Podpora erekcie – dôležité tipy

floating-leaf
floating-leaf

Účinná podpora erekcie

Pre nás mužov je dôležité mať vždy keď to potrebujeme, kvalitnú erekciu. Niet divu, veď milovanie je jednou z najpríjemnejších vecí, aké môžeme na tomto svete zažiť. Ak sa naň vyskytne príležitosť, ale náš nástroj na ňu nie je patrične pripravený, je to trapas. Pohodlne sa usaďte a prečítajte si niekoľko odskúšaných a rýchlych rád na podporu erekcie.

Ako postupovať pri podpore erekcie

Ak hľadáte spôsoby, na podporu erekcie je dôležité si uvedomiť, že spôsob riešenia týchto problémov sa bude líšiť v závislosti od ich intenzity. V lepšom prípade máte problém s mäkkou erekciou – teda dokážete dosiahnuť určitý stupeň erekcie, ale je nedostatočný na kvalitné vykonanie pohlavného styku. V horšom prípade potom trpíte úplnou erektilnou disfunkciou. Toto si bude vyžadovať špeciálny postup.

Ak ste ešte úplne nestratili schopnosť dosiahnuť erekciu, ale máte pocit že by ste ju potrebovali podporiť, držte sa týchto piatich jednoduchých pravidiel, ktoré nájdete nižšie. Podrobnejšie sme ich rozpísali aj v článku na tému, ako zlepšiť erekciu. Ak je váš problém vážnejší a nedokážete dosiahnuť erekciu vôbec, nasledujúce kroky môžte pokojne preskočiť a prejsť k časti článku o okamžitej podpore erekcie. Pripravili sme aj krátke informačné video, ak sa vám nechce čítať celý článok, video nájdete hneď pod týmto odstavcom.

 

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=AX4s6w_5OVs[/embedyt]

 

1) Znížte úroveň vášho každodenného stresu

Možno to znie ako klišé ktoré sa dookola všade opakuje. Po pravde, však významnú časť príčin porúch erekcie spôsobujú práve psychické problémy ktoré si neraz ani neuvedomujeme a bublajú v našom podvedomí. Pre ďalšie kroky pri podpore erekcie pre to bude dôležité zamyslieť sa, či práve stres, alebo iné psychické ťažkosti nemajú negatívny vplyv aj na váš sexuálny život.

2) Jedzte iba kvalitnú stravu bez obsahu cholesterolu

Cholesterol je súčasťou väčšiny jedál našej doby. Žijeme rýchlo a stravujeme sa tiež rýchlo. Pri tom cholesterol je hlavnou príčinou zapchávania ciev, čo v konečnom dôsledku vedie k slabej erekcii.

3) Pite kávu,  zvýši vám tlak a zároveň podporí erekciu

Káva obsahuje kofeín a ten zvyšuje krvný tlak. Ak zvýšime krvný tlak, aj erekcia bude silnejšia. Navyše káva podporuje prenos nervových vzruchov čím môže podporiť aj erekciu. Pýtate sa ako je to možné? Erekcia totiž vzniká v mozgu. Ak sa z mozgu neprenesie signál, že má erekcia nastať, tak žiadna nenastane. Kofeín pomôže tieto mozgové signály preniesť tam, kde majú ísť – do penisu.

4) Udržujte vašu hladinu testosterónu na vysokej úrovni

Testosterón je dôležitý pre vznik a udržanie erekcie. Ak ho máte málo, vaša erekcia bude slabá. Viac o erekcii a testosteróne sa dočítate tu.

5) Znížte podiel vášho telesného tuku

Tuk zaťažuje váš kardiovaskulárny systém a spôsobuje problémy s erekciou. Aby ste sa im vyhli, musíte schudnúť. Viac o tom nájdete v tomto článku.

Okrem toho, odporúčame vyskúšať aj cviky na erekciu. Ide o takzvané kegelove cviky, ktoré výrazne posilnia vaše pohlavné zdravie.

 

 

Silná okamžitá podpora erekcie?

Ak ste už takmer úplne stratili schopnosť dosiahnuť a udržať tvrdú erekciu, je to zlé ale nie neriešiteľné. Aby ste vedeli ako zlepšiť erekciu, popíšme najprv to, ako erekcia vzniká a čo je príčinou že je slabá alebo vydrží len krátku dobu.

Erekcia je vlastne zdurenie pohlavného údu pri erotickom vzrušení. Možno budete prekvapení, ale erekcia začína v mozgu. Jemné nervové impulzy vznikajúce v šedej kôre mozgovej a predĺženej mieche sú vysielané priamo do ciev v penise a zapríčiňujú ich rozšírenie. Tým je umožnený prietok krvi do špongiovitých teliesok v penise ktoré sa začnú rýchlo plniť krvou a zväčšovať svoj objedm. Špongiovité telieska začnú vytvárať tlak na žily ktoré majú za normálnych okolností úlohu odvádzať krv z penisu. Žili sú teraz pod vplyvom špongiovitých teliesok utesnené a penis môže dosianhuť svoju maximálnu tvrdosť a veľkosť.

V prípade že je jedna s týchto funkcií z akejkoľvek príčiny narušená,  tak je erekcia mäkká, je ju ťažké udržať alebo je jednoducho nemožné dosiahnuť akúkoľvek aj slabú erekciu. Ak dodržiavate všetky zásady zdravého životného štýlu, ale napriek tomu nemáte erekciu, je potrebné riešiť tento problém čím skôr.

S najväčšou pravdepodobnosťou vám už nepomôžu ľahké zmeny životosprávy. Potrebujete nasadiť skutočnú liečbu, v podobe tabletiek na podporu erekcie. Neodkladajte podporu vašej erekcie na neskôr. Neprospieva to ani vám, ani vášmu vzťahu. Nechajte sa vyšetriť odborným lekárom ktorý vám môže predpísať lieky, alebo na pdporu erekcie použite voľnopredajné tabletkyVyskúšajte Erexan ktorý je certifikovaný a a dostupný aj bez lekárskeho predpisu cez internet alebo v lekárni. Jeho kvalita a účinnosť je podložená nie len zárukou ale aj dlhodobou spokojnosťou veľkého množstva pacientov ktorým Erexan pomohol podporiť erekciu.

 

V mnohých prípadoch môže byť ako podpora erekcie použitá jednoduchá zmena životosprávy. ak však trpíte vážnejšou a intenzívnejšou poruchou erekcie, bude vhodnejšie siahnuť po tabletkách ktoré vám pomôžu rýchlejšie a spoľahlivejšie. Je pri tom vhodné vyskúšať najprv voľnopredajné tabletky na erekciu ktoré v porovnaní s inými liekmi neničia zdravie a fungujú spoľahlivo. ak nezaberú tie, bude nutné navštíviť lekára a požiadať ho o lieky na predpis.

Tieto médiá
sa o nás pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo