Pozvánka na výstavu Interbeauty, Biostyl a Ezoterika 2023

floating-leaf
floating-leaf

Vážení priatelia, veľkoobchodní ale aj maloobchodní zákazníci, milí záujemcovia o distribúciu našich produktov. S potešením vás pozývame na jednu z najdôležitejších udalostí v oblasti krásy, starostlivosti o telo a zdravie – výstavu Interbeauty, Biostyl a Ezoterika. Táto udalosť, ktorá sa bude konať v dňoch 10.11.2023 – 11.11.2023 v Bratislavskej Inchebe, sa stala tradičným stretnutím profesionálov a nadšencov z celého odvetvia, a my sa veľmi tešíme, že sa zúčastníme a predstavíme vám naše najnovšie produkty a inovácie.

Naša firma sa vždy snažila o poskytovanie najvyššej kvality produktov a služieb pre našich zákazníkov, a tento záväzok je stále našou prioritou. Veríme, že náš sortiment produktov, ktoré budeme prezentovať na výstave Interbeauty a Biostyl, vás oslovi a ponúkne vám radu nových príležitostí pre rozvoj vášho podnikania.

Na výstave oficiálne predstavíme tieto novinky:

BreastExtra+ ® BOOST Collagen: Tento špeciálny kolagén obsahuje prísady, ktoré môžu prirodzene zväčšiť a spevniť ženské poprsie. Kombinuje v sebe výhody kolagénového drinku a špeciálnych bylinných účinných látok pre krásu a sebavedomie ženských kriviek.

EREXAN® Super SHOT: Inovatívny výživový doplnok pre mužov vo forme sirupu, navrhnutý na podporu potencie. Jeho hlavnou výhodou je extra vysoká koncentrácia účinných látok s lepším a rýchlejším vstrebávaním pre maximálnu efektivitu.

EREXAN® Femina: Špeciálny výživový doplnok pre ženy, ktorý podporuje hormonálnu rovnováhu a normálnu sexualitu. Môže pomôcť pri príznakoch bolestivej menštruácie PMS a menopauze. Podporuje prirodzenú sexualitu a rozkoš žien.

EREXAN® Prostate: Určený pre mužov, tento produkt zaručuje normálnu funkciu prostaty a močových ciest, a je obohatený silnými antioxidantmi a výživovými zložkami zo žihľavy dvojdomej. Zabezpečí tak celostnú a intenzívnu starostlivosť o tie orgány, ktoré sú pre mužov najvzácnejšie.

Novinky z produktovej rady NEURINU®: Do našej najnovšej rodiny výživových doplnkov na podporu mentálnej pohody pribudli nový členovia. Konkrétne ide o vysoko kvalitné magnézium, hodnotné Omega-3 mastné kyseliny, Extrakty z Bakopy drobnolistej a Ashwaghandhy.

Počas celej výstavy Interbeauty a Biostyl budeme organizovať ochutnávky niektorých produktov. Produkty budú dostupné aj na predaj. Ochotní obchodníci budú k dispozícii, aby návštevníkom, ale aj odbornej verejnosti poskytli informácie a odpovedali na všetky otázky o nových i dlhodobo etablovaných produktoch našej firmy.

Tešíme sa na stretnutie s vami na výstave Interbeauty a Biostyl. Naši kolegovia na stánku budú mať radosť vás privítať a prezentovať vám naše produkty. Myslíme si, že táto udalosť bude skvelou príležitosťou na to, aby ste objavili, čo je nové v našom sortimente a ako môžeme spoločne dosiahnuť úspech.

Prosíme, ozvite sa nám, ak budete potrebovať ďalšie informácie alebo ak máte akékoľvek otázky. Tešíme sa na stretnutie s vami a na spoločné objavovanie noviniek na výstave Interbeauty a Biostyl.

Tieto médiá
sa o nás pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo