Klitoris a tajomstvo jeho dráždenia

floating-leaf
floating-leaf

Viete, ako môžete najlepšie dráždiť klitoris?

Svoju partnerku môžete uspokojiť rôznymi spôsobmi. Ak jej však chcete poskytnúť naozaj dokonalý orgazmus, nenechajte nič na náhodu a prečítajte si najlepšie spôsoby, ako dráždiť klitoris.

Čo je klitoris?

Páni, veríme, že medzi vami nie je nikto, kto by to nevedel… 🙂 Ale pre istotu. Je to jediný orgán v ženskom tele, ktorý nemá inú funkciu ako zabezpečiť sexuálne potešenie.

Klitoris je jediný orgán v ženskom tele, ktorý existuje len pre to, aby priniesol sexuálne potešenie.

Klitoris pozostáva z rovnakého tkaniva ako predkožka penisu a rovnako sa tiež dokáže stoporovať. Jeho veľkosť môže byť rôzna. Okrem vonkajšej časti, ktorá je viditeľná, má aj vnútornú. Tá tvorí približne ¾ z celkovej veľkosti. Počas života sa klitoris v dôsledku hormonálnych zmien zväčšuje – po tridsiatke je približne štyrikrát väčší ako na konci puberty. Vzrušivosť klitorisu však s jeho veľkosťou vôbec nesúvisí.

Klitoris obsahuje až 8000 nervových zakončení, čo je o polovicu viac ako na penise. Pri jeho stimulácii sa navyše aktivuje ešte ďalších 15000 nervových zakončení. Je to teda najcitlivejšie miesto, ktorého dráždenie dokáže vašej partnerke priniesť neskonalé uspokojenie. Pri veľkom množstve žien dokonca aj bez vaginálnej stimulácie.

Umenie dráždenia klitorisu - Erexan.sk


Náš tip: Prečítajte si aj článok Tieto znaky vám prezradia, že s vami nie je spokojná v posteli.


Klitoridálny versus vaginálny orgazmus

Pravdepodobne viete, že žena je schopná dosiahnuť dva typy orgazmov – klitoriálny alebo vaginálny. Vo všeobecnosti je známe, že väčšina žien dokáže dosiahnuť klitoriálny orgazmus, ale nie vaginálny. Nie je však pravda, že klitoriálny orgazmus môže žena dosiahnuť len dráždením klitorisu a vaginálny orgazmus penetráciou vagíny. Pravda je taká, že za oba typy orgazmov je zodpovedný klitoris. Zatiaľ čo klitoriálny orgazmus vzniká stimuláciou vonkajšej časti klitorisu, vaginálny žena dosiahne dráždením vnútornej časti klitorisu počas súlože.

Klitoris je krátko po zažitom orgazme pripravený na ďalšie vyvrcholenie a zvládne neobmedzené množstvo orgazmov po sebe.

Klitoris dokáže zvládnuť neobmedzené množstvo orgazmov po sebe.

Ako drážiť klitoris?

Orgazmus dráždením klitorisu môže žena dosiahnuť aj bez pomoci penisu alebo prstov. Stačí teplé prostredie, zúžené svalsvo alebo trenie o nejaký predmet. Čo ste možno nevedeli, je, že v každom veku ženy je klitoris rovnako citlivý, teda nestarne. A práve to môžete využiť pri sexuálnych hrátkach aj so staršími partnerkami.

Pozor na to, ako klitoris dráždite. Cieľom je partnerke priniesť slasť, nie bolesť. A práve to sa niektorým mužom stáva. Klitoris je totiž oveľa citlivejší ako ktorákoľvek iná časť tela. Musíte sa ho dotýkať so správnou silou a intenzitou. Čím menšiu silu použijete, tým lepšie. Nezabudnite tiež na dôkladné zvlhčenie – slinami alebo lubrikačným gélom.

Dráždenie klitorisu - Erexan.sk

Najlepšie triky na dráždenie klitorisu

Dráždite plochou. Najlepšie dokáže klitoris uspokojiť jazyk. Ale prsty tiež vedia doviesť prácu k dokonalému vyvrcholeniu. Vzhľadom na veľké množstvo nervových zakončení, ktoré klitoris obsahuje, nedráždite ho špičkou, ale celým bruškom prsta. Keď ruku vymeníte za druhú, na ktorú partnerka nie je zvyknutá, pocit vzrušenia sa niekoľkonásobne stupňuje. Nezabudnite sa pritom druhou rukou venovať iným častiam tela, napríklad bradavkám.

Dráždenie klitorisu je tou najlepšou predohrou. Najskôr podráždite klitoris svojím penisom, potom preniknite do 1,5-centimetrovej hĺbky, potom do 2,5 cm a nakoniec do 3,5 cm.

Pre dokonalé dráždenie klitorisu si vyložte partnerkine nohy na váš chrbát. Pri tejto polohe sú stehná partnerky blízko k sebe, následkom čoho sa svalstvo zužuje a prekrvuje a vaše prsty ucíti intenzívnejšie.

Alebo vyskúšajte jej nohy omotať tesne okolo vašich stehien. Keď budete nad ňou, nasmerujte svoj penis tak, aby bol pritlačený k jej klitorisu. Pohyb v hojdavom rytme vyvolá dokonalé dráždenie.

Aj cesta k 15-minútovému orgazmu vedie cez klitoris. Palec nasmerujte na klitoris a dva a dva prsty rozdeľte pod obidve polovice zadku. Striedajte pomalé a rýchle pohyby a následne vytvorte tlak na vagínu. To zaberie vždy.

Nikdy sa však nesústreďujte iba na jeden spôsob dráždenia. Partnerka potom vie, čo má očakávať, a to nie je žiadúce. Stereotyp v sexe predsa nikto nevíta s nadšením. Čím viac spôsobov preskúmate, tým lepšie. Ak vám chýba kreativita, pomôže vám napríklad aj malá knižka Kamasútry. Požiadajte tiež o pomoc partnerku. Ak vám sama ukáže, ako sa dotýka klitorisu pri masturbácii, máte vyhraté.

Pomôžte si Erexanom

Ak radi experimentujete, pri obšťastňovaní partnerky vám pomôžu aj tabletky na erekciu Erexan. Ide o certifikovaný doplnok výživy, ktorý sa úspešne používa pri problémoch s erekciou. Prípravok však môžete užívať aj vtedy, keď takéto problémy nemáte.

Vďaka Erexanu môžete zlepšiť aj váš sexuálny život – pomáha totiž zlepšovať potenciu a sexuálnu výkonnosť. Už jedna až dve tabletky niekoľko minút pred sexom zabezpečia dlhotrvajúcu a tvrdú erekciu.

Jeho účinnosť je založená na na koncentrovaných prírodných extraktoch a aminokyselinách. Na rozdiel od klasických liekov na erekciu, ktoré sú dostupné na lekársky predpis, však nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky.


Náš tip: Prečítajte si viac o negatívnych účinkoch jednotlivých liekov na erekciu.


Zhrnutie

  • Klitoris je jediný orgán v ženskom tele, ktorý nemá inú funkciu ako sexuálne potešenie.
  • Je zopovedný za klitoriálny, ale aj vaginálny orgazmus.
  • Vyskúšajte overené triky na dráždenie klitorisu, a pomôžte si pritom Erexanom.

Tieto médiá
sa o nás pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo