Masáž prostaty ako sexuálna praktika

floating-leaf
floating-leaf

Masáž prostaty vám môže priniesť nečakané sexuálne zážitky

Aj keď voči sexuálnej technike masáže prostaty existujú predsudky, predsa ide o techniku, ktorá dokáže mužovi priniesť mimoriadne vzrušenie. Dôležité však je, aby sa vykonávala správne.

Prečo masáž prostaty?

Prostata je mužská žľaza, ktorá sa nachádza vnútri mužskej panvy. Je uložená pod močovým mechúrom a prechádza cez ňu močová rúra, kde ústia semenovody. Práve vďaka vývodom zo semenných mechúrikov dokážu muži masážou prostaty dosiahnuť sexuálne intenzívny zážitok, či dokonca orgazmus. Dôležitá je však technika masáže prostaty. Zvládnete ju sami alebo do nej môžete zasvätiť svojich sexuálnych partnerov.

Technika je dôležitá

Na to, aby ste z masáže mali naozajstný pôžitok, dajte si záležať na technike. Prostatu môžete stimulovať jednak vonkajšou masážou, ale aj vnútornou cez konečník. Vhodné je začať práve vonkajšou masážou. Začnite masážou hrádze, teda miestom medzi semenníkmi a análnym otvorom.

Masáž prostaty môže byť vonkajšia alebo vnútorná.

Vnútorná masáž prostaty je však oveľa intenzívnejšia. Pre začiatočníkov je vhodná pozícia na štyroch alebo v kľaku. Natočte sa do jednej strany a jeden alebo dva prsty vložte opatrne do análneho otvoru, ktorý ste predtým natreli lubrikačným gélom. Potom posúvajte prst hlbšie a nájdite prostatu v podobe okrúhleho výčnelku, ktorý sa nachádza iba niekoľko centimetrov od otvoru. Potom ju jemne stláčajte a meňte rytmus a intenzitu stláčania.

K uvoľneniu môže pomôcť hladkanie penisu, zadku alebo semenníkov. Najlepšou pomôckou je prst, ale existujú aj rôzne erotické pomôcky, ako napríklad análny kolík alebo špeciálny dráždič prostaty, ktoré zážitok ešte znásobia.

Technika je dôležitá nielen kvôli samotnému zážitku, ale aj preto, aby ste sa nezranili. Pri zlej technike sa totiž môžu poškodiť nervové zakončenie, nastať otrava krvi, privodiť si hemoroidy a v najhoršom prípade si môžete po tele rozšíriť rakovinotvorné bunky.

Masáž prostaty sex - Erexan.sk

Nezabúdajte na hygienu

Pred masážou prostaty sa najskôr vyprázdnite. Dôkladne sa umyte a ak plánujete masáž bez pomôcok, použite latexové rukavice. Pri masáži odporúčame použiť lubrikačný gél, ktorý chráni kožu, a zároveň pomáha pri prenikaní k prostate. Bez neho by ste si mohli ublížiť. Na hygienu nezabudnite ani po masáži.

Masáž prostaty má aj ďalšie výhody

Masáž prostaty zároveň prináša so sebou aj ďalšie benefity. V prvom rade pomáha prekonať problémy s erekciou. Masážou sa stimuluje tok semena a zrýchľuje sa krvný obeh, čo pomáha prekonať impotenciu. Zároveň tiež zlepšuje ejakuláciu. V prípade, ak trpíte opuchom prostaty, jej masáž patrí k najúčinnejším spôsobom, ako sa opuchu zbaviť.

Experimentujte s Erexanom

Ak sa vám páčia sexuálne experimenty, vyskúšajte tiež tabletky na erekciu Erexan. Je to výživový doplnok, ktorý dokáže znásobiť váš sexuálny zážitok. S Erexanom dosiahnete oveľa vyšší sexuálny výkon, na aký ste boli doteraz zvyknutý. Napomáha totiž k vzniku energie a vplýva na využívanie kyslíka a k podpore stimulácie testosterónu. To všetko pôsobí na skvalitňovanie erekcie a prehlbovaniu zážitku zo sexuálneho styku. Jeho užívaním sa tiež zlepšuje produkcia a kvalita spermií. Tabletky pritom nemusíte užívať pravidelne, stačí ak niekoľko minút pred sexuálnym stykom užijete 1 až 2 tabletky.

Zhrnutie:

  • Masáž prostaty patrí k sexuálnym praktikám, pomocou ktorých dokážete zvýšiť intenzitu zážitkov.
  • Pri masáži prostaty je dôležitá správna technika.
  • Zintenzívniť sexuálne zážitky vám pomôžu aj tabletky na erekciu Erexan.

Tieto médiá
sa o nás pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo