Stále tápete, ako uspokojiť ženu? Nechajte sa inšpirovať

floating-leaf
floating-leaf

Ponúkame vám návod, ako dokážete uspokojiť svoju partnerku

Téma ako uspokojiť ženu je jedna z večných tém, zároveň stále tak trocha opradená tajomnom. Mnohí muži ani po rokoch sexuálnych skúseností nevedia, ako uspokojiť ženu. Zabudnite na úporné hľadanie mystického bodu G a nechajte sa viesť nasledujúcim postupom, ako doviesť svoju partnerku k dokonalému orgazmu.

Dobrá príprava ako základ úspechu

Ženský orgazmus je známy tým, že k nemu vedie zložitejšia cesta ako k mužskému. To je často príčina mužskej netrpezlivosti, a zároveň najväčšia bariéra, s ktorou muži pri snahe dopriať žene orgazmus bojujú. Páni, niekedy to chce proste čas. Našťastie je tu pár vylepšovákov, ktoré pri tejto neľahkej úlohe, ako uspokojiť ženu, pomôžu.

Ženský orgazmus je zložitejší ako mužský.

Prvým predpokladom je dokonalé poznanie ženského tela a zistenie toho, čo sa kde vašej partnerke páči. Ako sa vraví „ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku“. Prenesené do praxe – venujte dostatok času spoznávaniu toho druhého. Takéto objavovanie si môžete naplánovať aj na čas, ktorý považujete za predohru alebo ešte skôr. Keď potom príde „na vec“ pomôže vám to dostať partnerku do nálady rýchlejšie. Zakázané nie sú ani pomôcky v podobe dobrého vína, afrodiziák či viagry pre ženy.

Povinná predohra?

V posteli nič povinné nie je. Z toho vychádzajú aj teórie, že priviesť ženu na vrchol slasti sa dá aj bez predohry. Nuž, všetko je možné a nedá sa to vylúčiť. Dobrá predohra je však niečo ako polievka pred hlavným jedlom. Pripraví vám chuťové poháriky a naštartuje chuť na hlavný chod. Určite ju teda netreba brať ako nutné zlo.

Strávte ňou aspoň 10 minút a venujte sa každej časti partnerkinho tela. Samozrejme hlavne najcitlivejším erotogénnym zónam.

Ako uspokojiť ženu predohra - Erexan.sk

Keď začína prituhovať

Cítite, že už ste na seba správne naladení? Vzrušenie sa stupňuje, dych sa zrýchľuje… Teraz je vhodný čas postúpiť o krok ďalej. Ak ste tak ešte neurobili, je načase pomaly zbaviť partnerku šiat. Ale nie len tak odhodiť. Pokračujte vo zvolenom tempe. Za súčasného vyzliekania podprsenky dráždite bozkami prsné bradavky a keď sa dostanete k sťahovaniu nohavičiek, nezabudnite sa jazykom nenápadne dotknúť klitorisu.

Ak na partnerkinej strane spozorujete iniciatívu, rozhodne sa jej nebráňte. Sex je hra o dvoch hráčoch. Za odmenu na ňu vytiahnete svoju najsilnejšiu zbraň. Predpokladáme, že v tomto momente je už váš penis pripravený na svoj hlavný výstup. Dajte si však na čas. Toto je moment, kedy veľa mužov stráca hlavu a celú zábavu rýchlo ukončí. Udržať erekciu čím najdlhšie vám pomôžu Kegelove cviky alebo Erexan.

Teraz je čas uložiť partnerku pohodlne (napríklad na chrbát) a jemne jej penisom dráždiť klitoris. Nie je hanba pomôcť si prstami, práve naopak. Môže to byť len prospešné na ceste k tomu, ako uspokojiť ženu.

Ideme do finále

Klitorisu treba venovať náležitú pozornosť. Je to totiž práve on, ktorý je zodpovedný za silu ženského orgazmu, resp. za to, že ho žena vôbec zažije. Aby sa tak stalo, je samozrejme aj vo vašom záujme. Teraz už nie je cesty späť. Najskôr preniknite len „na okraj“, potom o kúsok hlbšie a striedaním tempa hľadajte to, po čom obaja najviac túžite.

Ako uspokojiť ženu finále - Erexan.sk

Čo bráni mužom v lepších výkonoch v posteli?

  • Slabá informovanosť, resp. neznalosť ženských túžob. Týka sa najmä mladých mužov, ktorý majú menej praktických skúseností s tým, ako uspokojiť ženu a sú v posteli trocha sebeckí.
  • Impotencia či problémy s erekciou. Erektilná dysfunkcia vie nepríjemne zasiahnuť do intímneho života. Jedným z diskrétnych riešení je užívanie voľnopredajných doplnkov. Skúste prírodný Erexan.
  • Užívanie liekov a návykových látok, ktoré blokujú chuť na sex. Napríklad betablokátory bývajú často zodpovedné za problémy s nízkym tlakom aj a erekciou.

Zhrnutie:

  • Spôsobov, ako uspokojiť manželku či partnerku, je viacero. Rovnako dôležité ako dosiahnutie orgazmu je však aj užiť si vzrušujúcu cestu k nemu.
  • Povolené sú všetky zbrane. Záleží od vašej fantázie a spoločných túžob.
  • Odstráňte všetky prekážky, ktoré vám bránia k dokonalému vyvrcholeniu – vášmu aj vašej partnerky.

Tieto médiá
sa o nás pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo