Tieto znaky vám prezradia, že s vami nie je spokojná v posteli

floating-leaf
floating-leaf

Ak si všimnete týchto 7 znakov, pravdepodobne máte doma neuspokojenú partnerku.

Spokojnosť v posteli je dôležitou súčasťou vzťahu. Stáva sa, že sa vám sem-tam nepostaví a neviete na čom ste, čo očakáva a či dostáva to, čo potrebuje? Ak nechcete prísť o partnerku a nemáte odvahu opýtať sa jej na to, existujú znaky, ktoré vám naznačia, či je s vami spokojná alebo nie.

Ak ste v dlhodobom vzťahu, možno to pre vás nie sú najpríjemnejšie správy. Toto sa však môže týkať aj tých, ktorí sú zadaní len pár mesiacov. Vašu partnerku už totiž milovanie s vami nemusí baviť.

Čo je potrebné sledovať?

1. Po sexe neostáva v posteli

Neuspokojená partnerka hneď po milovaní odchádza, nechce sa s vami ešte chvíľu túliť alebo rozprávať sa, neprejavuje známky uspokojenia. Slastný úsmev na jej tvári už nevídate. Možno odchádza do kúpeľne, kde vašu “prácu” dokončí sama.

2. Nechce experimentovať

Ak chcete vyskúšať niečo nové, odmieta to. Je možné, že ste v minulosti niečo skúsili a zlyhali ste a vaša partnerka už nechce zažiť ďalšie sklamanie. Preto sa tomu radšej vyhýba, už nič výnimočné neočakáva, a teda sa nemá na čo tešiť.


Náš tip: Prečítajte si článok o tom, ktoré sexuálne pozície zaručia vašej partnerke orgazmus.


3. Chce to hlavne rýchlo

Predohra nie je pre ňu zaujímavá. Nechce, aby ste sa navzájom dotýkali. Chce, aby ste si rýchlo urobili dobre a aby bol čo najskôr koniec. Doslova to pretrpí. Navyše nechce striedať polohy. O krásnom milovaní už nemôže byť ani reč.

4. Bolieva ju hlava

Často počúvate túto “výhovorku”? No nebude to len tak. Síce ju hlava nemusí bolieť, ale pri predstave sexu ju začne. Týmto sa snaží vyhnúť spoločným intímnym chvíľam a nevie vám povedať, že proste len nemá chuť alebo že má iný problém.

Bolesti hlavy sú jednou z najčastejších ženských výhovoriek, prečo nemať sex.

5. Vyhýba sa vašej spoločnosti

Kým predtým ste mali krásne a pokojné spoločné večery, teraz si už ani nespomeniete, kedy ste boli naposledy sami doma s pohárom vína, sviečkami a dobrou hudbou. Stále je u vás plný dom, partnerka často niekoho pozýva na návštevu. Buď sú u vás deti alebo pozve kolegyňu, kamarátku a odchádzajú neskoro. No stále je u vás rušno. Z času načas to môže byť milé, ale ak sa to deje príliš často, je to znakom toho, že nechce byť s vami sama, aby ste náhodou nechceli niečo viac.

Partner nespokojná partnerka - Erexan.sk

6. Je príliš zaneprázdnená

Čoraz častejšie sa stáva, že má večer rôzne aktivity. Raz chodí cvičiť, potom zase s kolegyňami na kávičku. Zrazu začala chodiť aj na služobné cesty. Má plný diár a ak si s ňou chcete dohodnúť romantickú večeru, sťažka nájde jeden voľný večer. Áno, plánuje to tak, aby s vami nemusela byť, aby sa vyhla intímnostiam, pretože ju to už neláka.

7. Nakupuje erotické pomôcky

Našli ste v skrini alebo v jej zásuvke ukrytú nejakú erotickú pomôcku? Môžete mať pocit, že keď používa vibrátor, zrejme ju spoločný sex neuspokojuje. Pokiaľ ho nevytiahla na spoločné posteľné hry, je to tak. Vibrátoru nedokážete konkurovať, ale môžete sa pokúsiť ho zapojiť do spoločných sexuálnych radovánok a tým jej dopriať uspokojenie.


Náš tip: Pozrite si video o tom, ako uspokojiť ženu a oddialiť ejakuláciu.


Takže, na čo si treba dávať pozor? Zbystrite pozornosť ak:

  • Po sexe neostáva v posteli.
  • Nechce experimentovať.
  • Chce to hlavne rýchlo.
  • Bolieva ju hlava.
  • Vyhýba sa vašej spoločnosti.
  • Je príliš zaneprázdnená.
  • Nakupuje erotické pomôcky.

Nemyslite si, že všetky znaky prídu naraz. Len pozorujte. Hlavné je, že to nenecháte tak a nezačnete to riešiť “bokovkou”. Venujte svojej partnerke viac pozornosti a rozprávajte sa. Čím pozornejší budete, tým viac bude chcieť tráviť čas s vami. A to aj v posteli.

Tieto médiá
sa o nás pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo