O Erexane

Výživové doplnky EREXAN

Spoľahlivá pomoc pri intímnych problémoch mužov 

Účinnosť produktov Erexan je založená na koncentrovaných prírodných extraktoch a aminokyselinách. Produkty Erexan sú overené výživové doplnky, ktoré sa úspešne používa pri riešení problémov so slabou erekciou (tzv. erektilnou dysfunkciou), nechuťou na sex (tzv. slabé libido), či nedostatočnou výdržou pri sexe (na príklad predčasnou ejakuláciou).

Na rozdiel od klasických liekov na erekciu predpisovaných lekármi (vrátane známej modrej tabletky) však výživové doplnky nespôsobujú žiadne nepríjemné vedľajšie účinky ako sú bolesť hlavy, začervenanie tváre či rozmazané videnie.

Produkty značky Erexan sú založené na originálnej receptúre, kombinujúcej účinné aminokyseliny s rastlinnými koncentrátmi. Bezpečnosť substancie bola preukázaná laboratórnymi testami a uznaná Úradom Verejného Zdravotníctva SR, vďaka čomu sú produkty Erexan registrované ako výživové doplnky, na ktoré nepotrebujete lekársky predpis.

podpora erekcie

Ako to teda funguje
Z čoho sa produkty Erexan skladajú a ako fungujú?

Všetky produkty z rady Erexan, obsahujú vyvážený súbor látok prírodného pôvodu. Objemové pomery každej zložky sú presne určené a každá zo zložiek má v produkte svoje nenahraditeľné miesto. Je veľa príkladov iných produktov, kde farbivá a chemické prísady znížili prospešnosť konečného výrobku. Erexan pre to neobsahuje žiadne zbytočné konzervanty, či farbivá. V nasledujúcich odstavcoch nájdete popis niektorých zložiek, ktoré produkty Erexan obsahujú. Vyberte si z ponuky produktov Erexan ten, ktorý najviac zodpovedá povahe vášho problému.

Základnou molekulou v boji proti slabej erekcii je aminokyselina L- Arginín , ktorá sa podieľa na tvorbe oxidu dusného v organizme. Ten pomáha uvoľniť hladké svalstvo a cievy vedúce do penisu, čím umožňuje aby bol penis dostatočne prekrvený. Arginín okrem toho zlepšuje produkciu a kvalitu spermií a ovplyvňuje tak mužskú potenciu.

Ďalšou dôležitou zložkou Erexanu je L – Citrulín, ktorý zabezpečuje stabilnú hladinu L- Arginínu v bunkách, vďaka čomu penis vydrží stoporený dlhú dobu a je opticky väčší a dlhší. L-Citrulín napomáha vzniku energie a ovplyvňuje využívanie kyslíka, čím zážitok z pohlavného styku ešte prehlbuje.

Na dôkladnom prekrvení penisu sa podieľa aj aminokyselina L-Lysin. Jej nedostatok sa prejavuje slabou erekciou a nižšou výdržou pri sexe. Podieľa sa na vzniku hormónov ovplyvňujúcich čas potrebný na regeneráciu po sexuálnom akte, preto sú ľudia s dobrou hladinou L-Lysinu schopní podávať opakovane lepšie sexuálne výkony.

Koncentrovaný Tribulus Terestris je stimulant, ktorý ovplyvňuje hladinu mužského pohlavného hormónu testosterónu. Testosterón ovplyvňuje fyzickú silu a výkonnosť, ale v prvom rade sexuálnu žiadostivosť a schopnosť mať erekciu.

Aby bola produkcia testosterónu ešte viac podporená, Erexan obsahuje aj ďalšiu dôležitú aminokyselinu L- Ornytin , ktorá stimuluje jeho vylučovanie. Tým vieme dosiahnuť dlhšiu výdrž a odstrániť ťažkosti s predčasnou ejakuláciou..

Koncentrovaný extrakt rastliny MACA zabezpečuje produkciu energie pre orgazmus aj pre celý milostný akt. MACA má tiež vynikajúce výsledky pri riešení problémov s prostatou, s nedostatočnou tvorbou spermií, impotenciou alebo slabou erekciou.

lieky na erekcieu
Výnimočnosť Erexanu tkvie v tom, že v sebe kombinuje presné pomery aminokyselín a extraktov vyrábaných patentovanou metódou zmrazenia, ktoré v tele pacienta spolupracujú a vytvárajú synergiu. Iba týmto spôsobom je možné zabezpečiť dokonalý zážitok z milovania.

Ako sa produkty Erexan užívajú?

Produkty Erexan sú z hľadiska užívania a dávkovania veľmi jednoduché. Spôsob užívania a dávkovania však závisí od konkrétneho typu produktu z rady Erexan, ktorý ste si vybrali. Detailný popis užívania a všetky dôležité informácie o konkrétnom produkte z rady Erexan nájdete na samostatnej podstránke konkrétneho produktu a taktiež na jeho etikete.

Siahnite po Erexane Standard, pokiaľ túžite po dokonale tvrdej erekcii, Použite Erexan Kontrol, ak chcete kontrolovať vašu ejakuláciu, alebo používajte Erexan Stabil, ak chcete dosiahnuť dlhodobé a stabilné zlepšenie vo všetkých oblastiach sexuálneho života.

Pokiaľ chcete pocítiť úplne novú kvalitu milostného života a získať nezabudnuteľné erotické zážitky, skutočne netreba robiť nič viac. Referencie od mužov ktorý Erexan už vyskúšali, hovoria za všetko. Výživové doplnky Erexan sa zaraďujú medzi najlepšie tabletky na podporu intímneho zdravia, aké môžete získať. Pokiaľ hľadáte skutočnú silu a neuspokojíte sa s priemernými výsledkami, siahnite po Erexane!

ako prebieha erekcia

Mohlo by vás zaujímať

Vedľajšie účinky a Erexan

Erexan je vyrábaný výhradne zo surovín vysokej farmaceutickej kvality a v štandarde GMP. Doposiaľ neboli zistené  žiadne negatívne vedľajšie účinky  na ľudské zdravie. Pri užívaní Erexanu však môžete pocítiť mierne zvýšenie fyzickej sily či zvýšenie celkovej vitality.

Ochrana súkromia

Hoci poruchami potencie trpí takmer polovica mužskej populácie, rešpektujeme požiadavku diskrétnosti pri zakúpení prípravku, akým je Erexan. Aby sme chránili vaše súkromie, Erexan zasielame v obálkach bez akejkoľvek reklamy . Nikto preto nemôže zistiť, čo je obsahom balíčka.

Dlhodobé užívanie Erexanu

Prípravok Erexan nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky, vďaka čomu ho môžete užívať dlhodobo . Je však dôležité, aby ste zbytočne neprekračovali maximálnu dennú dávku 2 tablety.

Rizikové skupiny

Napriek tomu, že sme pri vývoji kládli veľký dôraz na použiteľnosť Erexanu  pre čo najširšie spektrum používateľov, prípravok nie je vhodný pre osoby trpiace kardiovaskulárnymi ochoreniami  a mužov mladších ako 18 rokov.

Dôležité informácie o výrobe

V záujme garancie najvyššiej kvality dodávaných produktov prebieha výroba Erexanu v certifikovaných priestoroch spĺňajúcich prísne normy HACCP..

Na vývoji a zlepšovaní receptúry sa podieľajú odborníci so širokými skúsenosťami z odboru sexuológie a urológie, vďaka čomu tabletky na erekciu Erexan nespôsobujú nepríjemné vedľajšie príznaky ako sú bolesti hlavy či závrate.

Kúpou prípravku Erexan nezískavate iba jeden z najkvalitnejších produktov na zlepšenie sexuálnej výkonosti , ale zároveň aj našu  100% garanciu spokojnosti . Ak by ste z akéhokoľvek dôvodu neboli s výrobkom spokojní, povedzte nám, čo môžme urobiť pre naplnenie vašich očakávaní.

výroba erexanu
Erexan výhodné balíčky s rýchlou objednávkou

Vyberte si jeden z balíčkov Erexanu