EREXAN Femina

Vysoko výkonný výživový doplnok pre hormonálnu rovnováhu, pohodu a zmyselnú rozkoš žien

EREXAN Femina

1x EREXAN Femina

EREXAN Femina

17,90 

60 kapsúl

Najobľúbenejšie

EREXAN Femina 2x

2x EREXAN Femina

EREXAN Femina 2x

33,70 

Ušetríte: 2,10 

120 kapsúl

EREXAN Femina 3x

3x EREXAN Femina

EREXAN Femina 3x

49,70 

Ušetríte: 4,00 

180 kapsúl

EREXAN Femina 4x

4x EREXAN Femina

EREXAN Femina 4x

65,00 

Ušetríte: 6,60 

240 kapsúl

Erexan Femina

Hodnotenie 4.8

EREXAN Femina– podpora rovnováhy a sexuality žien

My ženy sme krásne a jemné bytosti. Príroda nás obdarila mnohými výnimočnými schopnosťami. Dokážeme vytvoriť nový život a pripraviť ho na nástrahy tohto sveta. Platíme však za to krutú daň v podobe častých hormonálnych výkyvov, problémov s menštruáciou a nakoniec aj vaginálnou suchosťou a menopauzou. Cítite niekedy podráždenie, nervozitu alebo zlú náladu? Cítite únavu a odpor k sexu, aj keď Vášho partnera skutočne milujete? Je pre vás milovanie skôr suché trápenie ako radosť?

EREXAN Femina sa postará o Vaše pohodlie podobne, ako sa Vy staráte o potreby Vašich blízkych. Navonok nežne a láskavo, ale vo vnútri s obrovskou silou a húževnatosťou. Zaslúžite si to predsa. EREXAN Femina je koncentrovaný preparát s komplexným zložením. Dlhodobo zmierňuje problémy s menštruáciou a predmenštruačným syndrómom. Zmierňuje príznaky menopauzy, vaginálnej suchosti a má príjemné afrodiziakálne účinky s potenciálom na multiorgazmické zážitky. Vďaka nemu môžete objaviť takú rozkoš, o ktorej ste sa doteraz odvážili len premýšľať. 

EREXAN Femina je určený výhradne ženám, ktorým nie je ľahostajné ich zdravie a v otázkach hormonálnej pohody a sexuality odmietajú robiť akékoľvek kompromisy.

 

Pohodová menštruácia

Hormóny pod kontrolou

Potenciál multiorgazmu

Dlhodobá starostlivosť

Registrovaný ako výživový doplnok

EREXAN Femina sa postará o Vašu bezproblémovú menštruáciu a v pohode Vás prevedie menopauzou. Ako bonus doručí intímnu rozkoš, ktorá sa Vám bude páčiť

EREXAN Femina
– dávkovanie a zloženie

 • Užívajte 2 kapsuly 1x denne
 • Zapite dostatočným množstvom vody
 • Užite si spokojný život plný rozkoše
 • EREXAN Femina používajte dlhodobo
Máte v rukách mimoriadne silný produkt. Preto nikdy neprekračujte maximálnu dennú dávku – 2 kapsuly.
Erexan Femina - ilustrácia
1
extrakt

Maca peruánska

Extrakt z hľuzy Macy peruánskej vo farmaceutickej kvalite, v desaťnásobnej koncentrácii obsahuje omnoho viac účinných látok ako bežné extrakty. Obsahuje fytochemikálie, ktoré môžu prirodzene podporovať rovnováhu hormónov v tele, čo oceníte pri menštruácii a počas menopauzy. Má tiež vplyv na náladu a úroveň energie. Podporuje libido a sexuálnu funkciu. V každej kapsule EREXANu Femina nájdete starostlivo vyvážený podiel účinných látok z tejto mocnej hľúzovitej rastliny.

2
extrakt

Sibírsky ženšen

Výťažok vo farmaceutickej kvalite so štandardizovaným podielom účinných látok – eleuterosidov. Sibírsky ženšen je adaptogénna rastlina. Môže zlepšiť úroveň energie a vitality. Podporuje odolnosť voči stresu, reguluje hormonálnu rovnováhu, zlepšuje funkcie nervového systému a navyše podporuje aj imunitu organizmu. Pre ženy v menopauze môže mať jeho pravidelné užívanie vysoký význam. S EREXANom Femina máte zaručený prísun týchto látok v prémiovej kvalite.

3
extrakt

Damiana

Štandardizovaný Extrakt z listov Damiany vo farmaceutickej kvalite s päťnásobnou koncentráciou účinných látok, oproti bežnej drti z listov tejto rastliny. Damiánovému extraktu sa tradične pripisuje schopnosti zlepšiť libido a sexuálnu funkciu žien. Navyše môže podporiť pohodu močových ciest ako sú obličky, močový mechúr a močová trubica. EREXAN Femina je napumpovaný účinnými látkami z tejto vzácnej byliny.

4
extrakt

Dioscorea villosa

Vysoko kvalitný extrakt z koreňa Dioscorea Villosa so 16% štandardizovaným obsahom Diosgenínu. Ten má blahodárny vplyv na pohodu a rovnováhu ženských hormónov. Môže zmierniť problémy s nepravidelným menštruačným cyklom a predmenštruačným syndrómom. Pomáha zlepšiť krásu pokožky a silu kostí. Každá kapsula preparátu EREXAN Femina obsahuje presné množstvo Diosgenínu, aby bola Vaša spokojnosť zaručená.

5
extrakt

Kotvičník zemný

Výťažok z rastliny Tribulus Terrestris vo farmaceutickej kvalite so 40% obsahom účinných saponínov. Užívanie kotvičníka zemného môže ženám pomôcť zmierniť nepríjemnosti ako sú zmeny nálady, bolestivé prsia, nadúvanie a podráždenosť pred menštruáciou. Môže tiež zlepšiť celkový emocionálny stav počas menštruačného cyklu. Podporuje bezproblémový priebeh ovulácie a tým aj plodnosť žien. Vďaka výživovému doplnku EREXAN Femina získate spoľahlivý zdroj saponínov z tejto mocnej byliny.

6
vitamín

Niacín

Nenahraditeľný Niacín (vitamín B3) vo forme nikotínamidu. Niacín mobilizuje energiu. Pomáha premieňať potravu, ktorú konzumujeme, na energiu, ktorú potrebujeme pre rôzne telesné funkcie. Prispieva k normálnej funkcii krvných ciev a podporuje funkciu mozgu. Podporuje pekný vzhľad pokožky a pomáha predchádzať akné.  S EREXANom Femina doplníte 100% odporúčanej dennej dávky Niacínu.

7
minerál

Zinok

Zinok v biologicky dostupnej forme Citrátu zinočnatého, ktorý sa omnoho lepšie vstrebáva a účinkuje. Zinok podporuje normálnu funkciu reprodukčného systému a plodnosti žien. Prispieva k tvorbe energie a zdraviu pokožky, vlasov nechtov a kostí. Navyše prispieva aj k správnej funkcii imunitného systému. S EREXANom Femina máte vždy istotu, že ste prijali kompletnú odporúčanú dennú dávku zinku.

8
vitamín

B6

Kvalitný vitamín B6 v chemickej forme pyridoxín hydrochlorid. Je nevyhnutný pre správny metabolizmus sacharidov, tukov a bielkovín. Ak sa chcete cítiť v pohode, bez správnej hladiny tohto vitamínu v krvi to nepôjde. Prispieva totiž k správnej funkcii mozgu, zmierňuje stres a únavu. Zlepšuje vstrebávanie magnézia. V preparáte EREXAN Femina sa nachádza 100% odporúčanej dennej dávky vitamínu B6.

9
vitamín

Riboflavín

Riboflavín, známy tiež ako vitamín B2, je nenahraditeľný v oblasti udržania normálnej funkcie hormonálneho systému, pretože má nenahraditeľnú úlohu pri metabolizme estrogénu a progesterónu, dvoch dôležitých ženských hormónov. EREXAN Femina obsahuje až 100% odporúčanej dennej dávky Riboflavínu, pre Vašu dokonalú hormonálnu pohodu.

10
vitamín

D3

Vitamín D3 v chemickej forme Cholekalciferol a jeho správna hladina v organizme má široký význam. Okrem vplyvu na náladu a imunitu, môže mať vplyv aj na hormonálnu rovnováhu u žien a môže pomôcť udržiavať pravidelné menštruačné cykly. Niektoré štúdie naznačujú, že nedostatok vitamínu D3 môže byť spojený so zvýšeným rizikom nepravidelnej menštruácie, i keď si táto téza vyžaduje ďalšie hlbšie skúmanie. S EREXANom Femina získate 100% odporúčanej dennej dávky vitamínu D3.

11
vitamín

B12

Vitamín B12 sa označuje aj ako Kobalamín. Telo je odkázané na jeho prísun z vonkajšieho prostredia. Jeho nedostatok spôsobuje problémy so syntézou niektorých hormónov a  funkciou nervového systému. Vitamín B12 je nenahraditeľný pri premene aminokyselín na neurotransmiter Serotonín, ktorý sa nazýva aj hormón šťastia. S EREXANom Femina prijmete kompletnú odporúčanú dennú dávku vitamínu B12, pre udržanie nadšenia a spokojnosti počas celého Vášho dňa.

Erexan Femina

Podiel účinných látok

Zloženie Obsah 2 cps RHP
Maca (extrakt z koreňa 10:1) 500 mg
Sibírsky ženšen (extrakt 1% eleuterosidov) 200 mg-
Damiana (extrakt z listu 5:1) 200 mg
Dioscorea villosa (16% diosgenin) 100 mg
Kotvičník zemný (extrakt 40% saponinov) 100 mg
Niacín (Vitamín B3 vo forme nikotínamidu) 16 mg 100
Zinok (citrát zinočnatý) 10 mg 100
Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid) 1,4 mg 100
Riboflavin 1,4 mg 100
Vitamín D3 (cholekalciferol) 5 µg 100
Vitamín B12 (kyanokobalamin) 2,5 µg 100

*RHP = referenčná hodnota príjmu
Zobraziť celú etiketu

Objektívne porovnanie
s podobným produktom

Na trhu nájdete veľké množstvo preparátov, sľubujúcich pomoc pri problémoch s menopauzou alebo predmenštruačným syndrómom. Väčšina z nich však nestojí za úvahu. Namiesto pohody Vás potom môže čakať sklamanie. Pripravili sme rýchle porovnanie EREXANu Femina s jedným produktom podobného zamerania, aby ste nenaleteli.

EREXAN Femina

Cena od 17,90 
EREXAN Femina
 • Vysoko koncentrované extrakty
 • Farmaceutická kvalita extraktov
 • Štandardizovaný obsah účinných látok
 • Obsahuje minerály a vitamíny v biologicky dostupnej forme
 • Maximálny objem účinných látok v dennej dávke
 • Spokojnosť s účinkami a pohoda

Obyčajné tabletky pre ženy

Cena od 23,90 €
Obyčajné tabletky pre ženy
 • Obyčajné rastlinné extrakty
 • Potravinárska kvalita extraktov
 • Obsah účinných látok sa môže líšiť
 • Minerály a vitamíny vo forme, ktorá sa horšie vstrebáva
 • Menší objem účinných látok v dennej dávke
 • Možné sklamanie z účinkov a vyhodené peniaze

Čo si o EREXANE Femina
myslia ľudia? Pozrite na recenzie

To najlepšie pre vás
Zodpovedný prístup a vysoká kvalita

kvalita

To najlepšie čo sa dá vyrobiť

Pri vývoji výživového doplnku EREXAN Femina sme sa zamerali na to, aby sme Vám priniesli najlepší produkt, aký je s použitím najmodernejších technológií možné vyrobiť. Každá kapsula je doslova napumpovaná maximom účinných látok. Navyše nepoužívame žiadne zbytočné balastné látky, ako sú farbivá a spojivá.

vegan

Vhodné pre vegetariánov a vegánov

Aby sme vyšli v ústrety ľuďom so špeciálnymi stravovacími potrebami, ako sú vegetariáni a vegáni, pri výrobe sme nepoužili žiadne živočíšne ingrediencie. Dokonca aj kapsula je vyrobená z celulózy, namiesto bežnej bravčovej želatíny. 

UVZSR

Sme pod stálou kontrolou

Všetky naše produkty sú pod dohľadom Úradu verejného zdravotníctva SR a prísne laboratórne testované na neprítomnosť chemických a biologických kontaminantov. Môžete si byť istý, že robíte to najlepšie pre Vaše zdravie.

secret

Chránime vaše súkromie

Uvedomujeme si, že si možno neželáte aby sa cudzie osoby dozvedeli o povahe produktov, ktoré si u nás objednávate. Z toho dôvodu dbáme na Vaše súkromie a zásielky neoznačujeme žiadnou reklamou, ktorá by akýmkoľvek spôsobom napovedala o jej obsahu.

Najčastejšie otázky
ktoré by vás mohli zaujímať

Aké sú prípadné vedľajšie účinky EREXANu Femina?

Všeobecne sa EREXAN Femina považuje za nebezpečný výživový doplnok, avšak môžu sa vyskytnúť individuálne reakcie v dôsledku alergií na niektoré jeho zložky, ako je precitlivenosť zažívacieho traktu. V prípade akýchkoľvek nežiaducich účinkov je vhodné prerušiť užívanie a situáciu konzultovať so svojim lekárom.

Koľko času trvá, kým začnem vidieť účinky EREXANu Femina?

Výsledky sa môžu líšiť. Niektorí ľudia môžu cítiť účinky rýchlejšie, zatiaľ čo iní môžu potrebovať dlhšie obdobie na dosiahnutie pozitívnych výsledkov. Vo všeobecnosti však účinky môžete začať pociťovať v priebehu 2 týždňov. Užívajte dlhodobo.

Je EREXAN Femina vhodný pre dlhodobé užívanie?

Áno, dlhodobé užívanie výživového doplnku EREXAN Femina sa odporúča. Užívajte ho aspoň 2 mesiace bez prerušovania.

Môže EREXAN Femina interagovať s nejakými liekmi?

Ak užívate lieky, o ktorých máte podozrenie, že by mohli interagovať s účinnými látkami obsiahnutými v tomto výživovom doplnku, poraďte sa o ďalšom postupe s Vašim lekárom.

Je EREXAN Femina voľnopredajný bez lekárskeho predpisu?

EREXAN Femina je registrovaný ako výživový doplnok, takže je voľnopredajný a dostupný pre každého aj bez lekárskeho predpisu

Je EREXAN Femina vhodný pre mužov?

EREXAN Femina je špecificky navrhnutý pre ženy na podporu funkcie hormonálneho systému. Pre mužov existujú iné výživové doplnky vhodné pre ich špecifické potreby. Odporúčame preskúmať výživové doplnky EREXAN Stnadard, Stabil, Kontrol alebo EREXAN Super SHOT, ktoré boli navrhnuté pre intímnu pohodu, erekciu. plodnosť a rozkoš mužov.

Podporuje EREXAN Femina rozkoš pri milovaní?

EREXAN Femina bol vyvinutý špeciálne na podporu normálnej funkcie hormonálneho systému a má aj afrodiziakálne účinky, vďaka čomu môže podporovať rozkoš pri milovaní.

Podporuje EREXAN Femina plodnosť?

Erexan Femina obsahuje niektoré látky, ktoré prispievajú k správnej funkcii reprodukčného systému a plodnosti.

Existujú nejaké obmedzenia pri užívaní EREXAN Femina?

EREXAN Femina by nemali užívať deti, tehotné ženy, dojčiace matky a osoby so známou alergiou na niektorú z jeho zložiek.

Od akého veku je vhodné tento výživový doplnok užívať?

EREXAN Femina je možné užívať v každom veku, ale neodporúčame ho používať deťom. Za minimálnu hranicu považujeme vek 16 rokov, kedy by malo byť telo ženy už pohlavne vyzreté.

Je EREXAN Femina regulovaný prípravok?

EREXAN Femina je výživový doplnok a podlieha pod reguláciu Úradu verejného zdravotníctva.

Je EREXAN Femina vhodný pre vegetariánov/vegánov?

Áno EREXAN Femina neobsahuje žiadne živočíšne zložky a prísady.

floating-leaf
floating-leaf

Vyberte si z ďalších
prémiových produktov EREXAN

EREXAN Kontrol 30 kapsúl

EREXAN Kontrol
30 kapsúl

Výživový doplnok na predčasnú ejakulácia a na erekciu

Patríte medzi mužov, ktorí sú so všetkým rýchlo hotoví? S výživovým doplnkom EREXAN Kontrol bude váš výkon tvrdší a dlhší. Erexan Kontrol si obľúbili muži, ktorých nebavia rýchle zakončenia. Zabudnite na predčasnú ejakuláciu a doprajte si dlhé milovanie, ktoré ocení aj vaša partnerka.

Cena od 28,70 
EREXAN Stabil 90 kapsúl

EREXAN Stabil
90 kapsúl

Výživový doplnok na plodnosť libido a erekciu

Máte pocit, že to často jednoducho nestojí za nič? S tabletkami na erekciu Erexan Stabil to bude stáť vynikajúco a najmä dlhodobo. Erexan Stabil je výživový doplnok na dlhodobú podporu libida, plodnosti a erekcie, špeciálne vhodný pre mužov vo vyššom veku a pre tých, ktorí plánujú otcovstvo.

Cena od 37,90