Chcete prežiť naozaj vášnivý sex?

floating-leaf
floating-leaf

Vášnivý sex môžete zažiť aj vy

Chcete priateľke pripraviť nezabudnuteľné prekvapenie? Čo takto prežiť spolu vášnivú noc? Vyžeňte stereotyp z vašej spálne a prežite niečo naozaj špeciálne.

Príprava je dôležitá

Ruku na srdce, rozmýšľali ste niekedy nad tým, že vaše výkony v posteli ovplyvňuje aj to, čo robíte mimo nej? Ak sa napríklad hanbíte za svoje pivné bruško či ovísajúce svaly, na sebavedomí vám to nepridá ani pri sexe. Začnite sa teda hýbať. Cvičte, choďte sa poprechádzať či zaplávať. Pohyb navyše vyplavuje hormóny šťastia – endorfíny, ktoré vás na sex ešte viac nabudia. A určite nezaškodí ani zmena stravovania.

Začnite pozvoľna

Aj vášnivý sex môže začať pokojne a pomaly. Pripravte si pohodovú uvoľnenú atmosféru. Aby ste navnadili aj partnerku, vsaďte na trošku romantiky. Príjemná hudba, voňavé sviečky a poriadna milostná predohra. Môže ňou byť napríklad aj erotická masáž, erotický film či sexi tanec. Nezabúdajte pritom ani na bozkávanie. Ženy to neskonale vzrušuje. Na oplátku sa vám odvďačia pomocou pri honení vášho zázraku.

Aj vášnivý sex môže začať pomaly. Nezabudnite na predohru.

Pohrajte sa s jej telom

Postupne prechádzajte celým jej telom a venujte mu všetku svoju pozornosť. Ak partnerka začala krúžiť bokmi, je to signál, aby ste sa venovali práve tomu miestu, ktorému sa venujete. Určite pritom nezabudnite na klitoris. Práve jeho stimulácia prstami alebo orálne patrí k sexuálnym činnostiam s najuspokojivejším výsledkom pre ženy. Keď je čas, pomaly vsuňte ukazovák a prostredník do zvlhčenej pošvy, vzrušenie tým ešte znásobíte. Po vniknutí striedajte tempá a polohy. Môžete sa spoľahnúť na overenú klasiku, ale vrušujúcejšie je, keď vyskúšajte nové sexuálne polohy. Striedaním polôh dokážete zároveň predĺžiť aj samotný pohlavný styk, s čím máva veľa mužov problém. Toto sú zaručené rady na to, ako uspokojiť ženu.

Vyberte si nezvyčajné miesto

Stereotyp v sexe často súvisí s tým, že ho praktizujete stále na tom istom mieste. Skúste sa zamyslieť nad tým, kde by ste “to” chceli robiť. Vzrušuje vás predstava sexu na kuchynskej linke, v aute či vo výťahu? Je čas premeniť vaše predstavy na skutočnosť!

Vášnivý sex na pláži - Erexan.sk

Získajte sexuálnu energiu inak

Aby ste získali dostatok energie na celý sexuálny akt, vezmite si na pomoc výživové doplnky. Tabletky Erexan možno poznáte ako prípravok, ktorý sa užíva pri problémoch s impotenciou. Erexan však dokáže oveľa viac – zabezpečí vám dlhotrvajúcu a tvrdú erekciu až na 36 hodín. jeho účinok spočíva v premyslenej kombinácii výťažkov z rastlín, ako sú maca peruánska alebo kotvičník zemný, ktoré vhodne dopĺňajú účinné aminokyseliny. Tabletky zvyšujú sexuálnu výkonnosť i libido a umožnia vám prežiť vášnivý sex v takej podobe, akú si dnes len ťažko viete predstaviť.


Náš tip: Podobné účinky na ženy má Viagra pre ženy.


Avšak pozor, vášnivý sex je pre náš mozog rovnako návykový ako drogy. Takže rátajte s tým, že ho budete chcieť zas a znova.

Zhrnutie:

  • Vášnivý sex môžete prežiť, ak venujete dosť času príprave a predohre.
  • Pri samotnom akte striedajte polohy a vyskúšajte nezvyčajné miesta.
  • Pre dlhotrvajúcu a tvrdú erekciu užívajte tabletky Erexan.

Tieto médiá
sa o nás pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo