Zabudnite na afrodiziaká. Objavte tajomstvo poriadnej erekcie.

floating-leaf
floating-leaf

Rozbaľte to s poriadnou erekciou bez afrodiziák!

Človek je od prírody tvor zvedavý. A napriek rozšírenému názoru to neplatí len pri ženách. Aj muži radi skúšajú nové veci, neboja sa nových zážitkov či skúseností. Najmä v otázkach sexu im odvaha nechýba a často túžia po obzvláštnení bežnej rutiny. Čo však robiť, keď zrazu zistíte, že vaša výbava nepostačuje a sklame vás v tom najnevhodnejšom momente?

Klasické afrodiziaká vyšli z módy

Snáď nikto z nás ani neveril, že chilli, zázvor alebo čokoláda robia zázraky a ženy nám vďaka nim budú ležať pri nohách. Zabudnite na babské rady a poďte na to chlapsky – vedecky. Stačí si naštudovať trocha biológie a chémie a ľahko zistíte, ktoré látky vám pomôžu nielen k zvýšeniu sexuálneho apetítu, ale aj k samotnej kvalitnej erekcii. Na to, aby váš verný kamarát fungoval, ako má (a ako si predstavujete), potrebuje byť predovšetkým dostatočne prekrvený. A tu sa dostávame k najčastejšiemu kameňu úrazu pri problémoch s erekciou.

Podľa štatistík trpí na Slovensku poruchami erekcie a potencie viac ako 40% mužov nad 40 rokov.

 

 

Čo by ste teda mali urobiť pre svoje telo, aby ste boli vy aj vaše partnerky v posteli spokojní? Odpoveď je jednoduchá. Dodať mu tie správne látky, ktoré zlepšia nielen spoločný sexuálny život, ale predovšetkým vám zvýšia sebavedomie a zabránia trápnym momentom, ktoré obyčajne prichádzajú vtedy, keď to najmenej potrebujete. Ktoré látky to sú?

  • L-arginín. Zlepšuje prekrvenie celého tela vrátane panvovej oblasti. K jeho iným prospešným účinkom patrí schopnosť zvýšiť celkovú energiu, vitalitu a obranyschopnosť organizmu. Taktiež zlepšuje kvalitu, pohyblivosť a počet spermií, vďaka čomu sa využíva aj na liečenie mužskej neplodnosti. L-arginín je ideálny výživový doplnok pre mužov – vďaka nemu budete mať väčšiu chuť na sex, kvalitnejšie spermie a väčšie svaly.
  • L–citrulín. Zohráva v tele podobnú úlohu ako L-arginín. Vstrebáva sa priamo do krvi a následne sa na neho mení. Okrem iného zlepšuje presun energie do svalov a priaznivo pôsobí na imunitný systém. V porovnaní s L-arginínom je lepším zdrojom molekúl oxidu dusného, ktorý zabezpečuje potrebné prekrvenie. Tieto dve látky teda priamo ovplyvňujú dĺžku erekcie.
  • L-lysin. Podieľa sa na vzniku hormónov ovplyvňujúcich čas potrebný na regeneráciu po sexuálnom akte. Preto sú ľudia s dobrou hladinou L-lysinu schopní podávať opakovane lepšie sexuálne výkony. Určite ho teda nepodceňte.
  • Zabezpečenie dostatočnej hladiny testosterónu. Testosterón ovplyvňuje fyzickú silu a výkonnosť, ale v prvom rade sexuálnu žiadostivosť a schopnosť mať erekciu. Pre každého muža je preto dôležité mať jeho hladinu v dostatočnej výške. Zamerajte sa na stimulant tribulus terestris, ktorý ovplyvňuje množstvo testosterónu a na aminokyselinu L- ornytin, ktorá stimuluje jeho vylučovanie.

Afrodiziaká muž - Erexan.sk

Nepodceňujete zdravý životný štýl

Nakúpiť si a užívať všetky možné podporné prostriedky je tou najjednoduchšou a najpohodlnejšou cestou. Nezabudnite však, že sú to stále len pomôcky. Ak si chcete zabezpečiť kvalitný sexuálny život nadlho, je nevyhnutné najprv sa vzdať milovaných nerestí ako fajčenie, zvýšený príjem alkoholu a nezdravé stravovanie. Ťažko môžete očakávať dlhotrvajúcu a tvrdú erekciu keď budete mať telo zanesené toxínmi, keď budete viesť sedavý spôsob života alebo pravidelne konzumovať rôzne lieky či drogy. Vždy si pripomeňte, že už samotnú tvorbu testosterónu priaznivo ovplyvňuje pobyt na čerstvom vzduchu a cvičenie. Trocha športu ešte nikdy nikomu neublížilo. Práve naopak. Veď nie nadarmo sa vraví – v zdravom tele, zdravý vzruch. 🙂

Na záver zhrnutie:

  • Známe afrodiziaká sú fajn, nie je však dokázaný žiadny ich reálny účinok na silu erekcie.
  • Pri snahe o dlhšie trvajúcu erekciu a zvýšenie sexuálnej výkonnosti siahnite po produktoch s obsahom L-arginínu, L-citrulínu, L-lysínu a látkach podporujúcich tvorbu testosterónu.
  • Zbavte sa nerestí ako fajčenie, alkohol, užívanie liekov a iných návykových látok.
  • Začnite športovať. Podporíte tak nielen svoje libido, ale aj sebavedomie, ktoré prichádza s postupným upravovaním postavy.

Tieto médiá
sa o nás pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo