Súvisia spolu priberanie na váhe a strata erekcie?

floating-leaf
floating-leaf

Vaša hmotnosť a strata erekcie súvisia spolu viac, než ste si mysleli.

Postrehli ste v poslednej dobe, že to s vašou sexuálnou výkonnosťou a erekciou nie je práve najlepšie a partnerka nie je veľmi spokojná s vašim výkonom? Jednou z vecí, ktorá môže spôsobovať tento váš stav, je aj neprimeraná hmotnosť. Ak ste v poslednom čase pribrali, tak je potrebné zvýšiť pozornosť.

Priberanie na váhe

Nemusí ísť hneď o obezitu, ale nejaké to kilečko navyše ničí chuť na sex, a tým aj vašu erekciu. Tým, že priberáte, sa zhoršuje funkcia ciev. To, že nemôžete dosiahnuť erekciu, má aj psychický dopad a znižuje to vaše sebavedomie v tejto oblasti.

Priberanie ničí chuť na sex.


Náš tip: Prečítajte si, ktoré znaky vám prezradia, že s vami nie je spokojná v posteli.


Vysoká hladina estrogénu

Pri priberaní sa mení testosterón na estrogén. Už aj mierny úbytok hmotnosti vás môže zbaviť prebytočného estrogénu a to môže mať priaznivý dopad na váš sexuálny život.

Ak neviete, či ste stále v norme, vypočítajte si svoj index telesnej hmotnosti – BMI. Ak je Váš BMI index okolo alebo nad 25, tak sa už radíte medzi obéznych. Je vedecky dokázané, že s BMI 30 trpí až polovica mužov erektilnou dysfunkciou. Problémy s erekciou sa zlepšili v prípadoch, keď muži stratili 10 percent svojej telesnej hmotnosti.

Čo môžete urobiť, aby bola vaša partnerka spokojná? Ak chcete mať dobrý sexuálny život, treba sa začať starať o svoju váhu a kondičku.

 

 

Ustriehnite svoju hmotnosť

Nejde len o to, aby ste boli atraktívnejší, sexuálne príťažlivejší a mali viac sebavedomia. Udržaním svojej váhy dokážete predchádzať viacerým ťažkostiam. Čím viac tuku na sebe nosíte, tým viac sa vás týkajú aj  kardiovaskulárne ťažkosti. Vaša hmotnosť totiž ovplyvňuje aj to, aká bude vaša erekcia. Ak máte zdravé cievy, tak máte aj dobrú a pevnú erekciu. Sú dôležité pre prúdenie krvi naším telom a aj penisom.

Nižšia hmotnosť = dobrá erekcia

Preto venujte zvýšenú pozornosť vášmu jedálničku. Na začiatok môžete z jedálnička vylúčiť mastné jedlá a sacharidy – pečivo, chlieb, cestoviny a cukry. Už len táto malá zmena prospeje dobrej veci. Chcete predsa byť aktívny ešte dlhé roky.

Začnite sa viac hýbať

Popri zmenách v stravovaní, zvýšte aj svoju telesnú aktivitu. Nie je hneď nutné dohodnúť si v posilňovni osobného trénera. Stačí, ak začnete chodiť viac von. Pohybovou aktivitou dostanete do tela viac testosterónu. A tým, že budete mať lepšiu kondíciu, zlepší sa radosť zo života, ľahšie sa vám budú robiť rôzne činnosti a budete sebavedomejší a aktívnejší aj v posteli.

Strata erekcie cvičenie - Erexan.sk


Náš tip: Pozrite si, čomu by ste sa mali vyhnúť, ak máte problémy s erekciou.


Nenechajte svoju erekciu poraziť vás. Stačí ak:

  • znížite  svoju hmotnosť,
  • začnete sa viac hýbať.

S nižšou váhou a lepšou kondičkou sa dostaví aj lepšia, pevnejšia a dlhšia erekcia. A s ňou aj spokojnejšia a šťastnejšia partnerka.

Tieto médiá
sa o nás pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo