Operácia prostaty

floating-leaf
floating-leaf

Operácia a zotavenie sa po operácii prostaty

Snáď každý, kto absolvoval operáciu prostaty zo zdravotných dôvodov, premýšľa nad rovnakou otázkou: akú podpornú liečbu zvoliť, aby nebolo potrebné brať lieky? Medicína totiž má čo ponúknuť, no nie vždy je to tým najlepším riešením. Ideálne pre každého človeka je vybrať si prostriedky na prírodnej báze.

Zotavovanie sa po každej operácii býva ťažké. O to viac, ak sa jedná o takú chúlostivú záležitosť, ako je operácia prostaty. Miesto po zákroku po operácii bolí a je nutné dodržiavať pokyny lekára. Existujú rôzne druhy takýchto operácií, zotavovanie sa však u väčšiny z nich spája s rôznymi krátkodobými či dlhodobými následkami.

Máte problém s prostatou? Preskúmajte tabletky na prostatu EREXAN Prostate!

 

Čo vás čaká po operácii prostaty?

Po operácii prostaty prichádza na rad niekoľko nepríjemných a nežiaducich účinkov. Medzi najčastejšie z nich patria najmä:

  • krv v moči
  • pocit podráždenia pri močení
  • problémy s močením
  • infekcie močových ciest
  • zápal prostaty

Je normálne, ak máte tieto príznaky niekoľko dní až niekoľko týždňov po operácii. To, ako dlho sa budete zotavovať, veľmi závisí od typu a dĺžky operácie, vášho celkového zdravotného stavu a dodržiavania pokynov lekára.


Erexan-prostate-ilustracia

EREXAN Prostate – Pohoda prostaty a močových ciest mužov

Takmer každého muža začne skôr či neskôr trápiť prostata. EREXAN Prostate sa postará o dokonalú pohodu vašej prostaty a močových ciest. Je nabitý maximálnym množstvom účinných látok pre dosiahnutie výnimočných výsledkov z ktorých budete nadšení.


Čo vás po operácii prostaty môže postihnúť?

Po operácii prostaty sa môžete stretnúť so stavmi, ktoré nie sú príjemné, ale zároveň sa ich neľakajte. Sú to napríklad:

  • Impotencia. Mali by ste sa pripraviť na to, že impotencia alebo erektilná dysfunkcia ED je potenciálny vedľajší účinok po operácii prostaty. Pochopiteľne, je tu šanca, že budete úplne zdravý, a to v prípade, že boli vaše nervy ušetrené. Ak totiž došlo k porušeniu nervov okolo prostaty, zotavenie si vyžaduje ďalšie liečenie. Ak máte erektilnú dysfunkciu, chvíľu potrvá, kým sa to dá „do normálu“. Neľakajte sa, aj keď si všimnete, že po operácii dochádza k mimovoľnému vytekaniu, je to normálny jav po operácii.
  • Močová inkontinencia. Objavuje sa väčšinou u mužov nad 70 rokov, ktorí podstúpili operáciu prostaty.

Náš tip: Prečítajte si viac informácií o prostate.

Ako zmierniť problémy po operácii prostaty?

Iste aj vy premýšľate, ako aspoň zmierniť problémy po operácii a ako urýchliť zotavenie sa. Po operácii prostaty vám odporúčame najmä:

  • Znížte sexuálnu aktivitu. Ak ste stále sexuálne aktívny, aspoň na nejaký čas tieto činnosti obmedzte.
  • Cvičte. Po operácii sa odporúča cvičiť. Môže to urýchliť zotavovanie sa.
  • Užívajte prírodné doplnky. Najlepšie riešenie je také, ktoré je plné prírodných liečiv a zasiahne presne tam, kde to človek potrebuje. Skúste EREXAN Prostate,  ktorý vám pomôže zotaviť sa a dať dohromady aj váš sexuálny život.

EREXAN Prostate je vhodný na dlhodobé užívanie a pomáha s riešením problémov s prostatou. Obsahuje kombináciu koncentrovaných rastlinných extraktov, takže ide o prírodný výživový doplnok. Prípravok účinne pomáha odstrániť nutkanie na močenie a pomáha tiež zotaviť sa po operácii prostaty.

Tieto médiá
sa o nás pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo