Máte radi sex? Týmto vyrazíte partnerke dych

floating-leaf
floating-leaf

Sex má byť zábava. Pre oboch.

Sex má byť zábava. Ak s týmto tvrdením súhlasíte nasledujúci článok je presne pre vás. Vybrali sme tri experimenty, ktoré stojí za to vyskúšať.

1. Pohojdajte sa

Kto z nás by sa nerád vrátil do detských čias? Pripomeňte si to spolu tak, že partnerke prichystáte rovno dvojité prekvapenie. Najprv jej vyčaríte úsmev na tvári tým, že doma zavesíte hojdačku. Druhým prekvapením sa stane to, čo bude nasledovať. Teraz máte príležitosť splniť si sen o milovaní vo vzduchu. Zároveň však v pohodlí domova. Hojdačka ponúka veľa možností, ako prežiť zábavný, a pritom intenzívny sexuálny zážitok.

Splňte si doma sen o milovaní vo vzduchu.

Najjednoduchšie začnete, keď si sadnete a partnerka obkročmo na vás. Tým pádom bude udávať tempo. Vašou úlohou bude len jemne sa pohojdávať a vychutnávať si pohľad na jej poprsie. Nezabudnite pri tom, že ženské bradavky sú druhou najcitlivejšou časťou tela. Ich dráždenie vhodným spôsobom teda oceníte obaja.

Sex hojdačka - Erexan.sk

Inou zaujímavou sexuálnou polohou (pre pokročilejších) je tá ľudovo nazývaná „na psíčka“. Partnerka sa prehne cez hojdačku a vy už viete, čo máte robiť. Pre tento prípad je dobré mať výškovo nastaviteľnú hojdačku, aby ste sa nemuseli nepohodlne krčiť.


Náš tip: Pri kúpe hojdačky myslite na to, že vás musí udržať oboch. Modriny nie sú práve v kurze 😉


2. Doprajte si spoločný orgazmus

Spoločný orgazmus je témou mnohých diskusií. Ide o mýtus, náhodu alebo len o otázku šikovnosti? V každom prípade je to ojedinelý jav, ktorý zažívajú iba niektoré dvojice. Buďte jednou z nich a zalapajte po dychu v rovnakej chvíli.

Poprite tvrdenie, že spoločný orgazmus je mýtus. Pre oboch to bude zážitok, ktorý si budete chcieť zopakovať.

Ako ho dosiahnuť? Spôsobov je aspoň toľko, koľko je na túto tému článkov na internete. Predovšetkým treba dokonale poznať telo toho druhého a vedieť, čo sa komu páči. Na to poslúži vzrušujúca (a dostatočne dlhá) predohra. Ani dlhoroční partneri by sa nikdy nemali prestať spoznávať. Vyšším levelom sú pomôcky v podobe rôznych hračiek. Fantázia vám napovie, ktorá bude najvhodnejšia. Dnes už zoženiete aj také, ktoré uspokoja oboch partnerov v jednej chvíli. Zájdite si na nákup a vyberte spolu niečo čo radi vyskúšate.

Sex orgazmus - Erexan.sk

3. Zážitok, na aký nezabudne

Čo si budeme nahovárať? Vždy by sme to chceli dlhšie, lepšie, intenzívnejšie. Ženy nie sú výnimkou. Navyše majú jednu veľkú výhodu – klitoris zvládne neobmedzené množstvo orgazmov po sebe. Nie je preto nemožné dopriať jej dva či tri za sebou. Ak chcete, aby si vaša polovička užila sex ako nikdy predtým, musíte teda nájsť spôsob, ako si predĺžiť erekciu a oddialiť ejakuláciu. S týmto vám účinne pomôžu tabletky na erekciu Erexan. Zlepší vám výdrž a tým odteraz obohatí každú spoločnú chvíľu. Veď komu by sa nepáčilo milovať sa dve hodiny nepretržite?


Náš tip: Prečítajte si aj článok Ako dosiahnuť maximálny orgazmus? Použite Erexan


Čím teda svojej partnerke vyrazíte dych?

  • čímkoľvek novým, čo naruší bežnú rutinu a stereotyp,
  • hojdačkou, menej známymi sexuálnymi polohami či hračkami pre dospelých,
  • opakovaným orgazmom, ktorý dosiahnete napríklad s pomocou Erexanu,
  • spoločným orgazmom.

Tieto médiá
sa o nás pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo