Prevádzka počas pandémie bez obmedzení

E-shop funguje bez obmedzení

Vážení zákazníci, náš e-shop funguje aj počas pandémie corona-vírusu bez obmedzení. Objednávky vybavujeme a odovzdávame na prepravu najneskôr do 24 hodín. Prepravcovia prepravujú tovar tiež bez akéhokoľvek omeškania.

  • Objednávky vybavujeme do 24 hodín ako vždy
  • Hygiena pri práci s tovarom je 100% zabezpečená

Hygienické opatrenia pre vašu bezpečnosť

Aby bolo chránené vaše zdravie a aj bezpečnosť skladníkov, doručovateľov a všetkých pracovníkov ktorý sa zúčastňujú celého prepravného procesu, boli zavedené prísne hygienické opatrenia. Nemusíte sa preto báť nákazy.

Opatrenia v sklade

  • Skladníci celodenne nosia ochrannéprostridky (gumové rukavice a ochranné rúška).
  • Priestory skladu sa každodenne deznfikujú, podľa vypracovaného snytačného plánu.
  • Skladníci neprichádzajú do osobného kontaktu s prepravcami.

Opatrenia u dopravcov

  • Slovenská pošta zásielky naďalej doručuje. Preberá hotovostné dobierky len na pobočkách pošty. Poštoví doručovatelia a kuriéri dobierkovú hotovosť nepreberajú. Doručovanie zásielok bez dobierky prebieha v štandardnom režime. Poštoví kuriéri dodržiavajú diskrétnu vzdialenosť od adresátov a nosia ochranné prostriedky. Vstup na pobočky Slovneskej pošty je dovolený len s ochranou tváre (rúškom). Doručovanie prebieha bez omeškania.
  • Kuriérska spoločnosť SPS momentálne doručuje so značnými problémami, preto ju neponúkame.
  • Zásielkovňa momentálne uzavrela svoje väčšinu svojich pobočiek kvôli karanténe.

Je možné nakaziť sa Corona-vírusom prostredníctvom zásielky?

Nie, nakaziť sa zásielkou nemožno. Nemusíte mať obavy z nákazy Corona-vírusom ktorý by mohol ulpieť na vašej doručovanej zásielke, alebo v jej vnútri. Vírus nedokáže dlho prežiť mimo ľudského tela a na voľnom povrchu rýchlo hynie. Nákaza prostredníctvom zásielky pre to nie je možná to uvádza hlavný hygienik SR  (Mgr. RNDr. MUDr. Ján Mikas, PhD., 17.3.2020).

Autor článku: Erexan

Erexan

Problémom s erekciou, potenciou a sexualitou sa venujeme už viac ako šesť rokov. Počas tejto doby sme nadobudli odborné skúsenosti s ktorými sa radi delíme. Veríme že vám tieto príspevky pomô...

Zobraziť viac

1 bod2 body3 body4 body5 bodov 2 hlasov, skóre: 4,50
Loading...