Fungujú vôbec tabletky na erekciu?

floating-leaf
floating-leaf

Áno. Dlhotrvajúca a silná erekcia je vďaka tabletkám možná.

Začali ste sa už v posteli nudiť a chcete to osviežiť? Alebo sa vám občas stáva, že vám klesá v nesprávnej chvíli nielen nálada? Potom potrebujete pozdvihnúť vaše prirodzenie aj sebavedomie. Pomôcť si môžete niekoľkými spôsobmi.

Hladina testosterónu s vekom v tele klesá a s tým slabne aj erekcia. Tento problém môže podporiť aj stres, nervozita, nesprávna životospráva, fajčenie, alkohol, obezita či málo pohybu a spánku. V dôsledku toho môžete byť prirodzene frustrovaný, zníži sa vám sebavedomie a zhorší vzťah s partnerkou. Ako teda naštartovať testosterón a vyriešiť tieto problémy?


Náš tip: Pozrite si možnosti, ako zvýšiť hladinu testosterónu.


Babské rady nie sú na zahodenie

Za skúšku stoja určite rôzne zázraky z prírody, ktoré upravia hladinu hormónov, pomôžu pri očiste organizmu a prinavrátia celkovú aktivitu. Sú to napríklad:

 • Ginko biloba. Podporuje cirkuláciu krvi v tele a pravidelným užívaním pomáha aj s erekciou.
 • Cícer. Podporuje prekrvenie pohlavných orgánov a posilňuje erekciu.
 • Chilli papričky. Rozpumpujú krv a zvyšujú produkciu endorfínov.
 • Ženšen. Zlepšuje mužskú výkonnosť, stimuluje nervový systém a je to tiež veľmi významné afrodiziakum.
 • Ďalšie zázraky. Ak zaradíte do stravy bobuľové ovocie, čerešne, melón, zázvor, cesnak, zeler, horkú čokoládu, banány a vlašské orechy, takisto môžete očakávať zlepšenie. Samozrejme nezabudnite ani na pitie dostatočného množstva vody.

Už po krátkej dobe pravidelného pitia čaju z koreňa ženšenu sa vaša výkonnosť výrazne zlepší.

S tabletkami to ide rýchlo a jednoducho

Tabletky na erekciu sú rýchlym a účinným spôsobom, ako vyriešiť nepríjemnú situáciu. Niektoré z nich sú na predpis. Tie však zvyknú byť chemického pôvodu, majú vedľajšie účinky a vysokú cenu.

Tabletky na erekciu - Erexan.sk

Mnoho mužov má však veľmi dobré skúsenosti aj s voľnopredajnými liekmi. Takéto tabletky na erekciu zvyčajne obsahujú prírodné zložky a nie sú drahé. Aj napriek tomu, že sú slabšie ako tie na predpis, majú zvyčajne lepšie zloženie, ktoré nepoškodzuje telo. Niektoré sa musia užívať dlhodobo, iné sa užívajú, len keď to práve potrebujete a nástup účinku je okolo šesťdesiatich minút.

Pokiaľ patríte k tým, ktorí preferujú prírodné výživové doplnky, vyskúšajte prípravok Erexan. Tieto účinné tabletky na erekciu obsahujú účinné aminokyseliny a rastlinné koncentráty, napríklad aj koncentrovaný extrakt z rastliny Maca.  Tabletky Erexan:

 • zabezpečia tvrdú erekciu už do 60 minút,
 • predĺženie pohlavného styku,
 • zvýšenie libida a chuti na sex,
 • nespôsobujú žiadne vedľajšie účinky.

Keď už nič nepomáha…

Je možné, že každému budú vyhovovať iné tabletky na erekciu. Ak vám teda nezaúčinkuje jedna, vyskúšajte ešte iný prípravok. Okrem toho môže pomôcť aj skúšanie nových vecí s partnerkou a samozrejme úprimný rozhovor a jej podpora. Sledujte aj náš facebook, aby vám neunikla žiadna dôležitá rada. Ak už nič naozaj nič nepomáha, obráťte sa na lekára, ktorý vám poradí, ako ďalej. Za problémami s erekciou sa môže totiž skrývať aj vážnejší problém.

Fungujú teda tabletky na erekciu?

Áno, tabletky na erekciu skutočne fungujú. Dávajte si však pozor na to, že:

 • Správny výber je dôležitý. Ak vám nezaúčinkuje jedna, vyskúšajte inú.
 • Uprednostňujte prírodné zloženie, ktoré nezaťaží váš organizmus ako chémia.
 • Nespoliehajte sa len na tabletky, vsaďte na zdravý životný štýl.

 

Tieto médiá
sa o nás pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo