Tieto sexuálne pozície zaručia vašej partnerke orgazmus

floating-leaf
floating-leaf

Vyskúšajte tieto pozície, aby sex bol potešením aj pre ňu!

Pre väčšinu mužov nie je žiadny problém dosiahnuť orgazmus. Pre ženy je to oveľa ťažšie a mnohé nezažili tento pocit ešte nikdy. Ako teda zaručiť, aby počas sexu zažila potešenie aj vaša partnerka? Poradíme vám 5 zaujímavých polôh, ktoré vás privedú do šťastného konca oboch.

Skôr, ako sa dozviete tie zázračné polohy, mali by ste zaostriť pozornosť na niekoľko faktov:

  • Spoznajte jeden druhého. Zistite, čo sa vám a vašej partnerke počas sexu alebo predohry páči.
  • Nejedzte pred sexom ťažké jedlá, uprednostnite radšej niečo ľahšie. Predsa len, sex je lepší a kvalitnejší, ak vám nedôjde dych.
  • Sex je o vzájomnom súžití oboch partnerov. Nie o tom, že neustále otáčate partnerku, ktorá má potom skôr pocit, akoby bola vo fitness centre.

1. Klasika trochu inak

Áno, myslíme misionára.  Táto obľúbená klasická poloha vás môže oboch priviesť k orgazmu. Stačí ju len trochu pozmeniť. Dajte partnerke pod zadoček vankúš. Táto malá zmena docieli lepšie sexuálne súžitie a zaručí vám žiadaný vrchol.

Stačilo zdvihnúť zadok trochu vyššie a sex bol úplne o niečom inom.

2. Ako z filmu

V nejednom filme, keď sa schyľovalo k vášnivej scéne, sa dej odohrával v kuchyni. Práve kuchynská linka, stôl alebo podobne vysoké nábytky môžu byť dôvodom najbližšieho orgazmu vašej partnerky. Takže, pri ďalšom spoločnom varení oslávte zvládnuté kulinárske umenie sexom práve v kuchyni. Uvidíte, že variť vo dvojici sa stane vašou obľúbenou činnosťou.


Náš tip: Prečítajte si aj 10 overených tipov pre zlepšenie sexu.


3. Postavte sa

Ozvláštnite svoje sexuálne radovánky o polohu v stoji. Stačí, ak sa k vám partnerka otočí chrbtom a o niečo sa oprie, napríklad o stenu. Stačí, aby trochu vystrčila zadoček a mierne sa predklonila. Vrchol sa čoskoro dostaví u oboch partnerov.

4. Pomôže stolička alebo kreslo

Ak máte chuť sa mierne prevteliť do role nikoho iného, zahrajte sa so svojou partnerkou na šéfa a asistentku. Sadnite si do pohodlného šéfovského kresla alebo na stoličku a nechajte svoju “asistentku” pevne vás zovrieť stehnami. Orgazmus na seba nenechá dlho čakať.

Najlepšie polohy na dosiahnutie orgazmu - Erexan.sk

5. Ukážte svoju silu

Posledná poloha, ktorá pomôže priviesť vašu partnerku k orgazmu, je z kategórie tých namáhavejších. Zvládnu ju len chlapi so silnými rukami. Postavte si partnerku blízko steny, aby ste sa pozerali jeden druhému do očí a použite vetu “vyskoč si na mňa”. Už je len na vás a vašich silných rukách, ako rýchlo dosiahnete vyvrcholenie.

Ak si teda chce užiť sex, ktorý sa ukončí orgazmom vás oboch, otestujte niektorú zo spomínaných polôh a zistite sami, čo je pre vás to “pravé orechové”. Nezabúdajte ale na to, že občas malá zmena v polohe, ktorá vám obom vyhovuje, môže zaručiť veľké zmeny v pôžitku, ktorý zo sexu budete mať.


Náš tip: Prečítajte si aj ďalšie články z rubriky Erotické experimenty.


Takže, ako môžete dosiahnuť ženský orgazmus?

  • Experimentujte. Vyskúšajte 5 najlepších polôh na dosiahnutie ženského orgazmu.
  • Aj malé zmeny v polohách dokážu zaručiť výborný výsledok.
  • Spoznávajte sa. Sex je o vzájomnom súžití oboch partnerov.

Tieto médiá
sa o nás pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo