Ako uspokojiť ženu a oddialiť ejakuláciu VIDEO

floating-leaf
floating-leaf

Ak chcete uspokojiť ženu, musíte si nacvičiť, ako oddialiť ejakuláciu

Hovorí sa, že dobrý sex zaručuje šťastnejší život. Kvalitu sexu neovplyvňuje iba jeho frekvencia, ale aj dĺžka sexuálneho aktu. Predčasná ejakulácia neprispieva k spokojnému sexuálnemu životu. Dostatočná výdrž je kľúčová pre uspokojenie vašej partnerky. Ako iste viete, ženám trvá dosiahnutie orgazmu o niečo dlhšie ako nám mužom. Z toho dôvodu je vhodné pracovať na tom, aby ste v posteli vydržali čo najdlhšie.

Ak nemáte chuť čítať celý článok, pozrite si video:

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=m_sIvDyYSyM[/embedyt]

Zvýšte vašu fyzickú výkonnosť

Ak chcete uspokojiť ženu, musíte mať dostatočnú kondíciu. Je ideálne ak vydržíte aspoň 15 minút intenzívneho milovania bez toho, aby ste sa viditeľne vyčerpali. Veď čo môže byť z pohľadu ženy horšie, ako chlap ktorý sa pri sexe hneď unaví? Preto pracujte na vašej kondičke.

Pri cvičení sa vytvárajú endorfíny, zlepšuje sa činnosť srdca a zvyšuje sa celková telesná výkonnosť, ktorá ovplyvní aj výkonnosť v posteli. Muži, ktorí pravidelne cvičia alebo majú zvýšenú fyzickú záťaž, sú sexuálne aktívnejší ako tí, čo šport sledujú len v televízií s ovládačom v ruke. Vymeňte preto jazdu do práce vyhriatym autom za rezkú chôdzu. Večerné stretnutie s kamarátmi v miestnom pohostinstve zameňte za stretnutie v miestnej posilňovni. Táto zmena sa odzrkadlí nielen na vašom fyzickom vzhľade, ale aj na sexuálnej kondícii.

Trénujte vaše sexuálne zručnosti

Ak už máte dostatočnú kondičku na to, aby ste v posteli vydržali makať aspoň 15 minút, sústreďte sa na vylepšenie vašej výdrže. Predčasná alebo rýchla ejakulácia nie je nič čo by prispelo k dokonalému uspokojeniu vašej partnerky. Preto trénujte schopnosť oddialiť vaše vyvrcholenie.

Ako na to? Pravidelne masturbujte a pokúste sa vydržať čo najdlhšie. Nemusíte sa pri tom cítiť trápne. Masturbácia (ľudovo honenie penisu) je zdraviu prospešné, a nenarastú vám po ňom na dlaniach chlpy, ako vás možno strašila vaša stará mama. Keď pocítite, že sa blíži vyvrcholenie, pevne stlačte penis tesne pod žaluďom. Zastavíte tak prietok krvi do žaluďa a ejakulácia sa oddiali. Postup trénujte až dovtedy kým nezískate úplnú kontrolu nad vašim vyvrcholením. Túto techniku potom môžte využiť počas sexu vo chvíli keď už máte pocit že to príde.

Masturbácia tesne pred sexom

Skúsiť môžte tiež masturbáciu tesne pred sexom. Masturbujte najviac 60 minút pred plánovaným milovaním a dbajte na to, aby ste počas masturbácie vyvrcholili. Vďaka tomu bude váš penis menej citlivý a počas sexu s partnerkou príde ejakulácia o čosi neskôr. Partnerka tak získa viac času na to, aby dosiahla orgazmus.

Masturbácia (honenie) pred sexom však má aj svoje úskalia a nevýhody. Určite sa niekedy ocitnete v časovej tiesni a jednoducho nedostanete príležitosť túto techniku uskutočniť. Je tu tiež riziko, že keď masturbáciou odčerpáte vašu sexuálnu energiu, môže prísť problém s dosiahnutím dostatočne pevnej erekcie v momente, keď ju budete reálne potrebovať. Pamätajte na to, ak sa pre túto techniku rozhodnete.

Predĺženie výdrže pomocou tabletiek

V prípade že by predchádzajúce rady nepriniesli očakávané výsledky, môžte využiť riešenie pomocou špeciálnych tabletiek ktoré pomáhajú predĺžiť výdrž a zvýšiť celkovú sexuálnu výkonnosť. Vyberajte si iba overené a certifikované tabletky.

S koncentrovanými tabletkami na erekciu Erexan, v ktorých sú skombinované rastlinné extrakty a mocné aminokyseliny, môžete zvýšiť vašu sexuálnu výkonnosť doslova na počkanie. Stačí užiť jednu až dve tabletky niekoľko minút pred pohlavným stykom. Nezískate tak iba dostatočnú výdrž a napumpovanie penisu, ale budete aj rýchlejšie pripravený na ďalšie kolo. Nezabúdajte však, že tabletky aktívne pôsobia na váš organizmus a preto nikdy neprekračujte stanovené dávkovanie.

Ako teda uspokojiť ženu a oddialiť ejakuláciu?

     V prvom rade dbajte na to, aby ste mali dostatočnú fyzickú výkonnosť. to dosiahnete cvičením a tréningom. Iba tak získate kondíciu na uspokojenie vašej partnerky.

     Precvičujte oddialenie vašej ejakulácie. Trénujte techniku stlačenia žaluďa alebo skúste mastubáciu tesne pred sexom. Pamätajte však aj na nevýhody masturbácie.

 

     Ak tieto postupy nepomôžu, použite overené tabletky na zvýšenie sexuálnej výkonnosti Erexan. Dbajte na ich správne dávkovanie a užívajte si bezbrehú rozkoš!

Tieto médiá
sa o nás pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo