Ktoré je najúčinnejšie afrodiziakum pre mužov a pre ženy?

floating-leaf
floating-leaf

Poznáte naozaj účinné afrodiziaká?

Poznáte slovo afrodiziakum? Afrodiziakum je akýsi stimulant našich zmyslov. Spôsobuje silnejšie vnímanie našich zmyslov na rôzne sexuálne podnety. Afrodiziaká používali už v starovekom Grécku na povzbudenie sexuálneho libida u mužov aj u žien. Ak si myslíte, že váš sexuálny život, apetít a libido by sa mohli o niečo zlepšiť, doprajte si so svojou partnerkou afrodiziaká a spoznajte ich účinky.

Afrodiziaká z našej kuchyne

Niekedy ani len netušíme, aké poklady sa skrývajú priamo v našej domácnosti, v našich kuchyniach. Stačí, ak sa dobre poobzeráme a nájdeme chutné pokrmy, ktoré stimulujú naše sexuálne libido.

Veľa afrodiziák sa skrýva aj v našich kuchyniach. Nájdete ich medzi ovocím, zeleninou i bylinkami.

Zelenina

 • Petržlenová vňať . Táto zelená súčasť každej nedeľnej polievky spôsobuje zvýšenú citlivosť v oblasti ženskej aj mužskej panvy.
 • Chilli.  Ak potrebujete zahriať svoje telo, siahnite po štipľavých papričkách. Kapsaicín, ktorý tieto pálivé pochúťky obsahujú, mierne zvýšia teplotu všetkých našich vnútorných orgánov, a tým ich zásobujú väčším množstvom krvi.
 • Cesnak. Možno sa vám bude zdať zvláštne, že práve cesnak je afrodiziakum, ale je to naozaj tak. Jeho prenikavá vôňa pôsobí uvoľňujúco  a zvyšuje sexuálnu výkonnosť.

Afrodiziakum cesnak chilli - Erexan.sk

Ovocie

 • Broskyne.  Po ich konzumácií sa zvýši vaša chuť na sex. Ak si doprajete tieto sladké oranžovo-červené plody pravidelne, budete sa chcieť milovať a prežiť vášnivý sex  so svojou partnerkou častejšie.
 • Jahody. Ak nemáte práve najlepší deň, určite siahnite po jahodách. Zlepšia vašu náladu a osviežia váš dych. Napríklad v kombinácií so šampanským navodia tú pravú romantickú atmosféru.
 • Avokádo. Ma výrazný vplyv na mužskú potenciu a sexuálne libido.

Bylinky

 • Žihľava. Špeciálne žihľavový čaj prečisťuje organizmus a odplavuje škodlivé látky. Má pozitívny vplyv hlavne na zdravie mužskej prostaty, ktorá je pri zdravom sexuálnom apetíte veľmi dôležitá. Je to skutočne zdravá alternatíva liekov na prostatu. Podporuje tiež zvýšenie teploty a prekrvenie mužských aj ženských pohlavných orgánov, ktoré sa tak stávajú citlivejšími na vonkajšie stimuly a podnety.
 • Aníz.  Rastlina, ktorej semená majú veľmi dobré stimulačné účinky. Čaj z anízu navyše pomáha k lepšiemu vylučovaniu hormónov.
 • Ženšen. Vždy bol považovaný za všeliečivú bylinu. Zároveň je to bylinka, ktorá veľmi dobre podporuje erekciu, pričom pôsobí aj ako afrodiziakum.

Afrodiziakum ženšen - Erexan.sk

O tom, ako fungujú afrodiziaká, hovorí aj sexuológ MuDr. Zdeňek Novotný, ktorý uvádza, že afrodiziakálne účinky môžu mať látky, ktoré podporujú prekrvenie panvového dna. Je sem možné zaradiť už spomenuté potraviny a bylinky, ale aj iné látky prírodného pôvodu, s biologickým účinkom. Medzi takéto látky patria na príklad špecifické aminokyseliny.

Prírodné afrodiziakum v jedinej tabletke

Nechce sa vám pripravovať žiadne pokrmy, do ktorých by ste afrodiziaká nenápadne primiešali? Potom vyskúšajte všetku vášnivú silu ukrytú do jedinej tabletky.

Spoznajte produkt odporúčaný mužmi mužom

Erexan je výživový doplnok založený na prírodnej báze. Na rozdiel od klasických liekov na erekciu  predpisovaných lekármi, ktoré majú množstvo nepríjemných vedľajších účinkov ako bolesť hlavy, začervenanie tváre či rozmazané videnie, je zložený z čisto prírodných látok, ktoré podporujú riešenie problémov so slabou erekciou alebo krátkou výdržou. Skutočne najúčinnejšie afrodiziakum pre mužov 🙂

Ženské tajomstvo

Feminox je účinný prostriedok proti príznakom menopauzy a obdobiu klimaktéria. Svojím unikátnym zložením z kvalitných prírodných zložiek a extraktov z bylín zabezpečuje vyrovnanie hladiny ženských hormónov a stimuluje rovnováhu celého hormonálneho systému. Je to prípravok, ktorý dokáže vyriešiť zníženie ženského libida po menopauze, a preto ho odporúčame ako účinné afrodiziakum pre ženy.

Ako teda môžete zlepšiť svoj sexuálny život?

 • Udržujte si stále dobrú náladu.
 • Zaraďte do svojho jedálnička prírodné afrodiziaká v podobe zeleniny, ovocia a byliniek.
 • Vyskúšajte overené výživové doplnky Erexan pre mužov a Feminox pre ženy a zistite ich účinky na vlastnom tele.

 

Tieto médiá
sa o nás pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo