Garancia spokojnosti s Erexanom

floating-leaf
floating-leaf

Vaša spokojnosť je garantovaná

Garantujeme vám spokojnosť s prípravkom Erexan alebo vrátenie peňazí. V prípade, že by ste s účinkami Erexanu neboli z akýchkoľvek dôvodov spokojný, pošlite nám objednaný tovar naspäť.  My vám následne vrátime peniaze. Máte pri tom  15 dní čas na jeho vyskúšanie. Ak nebudete spokojný vrátime vám peniaze. Peniaze vraciame za každé neotvorené balenie. Viac o tom ako tovar vrátiť sa dočítate  v doručovacích podmienkach.

Spokojnosť však zaručujú vynikajúce recenzie na Erexan, ktoré pramenia priamo od ľudí ktorý ho vyskúšali. Nemusíte sa preto báť, že budete nespokojní.

Pri expedovaní prípravku vám zaručujeme tiež rýchlosť a diskrétnosť. Ako si môžte prečítať aj v dodacích podmienkach, tovar, ktorý si objednáte u nás v e-shope erexan.sk expedujeme zvyčajne ešte v ten istý deň, ako ste vytvorili objednávku. Najneskôr je to však do 48 hodín od zadania objednávky počas pracovných dní. Berieme pri tom na vedomie, že si možno neželáte, aby ktokoľvek vedel o tom, že ste si objednali prípravok na zlepšenie potencie. Z tohto dôvodu sú všetky balíčky odosielané s maximálnym zreteľom na diskrétnosť. Prípravok balíme do špeciálnych obalov, bez uvedenia názvu e-shopu a bez akejkoľvek reklamy. Ak pochádzate z okolia Bratislavy, je možné, aby ste si objednaný tovar vyzdvihli osobne v našom centrálnom sklade. Osobné prevzatie je možné len na základe predchádzajúcej telefonickej alebo elektronickej objednávky. Keď bude tovar pripravený na prevzatie, budeme vás o tom informovať. Využiť môžete aj predaj Erexanu v lekárňach. Zoznam lekární kde je Erexan skladom, okamžite k odberu nájdete na tomto odkaze.

Tieto médiá
sa o nás pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo