky ktoré narozdiel od iných tabletiek na podporu erekcie nespôsobujú nepríjemné vedľajšie príznaky, ako bolesť hlavy či závrate.

Kúpou prípravku Erexan nezískate iba špičkový produkt na zlepšenie sexuálnej výkonosti, ale zároveň aj našu 100% garanciu spokojnosti. Za prípravkami ktoré každodenne odosielame našim klientom stojí tím odborníkov a špecialistov, dohliadajúcich na kvalitu ich produkcie. Ak by ste z akéhokoľvek dôvodu neboli s výrobkom spokojní, neváhajte nás kontaktovať a povedzte nám, čo môžme urobiť pre naplnenie vašich očakávaní.

výroba erexanu