Okoreňte si svoj sexuálny život. Zahrajte sa erotické hry

floating-leaf
floating-leaf

Popustite uzdu svojej fantázii a zahrajte sa v posteli aj vy

Zdá sa vám, že do vašej spálne sa pomaly, ale isto, vkráda nuda? Nedajte sa ňou premôcť a vneste do vášho sexuálneho života nové vzrušenie. Pomôžu vám erotické hry.

Aké erotické hry môžete hrať?

#1 Vyskúšajte kamasútru

O kamasútre ste už určite čo-to počuli. Existuje veľa kníh o kamasútre preložených do slovenčiny. Na príklad známa Tracey Cox napísala o sexe a kamasutre viac ako desať kníh. Vyskúšali ste si ale kamasútru už na vlastnej koži? Stačí naštudovať niekoľko nových z 82 erotických polôh, ktoré si nájdete na internete alebo v knižke a možno sa nebudete stačiť čudovať. Dozviete sa nielen informácie o tom, ako sa môžete zaujímavo milovať, ale aj rôzne ďalšie informácie z intímneho sveta. Táto kniha je totiž skutočnou knihou lásky (čo aj kamasútra v preklade znamená). Samozrejme, nikde nenájdete, ktorá poloha je najlepšia. Tá najlepšia môže byť predsa pre každého iná. Ale s kamasútrou máte naozaj veľa možností na skúšanie.

Podobné vzrušenie vám prinesie aj tatra. Veď keď sa spoja také dve dobré veci, ako sú masáž a erotické hry, určite to nemôže byť na škodu. Nemusíte byť profesionál, aby ste zvládli základy tantra masáží, ktoré vám môžu slúžiť ako dokonalá predohra k dokonalému sexu.

Erotické hry kamasútra - Erexan.sk

#2 Použite erotické hračky

Spomeňte si na to, ako ste sa ako malé dieťa radi hrávali. Aj v dospelosti vám môžu hračky priniesť neskonalé potešenie. A to najmä vtedy, ak ide o hračky erotického charakteru. Ak ste si to doteraz mysleli, erotické hračky nie sú len pre osamelých jedincov. Môžete ich využiť aj pri spoločných sexuálnych aktivitách. Masturbácia s erotickými hračkami prináša do sexu nové – doposiaľ nepoznané – zážitky. Spoznáte sa navzájom ešte lepšie a užite si nepoznané erotické hry.

Sexuologička MUDr. Danica Cisárová uvádza

Používanie sexuálnych pomôcok nie je hanba. Samozrejme, že záleží na konkrétnych postojoch konkrétneho páru alebo člena páru. Ak vaša žena vybrátor používať nechce, rozhodne ju nenúťte. Ak ale partneri dokážu prekonať ostýchavosť, erotické pomôcky a rôzne hračky, môžu do sexuálneho života priniesť veľké spestrenie a nový rozmer.

#3 Vsaďte na spoločenské hry

Špeciálnym typom erotických hračiek sú aj spoločenské hry. Naozaj. Napadlo vám niekedy, že i stolové spoločenské hry môžu poskytovať veľa vzrušenia? V obchodoch nájdete nielen spoločenské hry priamo s prívlastkom “spoločenské hry pre dospelých” či “erotické spoločenské hry”, dobre vám poslúžia aj hry, ktoré máte doma. Stačí použiť staré dobré obyčajné človeče. Počas cesty panáčika do domčeka si môžete vymyslieť rôzne erotické úlohy od vyzliekania, cez lízanie až po… “Po” vlastne v tomto prípade neexistuje. Fantázii sa predsa medze nekladú. Takéto spoločenské hry vám prinesú smiech, uvoľnenie a zábavu a čo viac si k uvoľnenému sexu môžete želať?

Erotické hry nepoznajú hranice. Všetko závisí od vašej fantázie.

#4 Zahrajte si divadlo

Že nie ste nijaký umelec a príroda vás neobdarila žiadnym hereckým talentom? Nevadí! Zahrajte sa takým spôsobom, že každý z vás bude hrať nejakú úlohu. Môže to byť napríklad učiteľ a neposlušná žiačka. Alebo lekár a jeho mladá pacientka. Vaša partnerka sa môže zahrať tiež na slúžku. Možností je naozaj veľa. Vymýšľajte podľa toho, či sa vám páči byť dominantný alebo naopak submisívny. Aj takýmto spôsobom môžete splniť vaše doteraz nenaplnené fantázie. Vyšší level je, ak si k tomu kúpite aj nejaký vhodný kostým, ale aj bez neho má hranie rolí svoje čaro.

Erotické hry divadlo - Erexan.sk

#5 Pomôžte si výživovými doplnkami

Ak máte chuť experimentovať, pomôže vám aj príroda. Konkrétne výživové doplnky na prírodnej báze, akými sú aj tabletky Erexan. Že netrpíte erektilnou dysfunkciou, pre ktorú je Erexan primárne určený? Tabletky pôsobia ako účinné afrodiziakum a pomôžu vám udržať vašu erekciu pevnejšiu a dlhšiu – a o to pri intenzívnych sexuálnych zážitkoch predsa ide. Stačí užiť 1-2 tabletky niekoľko minút pred sexom a Erexan vám zabezpečí sexuálnu energiu až na 36 hodín. A to všetko bez vedľajších účinkov, len za pomoci extraktov z rastlín, ako sú maca peruánska a kotvičník zemný a účinných aminokyselín.


Náš tip: Prečítajte si aj článok Žihľavový čaj a jeho účinky. Toto ste o ňom nevedeli


Zhrnutie:

  • Erotické hry prinesú do vášho života nové nečakané vzrušenie.
  • Vyskúšať môžete kamasútru, erotické hračky, spoločenské hry či hranie rolí.
  • Pri sexuálnych experimentoch vám pomôže aj účinný výživový doplnok – tabletky na erekciu Erexan.

Tieto médiá
sa o nás pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo