Skúste nové sexuálne polohy a oživte svoj milostný život

floating-leaf
floating-leaf

Toto sú sexuálne polohy, ktoré ste ešte určite neskúšali

Milujete sa často a radi? Doprajete si sex každý deň alebo aj niekoľkokrát, ale začali ste mať pocit, že je v poslednej dobe sex stále o tom istom? Že už nie je čo vyskúšať a objavovať? Ste na omyle. Vyskúšajte niektorú  – alebo aj všetky – z týchto polôh a uvidíte, že sex znovu prestane byť nuda.

Ako v nočnom klube

Zahrajte sa so svojou partnerkou na návštevu pánskeho klubu a nechajte ju zatancovať vám v lone. Vy sa jednoducho posaďte na okraj postele alebo pohodlné kreslo a nechajte vlniť vašu ženskú polovičku v rytme hudby. Najlepšie si túto polohu vychutnáte, ak sa zapriete rukami a partnerka na vás sedí otočená chrbtom.

Tesne pred výskokom

Nasledujúca poloha je veľmi podobná klasickej polohe “na psíčka”, ale partnerka v nej zaujme polohu žaby, akoby sa chystala vyskočiť. Síce si nebudete s partnerkou pozerať do očí, ale budete mať pevne v rukách jej prsia, čo nemusí byť v žiadnom prípade na škodu.

Na hodine jogy

Máte partnerku, ktorá pravidelne navštevuje hodiny jogy alebo cvičí každý deň pred tým, ako odchádza do práce? V tom prípade ju nechajte zúročiť a odskúšať naučené zručnosti aj vo vašej spálni. Pri milovaní by mala urobiť polohu mostíka a vy budete mať oveľa lepší prístup k jej nežným partiám.


Náš tip: Prečítajte si aj 10 overených tipov pre zlepšenie sexu.


Lotosový kvet

Opäť budeme vychádzať z hodín jogy. Vy si sadnite na päty a partnerka vás bude počas styku objímať nohami. Spolu vytvoríte krásny vzrušujúci lotosový kvet, ktorý vás oboch privedie k orgazmu.

Pri sexe sa môžete veľmi jednoducho inšpirovať aj pozíciami z jogy.

Otočený koník

To, keď na vás partnerka sedí a má nad sexom kontrolu, asi poznáte. Skúste najbližšie pokrčiť jednu nohu v kolene a otočiť partnerku takmer chrbtom a “zacválať” si v tomto potočení. Uvidíte , že poloha na koníčka dostane úplne iný význam a zaradíte ju oveľa častejšie do vášho sexuálneho večerného vystrájania.

Najlepšie sexuálne polohy - Erexan.sk

Ako na stoličke

Aj keď má táto poloha v názve stoličku, žiadnu potrebovať nebudete. Vy budete stolička pre svoju partnerku. Oprite sa o stenu, akoby ste sedeli na neviditeľnej stoličke a nechajte partnerku, aby mala rytmus pod kontrolou ona. Táto poloha má zvláštne čaro v tom, že aj napriek absolútnej blízkosti a intimite sa nemôžete bozkávať. Dajte si za chrbát vankúš, aby vás stena nezačala oškierať alebo tlačiť. Sex si tak viac užijete.

Fúrik

Áno, táto poloha pripomína tú detskú hru, ktorú sme sa hrávali, keď sme boli malí. No ak sa vyzlečiete, objavíte, že vie byť veľmi vzrušujúca. Jediná nevýhoda je, že vaša partnerka by mala byť silná a ohybná, takže najprv chvíľu spolu potrénujte a po pár týždňoch cvičenia si môžete dopriať aj túto fyzicky namáhavú polohu vo vašom milostnom vzťahu.


Náš tip: Prečítajte si aj článok o tom, ktoré sexuálne pozície zaručia vašej partnerke orgazmus.


Na záver

Toto bolo niekoľko polôh, ktoré oživia váš sexuálny život:

  • tanečnica v lone,
  • žabka tesne pred výskokom,
  • mostík alebo lotosový kvet z jogy,
  • koník, stolička či fúrik.

Niektoré sú viac a niektoré menej fyzicky náročne. Záleží len od vás, ktorú z polôh vyskúšate práve dnes večer.

Tieto médiá
sa o nás pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo