Problémy s erekciou a iní posteľoví strašiaci. Poznáte ich?

floating-leaf
floating-leaf

Viete, čoho sa muži najviac obávajú v posteli?

I napriek tomu, že sa tvárime ako hrdinovia a hráme rolu neskutočného Casanovu, často sa nám stane, že opak je pravdou. Obavy z toho, či v posteli prebehne všetko v poriadku, sú mnohokrát silnejšie ako samotný akt. Čo nás môže upokojiť, je fakt, že v tom nie sme sami. Každý má určitú skúsenosť. Pozrite sa s nami na zopár situácií, ktoré v nás mužoch, vzbudzujú obavy.

Fyzické dispozície

I s malým gašparkom sa dá zahrať veľké divadlo. Áno, áno, toto je to otrepané klišé. Ale na druhej strane, pravdivé. Niekedy sa neoplatí vôbec sa nad týmto stresovať. Máloktorá žena predsa túži po tridsiatich centimetroch. Lukáš často spomína na príbeh svojho kamaráta. „O Petrovi sme vždy vedeli, že patrí medzi tých obdarenejších. Zo začiatku sme mu to aj závideli, no neskôr sme zistili, že mu to  spôsobovalo oveľa väčšie problémy, ako sme čakali. Jedna jeho nádejná priateľka ukončila vzťah s odôvodnením, že jeho penis je príliš veľký a jednoducho to nedá.“  Takže obavy z veľkosti sú častokrát iba zbytočným strašiakom a my sa s nimi musíme rýchlo popasovať. O zväčšení penisu ani nemusíte uvažovať.

Obavy z veľkosti sú častokrát iba zbytočným strašiakom.

Herečka v posteli

Ego každého muža rastie s počtom vzdychnutí jeho partnerky. Čo však vtedy, keď žena svoj orgazmus predstiera? Ženy si častokrát myslia, že ich hra je dokonalá a my ju neodhalíme. Predstieraný ženský orgazmus je iba obyčajné klamstvo, a ak je aj myslené dobre, vie naozaj zraniť. Čo je oveľa dôležitejšie, je otvorená komunikácia. Nikto nedisponuje čarovnou vešteckou guľou a nedokáže odhadnúť, čo sa deje v hlave toho druhého. Preto je oveľa lepší obyčajný rozhovor ako úbohá pretvárka.

Predčasná ejakulácia

Každý chlap sa s tým už niekedy stretol. Občas sa stane, že napriek ohromnej snahe vydržať a priviesť milenku k tomu najsladšiemu orgazmu, jednoducho zlyháme. Prúd genetického materiálu nekontrolovateľne strieka všade navôkol a v očiach partnerky vidíme vyčítavú otázku: „to už si naozaj hotový?“ Ak sa to stáva zriedkavo, ide o normálnu vec. V prípade že vám ale predčasná ejakulácia bráni v normálnom pohlavnom živote, bolo by dobré tento problém riešiť. Ak sa vás to týka, prečítajte si tento článok. Nemusíte sa báť, existuje viacero možností ako problém s ejakuláciou vyriešiť. Máte na výber od operácie uzdičky penisu až po užívanie liekov. Je na vás čo z toho si vyberiete.

Problémy s erekciou herečka - Erexan.sk

Keď to nejde…

Slabá erekcia, to sa predsa stane každému. Ale nikto nechce, aby sa mu to stalo. Či už sú to mladí muži alebo  muži v zrelom veku, nikto sa s tým stretnúť nechce. Prečo sa problémy s erekciou objavujú? Možných odpovedí je viacero. Môže ísť o stres, vyčerpanie, alebo pokles hladiny testosterónu.


Náš tip: Prečítajte si článok o tom, ako zvýšiť testosterón.


U  mužov ide naozaj častokrát o stres a vyčerpanie. Problémy vo vzťahu, vysoké pracovné  nasadenie, strach, nežiaduce účinky iných liekov alebo aj úzkosť sa prejavujú práve v tú najhoršiu chvíľu. Samotná návšteva lekára, odborníka predstavuje mnohokrát ešte väčšiu frustráciu.

Existuje riešenie?

Samozrejme, existuje mnoho overených i neoverených návodov. Súčasný farmaceutický priemysel produkuje nespočetné množstvo liekov na erekcu ktoré poskytujú riešenie. Čo je však pre nás najdôležitejšie, je návrat k prírode a pokoju, pretože to, je pre nás mužov najprirodzenejšie.

Jedným z najdôležitejších faktorov je stravazdravý životný štýl. Zaradením zeleniny, ovocia a živočíšnych bielkovín do svojho jedálnička telo pekne „nakopnete“. V spojení s pravidelným cvičením máte našliapnuté na úspech. Počuli ste už o rastline s názvom maca? Označuje sa tiež ako peruánsky ženšen. Má liečivé účinky a dlhodobo sa používa ako afrodiziakum a zvyšuje tiež sexuálnu túžbu.

Výťažky z tejto užitočnej a zázračnej rastlinky obsahujú aj výživové doplnky Erexan, ktoré sú priamo určené  a vyvinuté na podporu erekcie, libida a zlepšenie príznakov predčasnej ejakulácie. Neváhajte ho vyskúšať a budete príjemne prekvapení z toho, ako sa premení váš intímny život k lepšiemu.

Zhrnutie:

  • Muži majú často neodôvodnené obavy v posteli.
  • Skúste sa vyhnúť stresovým situáciám.
  • S partnerkou hovorte otvorene.
  • Zvyšujte hladinu testosterónu pravidelným cvičením a úpravou stravy.
  • Vyskúšajte výživové doplnky s výťažkom z rastliny maca.

Tieto médiá
sa o nás pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo