ponuka erexan

Spoľahlivá pomoc
pri intímnych problémoch mužov

Certifikované výživové doplnky Erexan sú dlhodobo voľbou číslo jeden u mužov, ktorí sa rozhodli zlepšiť kvalitu svojho sexuálneho života.

Značka Erexan nie sú len tabletky na erekciu. V priebehu rokov sa produktové portfólio Erexanu rozšírilo aj o ďalšie výživové doplnky, ktoré poskytujú spoľahlivú pomoc pri najčastejších intímnych problémoch mužov. Hlavnou filozofiou značky, je pomáhať mužom, ktorí chcú viesť sexuálne aktívny a uspokojujúci  život v každom veku.

Erexan je tou správnou voľbou, pokiaľ hľadáte riešenie problémov so slabou erekciou (tzv. erektilnou dysfunkciou), nízkou chuťou na sex (tzv. nízke libido) či nedostatočnou výdržou pri sexe (napríklad predčasnou ejakuláciou).

floating-leaf
floating-leaf

Čo Erexan obsahuje
a ako funguje?

Pri výrobe našich produktov si dávame záležať na najvyššej kvalite použitých surovín. Produkty z radu Erexan preto neobsahujú žiadne zbytočné umelé farbivá alebo konzervanty. Účinnosť Erexanu je založená na unikátnej receptúre kombinujúcej koncentrované prírodné extrakty a aminokyseliny.

„Záleží nám na kvalite Vášho sexuálneho života. Pomôžeme Vám vyriešiť problémy s nespoľahlivou erekciou, slabým libidom alebo krátkou výdržou.“

1
Aminokyselina

L-Arginín

Aminokyselina L-Arginín je jednou z najčastejšie používaných zložiek pri boji proti slabej erekcii. Podieľa sa na tvorbe oxidu dusnatého v organizme. Ten pomáha uvoľniť hladké svalstvo a cievy vedúce do penisu, ktoré zabezpečujú dostatočné prekrvenie pohlavného údu. Arginín okrem toho zlepšuje produkciu a kvalitu spermií a ovplyvňuje tak mužskú potenciu.

2
Aminokyselina

L-Citrulín

Ďalšou dôležitou zložkou Erexanu Standard je L-Citrulín, ktorý zabezpečuje stabilnú hladinu L- Arginínu v bunkách. Práve vďaka tomu penis vydrží stoporený dlhšie a je opticky väčší a dlhší. L-Citrulín napomáha vzniku energie a ovplyvňuje využívanie kyslíka, čím prehlbuje zážitok z pohlavného styku.

3
Aminokyselina

L-Lysin

Na dôkladnom prekrvení penisu sa podieľa aj aminokyselina L-Lysin. Jej nedostatok sa prejavuje slabou erekciou a nižšou výdržou pri sexe. Pozitívne vplýva na produkciu hormónov ovplyvňujúcich čas potrebný na regeneráciu po sexuálnom akte. Práve preto sú ľudia s dobrou hladinou L-Lysinu schopní opakovane podávať lepšie sexuálne výkony.

4
Stimulant

Kotvičník zemný

Kotvičník zemný (tribulus terrestris) je bylina, ktorá podporuje tvorbu testosterónu a nárast sexuálnej aktivity u mužov. Pozitívne vplýva na fyzickú i psychickú výkonnosť, sexuálnu žiadostivosť a zlepšuje erekciu.

5
Aminokyselina

L-Ornitín

Erexan Standard obsahuje aj ďalšiu dôležitú aminokyselinu – L-Ornytin, ktorý stimuluje vylučovanie testosterónu. Pomáha dosiahnuť dlhšiu výdrž a odstraňuje ťažkosti s predčasnou ejakuláciou

6
Extrakt

rastliny MACA

Maca, tiež známa ako žerucha peruánska, je vďaka svojim blahodárnym účinkom na rôzne oblasti ľudského zdravia jednou z najobľúbenejších superpotravín. Je to silné afrodiziakum, zabezpečuje produkciu energie a má tiež vynikájuce výsledky pri riešení problémov s prostatou, impotenciou a slabou erekciou.

„Už viac ako šesť rokov úspešne pomáhame mužom, ktorí sa rozhodli zlepšiť celkovú kvalitu svojho sexuálneho života.“

Mohlo by
vás zaujímať

Hodnotenie 4.8

Vedľajšie účinky a Erexan

Erexan je vyrobený výhradne zo surovín vysokej farmaceutickej kvality a v štandarde GMP. Na rozdiel od klasických liekov na erekciu predpisovaných lekármi (vrátane známej modrej tabletky) nemá žiadne negatívne vedľajšie účinky na ľudské zdravie.

Naopak môžete pocítiť pozitívne vedľajšie vplyvy. Pri užívaní Erexanu sa môže dostaviť mierne zvýšenie fyzickej sily a celkovej vitality.

Naše certifikáty

Všetky produkty z radu Erexan spĺňajú prísne zdravotné normy a sú certifikované Úradom Verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Hodnotenie 4.8

Dôležité
informácie o výrobe

V záujme garancie najvyššiej kvality dodávaných produktov prebieha výroba Erexanu v certifikovaných priestoroch spĺňajúcich prísne normy HACCP.

Na vývoji a zlepšovaní receptúry sa podieľajú odborníci z odboru sexuológie a urológie. Môžete sa tak spoľahnúť na kvalitu produktov Erexan bez nepríjemných vedľajších účinkov.

Kúpou prípravku Erexan nezískate iba jeden z najkvalitnejších produktov na zlepšenie sexuálnej výkonnosti, ale zároveň aj 100% garanciu spokojnosti. Ak by ste z akéhokoľvek dôvodu neboli s výrobkom spokojní, pošlite nám ho späť a my vám vrátime peniaze.

Hodnoty na ktorých si zakladáme

Diskrétnosť

Hoci poruchami potencie trpí takmer polovica mužskej populácie, rešpektujeme požiadavku diskrétnosti pri zakúpení prípravku, akým je Erexan. Aby sme chránili vaše súkromie, Erexan posielame v obálkach bez akejkoľvek reklamy. Obsah balíčka preto budete poznať iba vy.

Dlhodobé užívanie Erexanu

Produkty z radu Erexan nemajú žiadne negatívne vedľajšie účinky, vďaka čomu ich môžete užívať dlhodobo. Je však dôležité, aby ste neprekročili maximálnu dennú dávku.

Rizikové skupiny

Pri vývoji produktov Erexan kladieme veľký dôraz na to, aby mohlo prípravky používať čo najširšie spektrum užívateľov. Erexan však nie je vhodný pre osoby trpiace kardiovaskulárnymi ochoreniami a mužov mladších ako 18 rokov.

Distribúcii produktov pre intímne zdravie mužov sa venujeme už od roku 2015

Teší nás, že sme za ten čas pomohli viac ako 80 000 spokojným mužov. Dohromady sme predali už pol milióna výrobkov Erexan.

  • 100 000 spokojných zákazníkov
  • 500 000 predaných balení
  • 4 európske krajiny


Erexan v médiách

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
 Gubert 53 rokov
Dá sa povedať že som spokojný. Beriem Erexan vždy keď mám pocit že treba. Viac by mi ale vyhovovalo niečo na dlhodobé užívanie. Niekedy tie intímne chvíle prichádzajú nečakane. Vtedy má človek málo času.
Gubert 53 rokov
Ondrej 41 rokov
Vysoká spokojnosť, po pravde na začiatku som tomu neveril. Na to, že som bol totálne unavený, bez spánku 36 hodín, cítil som sa ako za mlada. Odporúčame to úprimne.
Ondrej 41 rokov
Libor 71 rokov
Už sme sa s mojou ženou veľmi dlho nemilovali a keď som jej ukázal článok o Erexane v časopise, len sa zasmiala že nám dvom už ani svätená voda nepomôže. Ale v tom by bol čert. Objednal som si na skúšku jedno balenie a zafungovalo to. Po pätnástich rokoch sme sa opäť milovali a vydržal som až 20 minút. Slušné
Libor 71 rokov
floating-leaf
floating-leaf

Vysoký podiel účinných látok

Priaznivá cena

Bezpečný nákup

Dostupnosť v lekárni

Žiadne nežiaduce vedľajšie účinky

Máte záujem o kvalitnejší sexuálny život?

Neváhajte a vyberte si jeden z extra výhodných balíčkov produktov Erexan ešte dnes

EREXAN Standard - dokonalá erekcia

EREXAN Standard – dokonalá erekcia

15 kapsúl

Výživový doplnok pre dokonalú erekciu a vášnivé milovanie
EREXAN Kontrol - predčasná ejakulácia

EREXAN Kontrol – predčasná ejakulácia

30 kapsúl

Výživový doplnok na predčasnú ejakulácia a na erekciu
EREXAN Stabil - dlhodobá starostlivosť

EREXAN Stabil – dlhodobá starostlivosť

90 kapsúl v balení

Výživový doplnok na plodnosť libido a erekciu

Spoľahnite sa, že Erexan pomôže aj Vám

Vážime si, že ste sa rozhodli práve pre Erexan. Radi Vám zodpovieme akékoľvek dotazy
na tel. čísle +421 (0) 222 200 921 alebo prostredníctvom e-mailu erexan@augeri-nut.eu.