10 overených tipov pre zlepšenie sexu

sex
floating-leaf
floating-leaf

Zlepšenie vášho sexu nemusí byť ťažké

Poznáte to? Niekedy to bolo super, „posteľné lichôtky“ s partnerom boli úžasné, každý si to naplno užil. No časom sa to začalo meniť, pôžitok z vášnivého milovania už nebol taký, ako treba. Sex ste už nemali tak často, ako na začiatku…. Ak patríte k tým, ktorí hľadajú ako sa dostať s partnerom v sexe o level vyššie, presne pre vás je tento článok kde nájdete 10 overených a účinných rád na zlepšenie sexu.

Poďme sa na nich spoločne pozrieť…

 

1. ROZPRÁVAJTE SA

V prvom rade je potrebné s partnerom rozprávať. Ak nedáte najavo svoje túžby, len ťažko vám ich partnerka splní. Ležíte v posteli, možno práve máte chuť vy a možno aj vaša polovička. No ak sa nikto z vás neozve, nepovie svoje túžby, k ničomu nedôjde a skoro na to zabudnete. Povedzte svojej polovičke: „Najradšej by som ťa teraz pretiahol !“. Jasne z vás musí cítiť, že vás priťahuje a máte na to chuť.

Ženy majú často v hlave divné myšlienky: „Čo keď preňho nie som dosť dobrá a nepriťahujem ho !“ alebo „Pribrala som, určite ma teraz nebude chcieť !“. Dajte jej vedieť, že je jediná, po ktorej túžite, pochváľte jej postavu, zadok, krásu, čím jej z hlavy vyhodíte všetky tieto pochybnosti, ona sa tak viac uvoľní a vy to následne pri milovaní aj spoznáte.

smiling-man-and-woman

 

2. PRIPRAVTE SA

Prísť z práce spotený, unavený, maximálne vyčerpaný a v nervoch, pretože vás šéf zas nahneval, takto svoju polovičku nevzrušíte, skôr do vzťahu pritiahnete hádky. Dajte si sprchu, obľúbenú vôňu, chvíľu si pospite, pozrite si obľúbený veselý film, dajte si vínko, zrelaxujte, starosti a všetky zbytočné sťažnosti nechajte „za dverami“ a uvidíte, ako sa posilní vášeň a chuť milovať sa. Dôležitá je taktiež hygiena. Spotení chlapi po náročnom pracovnom dni (samozrejme aj ženy) dnes už nikoho nepriťahujú. Už len táto maličkosť môže zdvojnásobiť frekvenciu milovania.

Muž sa pripravuje na sex

 

3. NEZABÚDAJTE NA LÁSKU

Ženy pred sexom potrebujú cítiť lásku, dôveru a bezpečnosť. Hovorte jej: „Milujem ťa !“. Musíte jej ukázať, ako vám na nej záleží. Objímajte ju, stískajte, nech sa vo vašom náručí cíti „nesmrteľná“. Ak sa žena uvoľní, bude sa cítiť v bezpečí, bude mať oveľa väčšiu chuť milovať sa. Muži málokedy musia cítiť lásku, aby mali chuť na sex. U žien je to opačne. Dajte jej lásku a budete mať sex.

Na lásku nezabúdajte aj po sexe. Ak si spolu „užijete“ a potom ju pošlete umyť riad, bude sa cítiť zneužitá a nabudúce si na to dá väčší pozor.  Vy sa potom budete pýtať sami seba, prečo sa s vami nechce milovať.

Predohra sexu

4. ZLEPŠENIE SEXU ZARUČÍ AJ PREDOHRA

K predohre nepatria iba „sladké“ slová. Pred každým sexom sa vášnivo maznajte aspoň 20 minút a ak už budete mať veľkú chuť predísť k „ďalšiemu kroku“, počkajte ešte chvíľu. Žena sa nevzruší tak rýchlo, ako to je u mužov. Ak začne mať čo len malý pocit, že na ňu tlačíte, chcete hneď sex, bude si dávať väčší pozor, stiahne sa a bude pre ňu ťažšie poriadne si to „užiť“. Milujte sa a čakajte až dovtedy, kým nebudete mať istotu, že to chce aj ona. Ak ju poriadne pripravíte a naladíte, v posteli to bude oveľa vášnivejšie.

Predohra sexu

 

5. SEXI SA OBLEČTE

Páči sa vám na žene sexi oblečenie, podprsenka a nohavičky ? Prečo by to nemalo byť a naopak ?Dajte si sexi boxerky a sledujte trend. Väčšina žien sleduje sexi mužov, ich oblečenie, štýl… A čo tak vojenská uniforma ? Prečo nie ! Ak prídete za ženou už skoro nahí a budete od nej hneď bez predohry a nálady niečo chcieť, väčšina z nich povie NIE. Postupne ju nalaďte a ukážte jej aj humor, zahrajte sa.

Sexi muž

6. PLÁNUJTE

Tak, ako sa plánuje svadba, by sa mal plánovať aj sex. Povedzte jej ráno, v práci alebo pri obede: „Večer si to rozdáme, dnes si strašne sexy a mám na teba chuť !“. Použite aj humor, ženu to dokáže uvoľniť, rozveseliť. Takto partnerku pripravíte, naladíte ju a ona môže vedieť, čo čakať. Niektorým ženám totiž vadí, ak si pred tým nedali sprchu, neboli pripravené a pod. Ak jej ale jasne poviete, že dne večer „TO“ chcete, ona sa pripraví, bude to očakávať, čím sa psychicky viac uvoľní a spolu si to lepšie „užijete“.

žena s mužom majú sex

 

7. VYPNITE ZMYSLY

Zhasnite svetlo, zaviažte si navzájom na oči šatku, uvoľnite sa. Zabudnite na denné starosti, či ste zamkli dom, vypli žehličku, vypli svetlá na aute…. Uvoľnite sa ! Ak „vypnete“ ostatné zmysly, dominovať budú tie, ktoré v posteli najviac potrebujete, čím sa kvalita sexu výrazne zlepší.

Na uvoľnenie vám postačí jemná hudba, sviečky, vaňa, dobrá večera, prípadne si pre tým, než vleziete do postele, kontrolujte všetky potrebné veci, aby vám pri „tom“ nebehali po rozume.

sexuálna hra

 

8. PRAVIDELNOSŤ

Ak chodíte do fitness centra, poznáte to. Cvičíte pravidelne asi rok, no zrazu nastane zranenie, dovolenka a vám je po mesiaci ťažko vrátiť sa do toho. V sexe to funguje podobne. Ak z toho urobíte zvyk, bude všetko „klapať“ pravidelne a vy sa s partnerkou budete stále zbližovať. No ak to urobíte raz za mesiac, zistíte, že vzťah funguje aj bez toho a nebude vás to tak lákať. Žena nato skoro zabudne, vy ostanete zúfalí a budete si hovoriť: „Čo robím zle ? Našla si iného ?“.

Robte to pravidelne a nebudete mať takéto problémy.

man-undressing-a-woman

 

9. PRISPÔSOBTE SA

Ak vidíte, že sa vaša partnerka po práci necíti najlepšie, nemá na nič náladu, pošlite ju ľahnúť si. Vy zatiaľ umyte riad, urobte všetky jej povinnosti, ona vám za to poďakuje, odľahnú jej všetky starosti, bude sa cítiť milovaná a ak jej po tom poviete, aká je sexy, v posteli vás za to pekne odmení. Buďte trpezliví a láskaví. Prispôsobte sa práci a koníčkom partnerky, netlačte na ňu vtedy, ak na to nie je „pravý“ čas.

Submisívny muž

 

10. VŠETKO JE DOVOLENÉ

Čo tak zahrať sa na lekára, policajta alebo vojaka ? Pri sexe sa môžete hrať aj na to, čo nie ste. Zahrajte sa, pátrajte, urobte proste niečo inak, nech to nie je len klasický sex. Čím viac zaujímavých, humorných a nových vecí do toho prinesiete, tým viac sa vaša partnerka bude tešiť na najbližšie milovanie s vami.

Kúpte si nejakú spoločenskú hru pre partnerov alebo kocku s polohami. Pri sexe je dovolené všetko. Čím viac sa odviažete, tým lepšie.

análny sex

 

A to je celá veda 😉

 

 

Tieto médiá
sa o nás pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo