Zlepšenie libida? 7 potravín, ktoré vám prospejú

floating-leaf
floating-leaf

Milí chlapi, hľadáte spôsob na zlepšenie libida? Kľúčom môže byť jednoduchá zmena v tom, čo jete. Tento článok vám prináša rýchly prehľad potravín, ktoré môžu posilniť váš sexuálny apetít, zlepšiť erekciu a zvýšiť pôžitok zo sexu.

Prejdeme si pár potravín, ktoré nie sú len dobrým jedlom, ale aj spojencami vašej sexuálnej vitality a testosterónu. Odhaľte, ako jednoduché zmeny v jedálničku môžu mať okamžitý vplyv na vašu sexuálnu túžbu a výkon. Pripravte sa na zlepšenie, ktoré príde s pridaním týchto sexuálnych budičov do vašej stravy.

Toto sú jedlá, ktoré podporia erekciu a pôsobia na zlepšenie libida

Aj vám sa zdá, že v poslednej dobe máte akosi menej chuti na sex? Že už sa nemilujete s partnerkou tak často ako kedysi? Poradíme vám jednoduché riešenie, ako si znovu navrátiť chuť na sex, naštartovať svoje libido a zlepšiť erekciu. Stačí zmeniť to, čo jete.

Ako môžete zlepšiť libido?

Túžbu a chuť na sex u človeka označujeme pojmom libido. Sigmund Freud tvrdil, že libido je sexuálna energia vznikajúca v podvedomí na základe našej psychológie, biológie a sociálnych väzieb. Zvýšenie alebo zlepšenie libida má za dôsledok dosiahnutie orgazmu.

Keby ľudia nemali libido a chuť na sex, stratili by možnosť rozmnožovať sa.

Svoje libido môžete zlepšiť za pomoci afrodiziák. Slovo afrodiziakum má pôvod u bohyne Afrodity, teda bohyne lásky a plodnosti. Afrodiziaká sú látky, ktoré majú vplyv na pocity, ktoré vyvoláva v našom mozgu a citlivých orgánoch. Väčšina afrodiziák zvyšuje zmyslové zážitky, zvýrazňuje čuch, chuť, zrak, hmat a sluch, a to zvyšuje sexuálny apetít, výkonnosť a vedie k lepšiemu sexuálnemu uspokojeniu. Aké potraviny radíme medzi afrodiziaká?

Náš tip: Prečítajte si aj článok, prečo muži strácajú chuť na sex.

1. Špenát a listová zelenina na zlepšenie libida

Špenát a zelená listová zelenina pomáhajú rozšíriť cievy, a tým zvyšujú prietok krvi v pohlavných orgánoch.

2. Avokádo

Avokádo je bohaté na vitamíny, minerály a prospešné omega-3 mastné kyseliny, ktoré vám zlepšujú náladu.

3. Čili papričky

Čili papričky dokážu vďaka obsahu kapsaicínu okoreniť aj váš sexuálny život. Pri jeho konzumácií sa v tele vylučujú hormóny šťastia – endorfíny, ktoré pomáhajú aj vášmu libidu.

4. Červené víno na zlepšenie libida

Červené víno obsahuje antioxidanty, ktoré priaznivo ovplyvňujú zdravie a udržiavajú v rovnováhe ženské a mužské pohlavné hormóny. Nezabúdajte však na základne pravidlo, že víno síce pomáha, ale treba ho piť s mierou.

Víno na zlepšenie libida - Erexan.sk

5. Čokoláda

Čokoláda v nás vyvoláva podobné pocity ako čerstvá zamilovanosť a začiatky vzťahu. Dajte si preto pár kúskov čokolády s partnerkou a cíťte sa rovnako ako počas prvých mesiacov po zoznámení.

6. Med

Med má okrem pozitívnych antioxidačných účinkov aj pozitívne účinky na našu myseľ. Predsa aj prvým týždňom po svadbe sa už odjakživa hovorí “medové týždne”.

7. Morské plody a ryby na zlepšenie libida

Morské plody sú plné zinku, podporujú tvorbu testosterónu, ktorý je nevyhnutný pre ženské i mužské libido. Okrem toho u mužov zvyšujú počet a pohyblivosť spermií. Stredoeurópan by mal jesť najmenej 3 porcie rýb týždenne. Ak s tým máte problém doplňte si nenasýtené mastné kyseliny pomocou výživových doplnkov. Užívajte len kvalitné nórske OMEGA-3 mastné kyseliny s vysokým objemom EPA a DHA.


Erexan stabil AKCIA - 2 produkty za super cenu!

EREXAN Stabil – silná podpora testosterónu a libida mužov

Výnimočne komplexný výživový doplnok EREXAN Stabil sme vyvinuli špeciálne na dlhodobé zvýšenie a stabilizáciu hladiny testosterónu u mužov. Práve vďaka správnej hladine voľného testosterónu v tele, môžete aj Vy pocítiť prirodzenú mužskú výbušnosť, vysoké libido, silnú erekciu a perfektnú kvalitu semena.


Stačia malé zmeny aby sa vaše libido zlepšilo

Stačia malé zmeny vo vašom jedálničku, prípadne zaradiť vyššie spomínané budiče sexuálnej túžby medzi bežné potraviny, ktoré jedávate. Veď napríklad čili papričky výborne dochutia množstvo jedál. Alebo si svoj čaj začnite sladiť medom namiesto cukru. Už tieto malé zmeny sa prejavia na vašom sexuálnom živote. Afrodiziaká v akomkoľvek množstve majú na náš sexuálny život pozitívne účinky. Samozrejme nezabúdajte na fakt, že všetko treba robiť a jesť s mierou.

Chcete okamžité výsledky?

Ako vo všetkom v našom živote, aj v otázkach libida existujú určité skratky. Tie umožnia dosiahnuť zamýšľaný výsledok s okamžitým efektom. Takouto skratkou môžu byť porírodné výživové doplnky špeciálne vyvinuté na rýchle zlepšenie libida a mnohých iných parametrov v oblasti sexuálneho života. Oboznámte sa s výnimočnými výživovými doplnkami značky Erexan, ktoré majú potenciál urobiť z vás takého erotického boha, o ako sa vašej partnerke možno len sníva.

Zhrnutie

  • Zlepšiť svoje libido môžete za pomoci niektorých potravín.
  • Zaraďte do svojho jedálnička zelenú listovú zeleninu, avokádo, čili papričky, čokoládu, med, morské plody a pite červené víno.
  • Už malé zmeny v stravovaní povzbudia vašu sexuálnu túžbu.

Tieto médiá
sa o nás pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo