Tieto sexuálne pozície zaručia vašej partnerke orgazmus

Vyskúšajte tieto pozície, aby sex bol potešením aj pre ňu!

Pre väčšinu mužov nie je žiadny problém dosiahnuť orgazmus. Pre ženy je to oveľa ťažšie a mnohé nezažili tento pocit ešte nikdy. Ako teda zaručiť, aby počas sexu zažila potešenie aj vaša partnerka? Poradíme vám 5 zaujímavých polôh, ktoré vás privedú do šťastného konca oboch.

Skôr, ako sa dozviete tie zázračné polohy, mali by ste zaostriť pozornosť na niekoľko faktov:

  • Spoznajte jeden druhého. Zistite, čo sa vám a vašej partnerke počas sexu alebo predohry páči.
  • Nejedzte pred sexom ťažké jedlá, uprednostnite radšej niečo ľahšie. Predsa len, sex je lepší a kvalitnejší, ak vám nedôjde dych.
  • Sex je o vzájomnom súžití oboch partnerov. Nie o tom, že neustále otáčate partnerku, ktorá má potom skôr pocit, akoby bola vo fitness centre.

1. Klasika trochu inak

Áno, myslíme misionára.  Táto obľúbená klasická poloha vás môže oboch priviesť k orgazmu. Stačí ju len trochu pozmeniť. Dajte partnerke pod zadoček vankúš. Táto malá zmena docieli lepšie sexuálne súžitie a zaručí vám žiadaný vrchol.

Stačilo zdvihnúť zadok trochu vyššie a sex bol úplne o niečom inom.

2. Ako z filmu

V nejednom filme, keď sa schyľovalo k vášnivej scéne, sa dej odohrával v kuchyni. Práve kuchynská linka, stôl alebo podobne vysoké nábytky môžu byť dôvodom najbližšieho orgazmu vašej partnerky. Takže, pri ďalšom spoločnom varení oslávte zvládnuté kulinárske umenie sexom práve v kuchyni. Uvidíte, že variť vo dvojici sa stane vašou obľúbenou činnosťou.


Náš tip: Prečítajte si aj 10 overených tipov pre zlepšenie sexu.


3. Postavte sa

Ozvláštnite svoje sexuálne radovánky o polohu v stoji. Stačí, ak sa k vám partnerka otočí chrbtom a o niečo sa oprie, napríklad o stenu. Stačí, aby trochu vystrčila zadoček a mierne sa predklonila. Vrchol sa čoskoro dostaví u oboch partnerov.

4. Pomôže stolička alebo kreslo

Ak máte chuť sa mierne prevteliť do role nikoho iného, zahrajte sa so svojou partnerkou na šéfa a asistentku. Sadnite si do pohodlného šéfovského kresla alebo na stoličku a nechajte svoju “asistentku” pevne vás zovrieť stehnami. Orgazmus na seba nenechá dlho čakať.

Najlepšie polohy na dosiahnutie orgazmu - Erexan.sk

5. Ukážte svoju silu

Posledná poloha, ktorá pomôže priviesť vašu partnerku k orgazmu, je z kategórie tých namáhavejších. Zvládnu ju len chlapi so silnými rukami. Postavte si partnerku blízko steny, aby ste sa pozerali jeden druhému do očí a použite vetu “vyskoč si na mňa”. Už je len na vás a vašich silných rukách, ako rýchlo dosiahnete vyvrcholenie.

Ak si teda chce užiť sex, ktorý sa ukončí orgazmom vás oboch, otestujte niektorú zo spomínaných polôh a zistite sami, čo je pre vás to “pravé orechové”. Nezabúdajte ale na to, že občas malá zmena v polohe, ktorá vám obom vyhovuje, môže zaručiť veľké zmeny v pôžitku, ktorý zo sexu budete mať.


Náš tip: Prečítajte si aj ďalšie články z rubriky Erotické experimenty.


Takže, ako môžete dosiahnuť ženský orgazmus?

  • Experimentujte. Vyskúšajte 5 najlepších polôh na dosiahnutie ženského orgazmu.
  • Aj malé zmeny v polohách dokážu zaručiť výborný výsledok.
  • Spoznávajte sa. Sex je o vzájomnom súžití oboch partnerov.

Autor článku: Lívia

Lívia

Prečo práve moje články? Urológii a sexuológii sa venujem už niekoľko rokov. Pre to som sa rozhodla prispieť k dobrej veci a podporiť tento blog mojimi - dúfam informačne hodnotnými článkam...

Zobraziť viac

1 bod2 body3 body4 body5 bodov 2 hlasov, skóre: 5,00
Loading...