Výstrek semena ako súčasť zdravej ejakulácie

floating-leaf
floating-leaf

Všetko, čo o výstreku semena (možno) neviete

Všetci muži chcú byť v očiach svojej partnerky číslo jeden aj v intímnej oblasti. Chcú, aby ich spermie prišli presne v tej chvíli, keď je to potrebné, aby ich bol dostatok a v neposlednom rade, aby boli kvalitné a schopné splodiť dieťa. Ak aj vy chcete vedieť, ako môžete ovplyvniť výstrek semena, jeho kvalitu a objem, určite čítajte ďalej.

Čo to vlastne je semeno?

Mužské semeno – alebo inak povedané ejakulát – je biela viskózna tekutina, ktorá obsahuje spermie a ďalšie tekutiny produkované prostatou a semennými žľazami. Mužský ejakulát sa pravidelne vytvára v mužských pohlavných orgánoch. Vnútorné mužské pohlavné orgány tvoria prídavné žľazy a semenný trakt, teda semenotvorné kanáliky, nadsemenníky a semenovody.

Chcete mať veľké množstvo semena? Používajte EREXAN Stabil!

Ako dochádza k výstreku semena?

Ejakulácia, teda výstrek semena je proces riadený nervovou sústavou. Vždy prebehne práve v tom momente, keď je muž najviac vzrušený. Mužský mozog začne vysielať impulzy k svalom semenovodu a mužskému panvovému dnu. Sťahy týchto svalov spôsobia premiestnenie ejakulátu až do močovej rúry. Mozog zároveň zabezpečí uzavretie močového mechúra. Sila týchto svalov je taká, že spôsobuje až výstrek semena z močovej rúry. Po ejakulácii nastáva automaticky fáza útlmu a skončí sa aj erekcia. U každého muža je individuálne časové rozpätie medzi jednotlivými erekciami. Môže to byť iba niekoľko minút, ale aj hodín.

Výstrek semena prebehne práve vtedy, keď ste najviac vzrušený.

Výstrek semena ejakulácia - Erexan.sk

So semenom môžete mať aj problémy

Mnohé problémy so semenom môžu byť len dôsledkom iných problémov, napríklad s výškou hladiny mužského hormónu – testosterónu alebo so zväčšením prostaty. Medzi najčastejšie patria najmä:

#1 Nízka hladina testosterónu

Ak sa cítite v nerovnováhe a máte pocit, že kedysi bola u vás chuť na milovanie väčšia alebo dosiahnutie vyvrcholenia oveľa jednoduchšie, môže to znamenať, že máte nižšiu hladinu testosterónu. K najrizikovejším vplyvom znižovania hladiny testosterónu patrí zvyšovanie veku muža, stres, ale aj nadváha alebo cukrovka či nesprávny životný štýl.

Hladinu testosterónu môžete zvýšiť aj správnou životosprávou. Najjednoduchší spôsob, ako začať, je pridať do svojho jedálnička potraviny bohaté na zinok a väčšie porcie zeleniny, a naopak začať sa vyhýbať mastným jedlám, ale hlavne stresovým situáciám.

#2 Zväčšená prostata

Chodíte močiť aj počas noci? Cítite pri močení bolesti a navyše máte problémy aj s erekciou? Príčinou je takmer určite zväčšená prostata. Na to, aby ste dosiahli vyvrcholenie a vaša partnerka vaginálny orgazmus, musí byť vaša prostata v poriadku.

Na liečenie problémov s prostatou a zlepšenie aj svojho sexuálneho života vám pomôže, ak obmedzíte kofeínové nápoje, alkohol alebo cigarety. Vynechajte zo svojho jedálnička aj korenené jedlá a doprajte si  viac vitamínov.

#3 Predčasné vyvrcholenie

Kedy môžeme hovoriť o predčasnej ejakulácii? Muž vyvrcholí do minúty po vniknutí penisu do partnerkinej pošvy, nie je schopný výstrek semena kontrolovať a tento stav prekáža jemu aj partnerke.

Vyskúšajte niekoľko trikov na oddialenie ejakulácie a docielenie kvalitnejšieho pohlavného styku. Jednou z možností je napríklad masturbácia pred pohlavným stykom. Venujte dostatočný čas pred pohlavným stykom predohre a následná erekcia a dosiahnutie vyvrcholenia potrvá dlhšie. Skúste počas milovania aj niekoľkokrát zmeniť polohu alebo na krátky čas milostný akt prerušiť.

Výstrek semena problémy - Erexan.sk

Efektívnym spôsobom na oddialenie ejakulácie sú tabletky Erexan, ktoré možno poznáte ako prípravok, ktorý sa užíva pri problémoch s erekciou. Tabletky však pomáhajú aj v tom prípade, ak chcete získať tvrdú erekciu a predĺžiť trvanie pohlavného styku.

Ako môžete zlepšiť výstrek semena a predísť problémom s ejakuláciou?

  • Zlepšite svoj životný štýl – cvičte, jedzte veľa zeleniny a vitamínov.
  • Zvýšte hladinu testosterónu.
  • Vyskúšajte prípravok Erexan, ktorý dokáže predĺžiť dobu pohlavného styku.

Tieto médiá
sa o nás pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo