Erexan do zahraničia

floating-leaf
floating-leaf

Erexan si pohodlne objednáte do všetkých krajín EU

Erexan je jeden z najobľúbenejších prípravkov na podporu erekcie. S jeho rastúcou obľúbenosťou rastie aj základňa chlapov, ktorí ho pravidelne využívajú a chcú si ho nechať poslať aj do zahraničia. Je jasné že so zvyšujúcim sa počtom zákazníkov, rastú aj požiadavky a nároky na kvalitu služieb, ktoré sú značkou Erexan týmto zákazníkom poskytované. Od dnes bol pre to zavedený pohodlnejší spôsob objednávania tovaru do zahraničia.

Ešte do nedávna bolo objednávanie Erexanu pre zahraničných Slovákov značne nepohodlné. Bolo potrebné kontaktovať zákaznícku podporu, počkať na vystavenie zálohovej faktúry, tú uhradiť a čakať, kým bude platba pripísaná na účet príjemcu. Ak ste používali zahraničnú banku, tento proces mohol trvať kľudne ak niekoľko dní. Toto je našťastie už len minulosť!

Od včera totiž môžete Erexan zakúpiť pohodlne aj s doručením do zahraničia. Jednoducho vyplníte objednávku, zo zoznamu krajín vyberiete krajinu Európskej Únie v ktorej sa práve nachádzate a tovar hneď pohodlne zaplatíte kartou. Tovar je odoslaný najneskôr na ďalší pracovný deň. Z diskrétneho balíčka so vzácnym obsahom sa teda budete môcť tešiť oveľa skôr a odpadá dlhé čakanie na vybavenie objednávky.

Tieto médiá
sa o nás pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo