Zväčšenie penisu

floating-leaf
floating-leaf

Zväčšenie penisu – ako zväčšiť vtáka? dá sa to alebo ide len mýtus?

Niekedy máme pocit, že všetko sa točí okolo dĺžky mužského pohlavného orgánu. Je častým predmetom vášnivých diskusií či už na fórach alebo aj iných rôznych diskusiách. Veľkosť penisu už od nepamäti patrí medzi najviac zaujímavé miery u mužov. Premýšľa nad ňou mnoho žien, ale aj mužov samotných. Je totižto pilierom mužského sebavedomiamuži, ktorý si myslia, že ich penis, alebo hovorovo aj „vták“ je malý, sa z tohto dôvodu mnohokrát vyhýbajú miestam so spoločnými sprchami, saune, ale aj verejným toaletám. Často to zachádza, však ešte ďalej a títo muži sa boja aj vzťahov a sexuálneho kontaktu zo ženou. Niet divu, keď je verejne rozšírený názor, že dĺžka penisu má súvislosť s jeho sexuálnym výkonom.

Dĺžka a hrúbka penisu (vtáka)

Dĺžkou penisu sa nezaoberajú ľudia iba pri svojich debatách, ale skúmajú ju dokonca vedci. Ako je vlastne možné, že pri mužskom pohlavnom orgáne sa stretávame s takými rozdielmi v dĺžke penisu? Je to genetické, alebo je to o frekvencii používania svojho „náradička“ ? Nie, pôvod je v prírodnom prostredí a klimatických podmienkach, v ktorých žijeme a žili naši predkovia. Je veľmi známe, že černosi majú svoju výbavičku v priemere väčšiu ako ostatný. Neurológovia a biológovia na základe rôznych výskumov zistili, že prispôsobenie sa klíme zapríčinilo tieto rozdiely. Tento fenomén prispôsobenia je zvaný Allenovo pravidlo a podľa neho platí, že všetky teplokrvné živočíchy žijúce v chladnejších oblastiach, majú kratšie všetky časti, ktoré viac vytŕčajú z tela, a teda aj pohlavný orgán. Je to z dôvodu obmedzenia plochy strácajúcej teplo a naopak kvôli ochladzovaniu u živočíchov žijúcich v teplejších oblastiach.

>> Preskúmať nový EREXAN na zväčšenie penisu >>

Ako je to s priemerom veľkosti penisu?

Ľudské predstavy sú v tomto smere rôzne a často skreslené. Niekto si myslí, že je to 15 centimetrov a niekto 20 alebo viac. Kinsetova správa z roku 1948 hovorí o priemernej dĺžke penisu (vtáka) pri erekcii 15,25 cm. V roku 1996 nemeckí vedci a brazílsky urológovia určili priemernú dĺžku 15,5 cm. Aktuálne informácie z Európskeho kongresu Spoločnosti pre sexuálnu medicínu sú však zaujímavejšie. V tejto štúdií najlepšie dopadli Francúzi s dĺžkou 16 cm. Po nich sa umiestnili Taliani a ich 15cm. Nasledovali Brazílčania a dĺžka 14,5 cm a za nimi Nemci so svojimi 14,4 cm. Na opačnom konci svietia Američania a ich 12,9 cm, Indovia s 10,1 cmKórejci s iba 9,6 cm. Slováci sa tejto štúdie žiaľ nezúčastnili. Svetovým priemerom je 13 cm, a tak sa Slováci nemajú za čo hanbiť, keďže náš priemer je 15,2 cm. Môžeme sa teda zaradiť niekde medzi Nemcov a Talianov. Naši susedia s Českej republiky nemusia tiež zúfať. Sú na tom dokonca trocha lepšie a to s priemerom 15,8 cm.

Statistika veľkosti penisu

Ako zväčšiť penis

O tom ako zväčšiť penis sme čo to už načrtli v článku o penise. Táto téma je skutočne dosť aktuálna. Muži na internete hľadajú spôsoby na zväčšenie penisu a je ich tam mnoho. Avšak nemali by ste veriť úplne všetkému čo nájdete. Nie všetko fungujenie všetko čo nájdete na internete je bezpečné. Jedným zo spôsobov, ktoré majú reálny výsledok sú cvičenia.

Zväčšenie penisu naťahovaním

Prvým z najčastejších cvikov na zväčšenie penisu je naťahovanie, je to najdôležitejší cvik zvaný aj Stretching. Tento cvik je najstaršou formou cvikov, avšak stále veľmi účinný a taktiež je základom nových cvikov. Postup je nasledovný. Uchopte svoj penis (vták) za žaluďom a opatrne ho začnite naťahovať smerom nadol. Takto vydržte po dobu 30 sekúnd. Následne ho natiahnite smerom doprava a znova držte 30 sekúnd. Rovnaký postup opakujte smerom nahor a potom doľava. Tento postup opakujte znova vždy v tomto poradí. Naťahovanie Vás nesmie bolieť a v žiadnom prípade toto cvičenie neskúšajte počas erekcie

Na naťahovanie je možné využiť aj rôzne nástroje. Naťahovače penisu, alebo inak aj extendéry pôsobia na princípe naťahovania tkanív. Výhodou je bezpečnosť a trvalé výsledky tejto metódy. Niektoré sa používajú len v noci, iné zase môžete mať nasadené aj cezdeň. Ich používanie vás ale pravdepodobne obmedzovať. Tieto prístroje takpovediac zaberú dosť miesta v nohaviciach. Ak ale ste ochotní pre zväčšenie vášho penisu strpieť značné nepohodlie, neváhajte vyskúšať aj tento spôsob.

Prístroj na zväčšenie penisu

Masáž Jelqing

Druhým najbežnejším a najjednoduchším cvikom na zväčšenie penisu je metóda Jelqing. Podstatou Jelqingu je takzvaný OK úchop z ukazováka a palca a v následnom dojivom pohybe po penise. Vďaka tomuto pohybu tlačíte do penisu krv a nútite ho rásť. Prečo a ako to celé funguje? Dojivým pohybom tvoríte tlak na hladké svalstvo penisu. Stres vyvolaný dojivým tlakom, časom donúti penis k zväčšovaniu a predlžovaniu. Je to podobné ako budovanie svalov pri cvičení. Jelqing sa vykonáva v polovičnej erekcii. Ľahkou silou v OK úchope prechádzajte po penise od jeho základne k žaluďu. Cvičenie Vás samozrejme nesmie bolieť, ak by sa tak dialo zmiernite silu úchopu.

Jelking na zväčšenie penisu

Kegelové cviky na zväčšenie penisu

Tieto cviky objavil v 40 rokoch dvadsiateho storočia doktor Arnold Kegel s cieľom pomôcť ženám spevniť vagínu po pôrode. Neskôr sa však zistilo, že tieto cviky majú mnoho výhod aj pre mužov, aj keď sami o sebe Vám prirodzenie nezväčšia. Avšak zbavia Vás predčasnej ejakulácie, erektilnej disfunkcie a budete mať vďaka ním zdravší a tvrdší penis. Kegelové cviky všeobecne zlepšia Váš celkový sexuálny život. Pomocou tohto cviku cvičíte priamo svaly panvového dna nazývane aj ako PC sval (Pobococcygeus muscle). Ako zistíte, o ktorý sval sa jedná? Najlepšou ukážkou je vyskúšať si to, a to nasledovne. Keď pôjdete najbližšie močiť, pokúste sa zastaviť prúd moču. Sval, ktorým ste to dokázali zapríčiniť je povestný PC sval. V čom spočívajú tieto cviky? Jednoducho zatínajte a uvoľňujte spomínaný PC sval. Počas zatnutia sa snažte čo najdlhšie vydržať. Spočiatku budete radi ak vydržíte jednu až dve sekundy. Cvičenie opakujte každý druhý deň po 50 opakovaní a Vaša odmena sa čoskoro prejaví v posteli a bude stáť za to.

Chirurgické zväčšenie penisu

Spomeňme si aj túto možnosť napriek tomu, že sa nejedná o prirodzený postup zväčšovania. Sú štyri najčastejšie spôsoby.

Liposukcia – je najbežnejšou metódou a je založená na bežnej liposukcii. Pri koreni penisu – teda v oblasti podbruška sa odsaje vrstva tuku a to spôsobí optické zväčšenie.

Lipofiling – táto metóda spôsobuje nie len predĺženie, ale aj zhrubnutie. Tuk sa tento krát odsaje z inej časti tela a vsadí sa do podkožnej vrstvy penisu. Tento efekt je však iba krátkodobý lebo tuk sa časom vstrebáva.

Odpojenie úponov – väzivové úpony pri koreni sa prerušia a penis sa povytiahne až do dĺžky dva centimetre navyše. Hrozí však potom poranenie pri pohlavnom styku a preto sa tento úkon využíva len zriedka.

Kyselina Hyalurónová – do podkožia penisu sa vstrekne látka používaná aj na zväčšovanie pŕs zvaná Crystal Body. Táto metóda spôsobí zhrubnutie penisu, avšak tiež krátkodobo na maximálne jeden rok.

Tabletky na zväčšenie penisu

Zabudnite na zbytočné operácie. Taká možnosť by mala byť skutočne poslednou ak už nič iné nezaberá. Nenechajte sa však zlákať na nákup tabletiek na zväčšenie penisu. Ak od nich očakávate rýchle a trvalé výsledky vo forme zdvojnásobenia veľkosti vášho prirodzenia, je takmer isté že budete sklamaní. Tabletky na zväčšenie penisu totiž nespôsobia trvalé zväčšenie a ani vám penis nezväčšia o niekoľko centimetrov, ako to niektorí predajcovia s radosťou uvádzajú. Ku zväčšeniu príde len krátkodobo a to počas užívania týchto tabletiek a to len počas erekcie. V kľudovom režime bude váš penis stále rovnako veľký. Ak však chcete aby bol váš penis počas erekcie skutočne maximálne veľký a hrubý, mali by ste vyskúšať tabletky na podporu erekcie, ktorých účinok je nárazový a spôsobujú skutočne silné napumpovanie penisu. Tie však taktiež nepôsobia trvalý nárast penisu, avšak môžete si ich vziať kedykoľvek a kdekoľvek. Vyskúšajte Eraxan, ktorý pomáha uvoľniť hladké svalstvo. Vďaka tomu bude penis maximálne napumpovaný krvou a bude väčší, dlhší a tvrdší.

Tabletky Erexan

 

 

Tieto médiá
sa o nás pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo