Pripravované novinky od Erexanu

floating-leaf
floating-leaf

Odhalili sme čo bude nové v roku 2018

Erexan sa stáva čoraz obľúbenejším pomocníkom pre všetkých chlapov ktorí chcú rozprúdiť svoj milostný život. Vážime si vernosť našich zákazníkov a sme radi že im stále dokážeme poskytovať produkty v požadovanej kvalite a za férovú cenu doplnené o kvalitné telefonické poradenstvo. Nadišiel však čas na zmenu.

Tabletky na erekciu Erexan už niekoľko rokov chlapom pomáhajú zdolať ich intímne problémy, či poriadne okoreniť ich sexuálny život. Preto nastala tá správna doba priniesť niečo navyše. Niečo, čo pomôže širšiemu spektru chlapov a ich náruživým partnerkám a niečo, čo dohromady utvorí ucelenú produktovú radu schopnú efektívne vyriešiť akýkoľvek problém v posteli. A čo to teda bude?

Erexan Kontrol

Tabletky špeciálne vyvinuté na pomoc s predčasnou ejakuláciou. Problém s predčasnou ejakuláciou poznajú najmä mladší muži, často však obťažuje život aj skúseným milovníkom. Všetko je to v hlave. Erexan Kontrol  obsahuje čisto prírodné rastlinné koncentráty, ktoré upokojujú nervové dráhy ovplyvňujúce mužskú výdrž a prispievajú k normálnemu fungovaniu pohlavných orgánov. Zažite nekonečnú vášeň.

Kedy bude Erexan Kontrol  k dispozícii? V prvej polovici roku 2018. Kde ho bude možné zakúpiť? Pohodlne a diskrétne cez internet ale aj v lekárňach.

Erexan Kontrol

Erexan Stabil

Tabletky na erekciu Erexan Stabil, priaznivo vplývajú na celkovú sexuálnu výkonnosť. Keďže sú určené na dlhodobé užívanie, pomáhajú aj tam, kde už sily jednorázových tabletiek nestačia. Erexan Stabil obsahuje mocné extrakty z rastlinných stimulantov, koncentrované aminokyseliny a primeranú dávku dôležitých minerálov.   Erexan Stabil bol vyvinutý pre to, aby priniesol radosť a pôžitok aj tam, kde to do teraz nebolo možné. Zažijete nepoznané.

Kedy bude Erexan Stabil k dispozícii? V prvej polovici roku 2018. Kde ho bude možné zakúpiť? Diskrétne cez internet, alebo aj v lekárňach po celom slovensku.

Erexan Stabil

Erexan Solid Slick

Lubrikačný gél pre dokonalú erekciu a perfektne klzký zážitok. Prvý lubrikačný gél od Erexanu – Solid Slick s obsahom L-Arginínu podporuje dokonalé prekrvenie penisu a perfektnú klzkosť pri všetkých druhoch pohlavného styku. Gél je bez akejkoľvek parfumácie a farbív. Vďaka tomu neskreslí prirodzenú vôňu a chuť ľudského tela. Je špeciálne vyvinutý tak, aby jeho PH negatívne nevplývalo na prirodzenú mikroflóru vo vnútri pošvy. Vďaka tomu je šetrný k ženskému telu a zároveň podporuje dokonalé prekrvenie penisu. Gél Solid Slick je vynikajúci na každodenné používanie.

Kedy bude Erexan Solid Slick k dispozícii? Na konci prvého polroku 2018. Kde ho bude možné zakúpiť? Diskrétne cez internet, a v sieti drogérií DM a Teta.

Tieto médiá
sa o nás pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo