Problém s erekciou? Tomuto sa vyhnite! INFOGRAFIKA

floating-leaf
floating-leaf

problem s erekciou infografika 2. cast

Čomu by ste sa mali vyhnúť, ak máte problémy s erekciou?

Problémy s erekciou prinášajú aj celkom bežné veci, ktoré sú súčasťou každodenného života. Ak sa im vyhnete a za zlyhaním sa neskrývajú iné zdravotné problémy, poruchy erekcie môžete úspešne odstrániť.

Fajčenie

Fajčenie je príčinou impotencie a ovplyvňuje aj silu erekcie. Poškodzuje cievy a môže spôsobiť poškodenie tkaniva penisu. Následkom toho je tkanivo menej pružné a bráni mu v natiahnutí. Penisy fajčiarov sú navyše výrazne menšie než penisy nefajčiarov.

Káva

Dve až tri šálky kávy denne majú priaznivý vplyv v boji s poruchami erekcie. Kofeín totiž v primeranom množstve vedie k uvoľneniu ciev a jemného svalstva v penise, čo v ňom zvyšuje prietok krvi. Nadmerná konzumácia nápojov, ktoré obsahujú kofeín, však naopak poruchy erekcie spôsobujú.

Alkohol

Primerané množstvo alkoholu odstraňuje zábrany a v malom množstve neškodí. Vo väčšom množstve však najmä konzumácia tvrdého alkoholu môže problémy s erekciou spôsobiť. Pravidelné požívanie alkoholu môže vyvolať aj ďalšie trvalé poškodenia zdravia.

Lieky

Problémy s erekciou môžu byť tiež vedľajším účinkom niektorých liekov. Sú to napríklad tabletky na zníženie krvného tlaku, lieky na podporu vylučovania moču, lieky na spanie a antidepresíva. Problémy nastávajú najmä pri pravidelnom užívaní. Vhodné riešenie nájdete v spolupráci s lekárom.

Drogy

Látky ako marihuana, amfetamíny, kokaín a ďalšie drogy síce zbavujú zábran, ale spôsobujú tiež výrazné poruchy erekcie. Čím rýchlejšie sa ich zbavíte, tým lepšie pre vás.

 

Tieto médiá
sa o nás pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo