Ženská ejakulácia. Vieme, ako na mokrý orgazmus u žien

floating-leaf
floating-leaf

Ženská ejakulácia nie je mýtus

Počuli ste už o tom, že aj žena dokáže ejakulovať, inak povedané zažiť výstrek alebo squirting či mokrý orgazmus? Mnohí muži si myslia, že je to iba mýtus, ale my poznáme jednoduchý návod, ako žene tieto príjemné pocity navodiť. Zažite aj vy na vlastnej koži, ženská ejakulácia naozaj existuje.

Odkiaľ sa ženská ejakulácia berie?

Už je to niekoľko rokov, odkedy vedci objavili orgán podobný mužskej prostate aj v ženskom tele. V porovnaní s mužskou prostatou je tá ženská podstatne menších rozmerov, ale jej chemické zloženie je takmer rovnaké ako mužskej prostaty v období puberty. Práve táto časť totiž môže za to, že ženy dokážu zažiť okrem vaginálneho orgazmu aj ten mokrý, teda ejakulovať.

Pri výskume vzoriek ženského sekrétu, sa našiel hlavne špeciálny prostatický antigén, ktorý je prítomný aj v mužskom ejakuláte a slúži na to, aby spermie mohli plávať.

Prečo sme sa o ňom dozvedeli až teraz?

Hlavným dôvodom bolo, že ženy samotné sa za mokrý orgazmus hanbili. Väčšina z nich totiž ejakulát považovala za uniknutý moč. Aj pre tie, ktoré vedeli, že tento sekrét nie je moč, to bolo neprirodzeným javom, ktorý je blízky mužom a nie ženám.

Kde hľadať ženskú prostatu?

Podľa sexuolólógov je ženský orgán podobný mužskej prostate zdrojom hlbokého panvového orgazmu a tiež miesto, kde mystická ejakulácia vzniká. Nachádza sa hneď pri vstupe do vagíny medzi klitorisom a vchodom do pošvy. Ak ho chcete nahmatať, buďte pripravený na vráskavú štruktúru. To je presne to správne miesto, ktorého dráždením a stimuláciou dokážu dosiahnuť mokrý orgazmus aj ženy.

Kedy dochádza k mokrému orgazmu?

Pri dosahovaní ženskej ejakulácie je nutné intenzívne masírovať ženskú prostatu. Vraj pri takejto stimulácii je takmer každá žena dosiahnuť mokrý orgazmus. Množstvo ejakulátu je podobne ako pri mužskom výstreku semena rôzne a závisí od dĺžky sexuálnej abstinencie.

Ženská ejakulácia postup - Erexan.sk

Aj váš penis sa potrebuje pripraviť

Na dosiahnutie silného vaginálneho, ale aj panvového orgazmu musí byť dostatočne vybavený aj váš penis. Ak máte problémy s krátkou či slabou erekciou, ste menej obdarený, čo sa veľkosti a hrúbky týka, je čas práve pred plánovaným dosiahnutím ženskej ejakulácie zaobstarať podporné prírodné produkty, s ktorými svoju partnerku (ani seba) nesklamete a obaja dosiahnete vrchol.

Aký prípravok je naozaj účinný?

Zabudnite na lieky na prostatu, ktoré majú množstvo vedľajších účinkov a sú plné chemikálií. Siahnite radšej po prírodných produktoch, ako sú tabletky Erexan, teda účinné prírodné tabletky na podporu erekcie. Stačí pár kliknutí pre objednanie priamo k sebe domov a prvé výsledky sa dostavia už po hodine od užitia.

Aký je teda postup pri dosiahnutí ženskej ejakulácie?

V prvom rade je potrebné zistiť, čo to ženská ejakulácie a ako ju dosiahnuť. Pripravte na dosahovanie ženského mokrého orgazmu aj svoje pohlavné orgány, napríklad užívaním prírodných tabletiek Erexan, ktoré vám zabezpečia silnú a dlhotrvajúcu erekciu, vďaka ktorej budete môcť spolahlivejšie priviesť ženu k ejakulácii.

Ženská ejakulácia prípravok - Erexan.sk

Stačí, ak dodržíte tieto 3 jednoduché kroky

  • Nahmatajte ženský orgán podobný mužskej prostate. Nachádza sa hneď pri vstupe do vagíny medzi klitorisom a vchodom do pošvy. Ak ho chcete nahmatať, buďte pripravená na vráskavú štruktúru.
  • Začnite s masážou a stimuláciou tohto miesta.
  • Po niekoľkých minútach môžete očakávať ženskú ejakuláciu, alebo inak povedané squirting či mokrý orgazmus.

Aké jednoduché, však? Je pravda, že takmer každá žena dokáže dosiahnuť tento typ, teda hlboký panvový orgazmus, ale je treba dodržať ten správny postup. Tak milí páni, už viete, čo budete dnes so svojou partnerkou robiť?

Zhrnutie:

  • Ženská ejakulácia nie je mýtus a dokáže ju dosiahnuť takmer každá žena.
  • Pomôžte partnerke dosiahnuť mokrý orgazmus masírovaním ženskej prostaty.
  • Výborným pomocníkom na ceste k mokrému orgazmu bude pre vás prípravok Erexan.

Tieto médiá
sa o nás pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo