Porucha erekcie alebo keď vaša erekcia nie je v poriadku

floating-leaf
floating-leaf

Porucha erekcie je problém, dá sa však riešiť

Porucha erekcie je pre mnohých mužov veľkým strašiakom. Príčin vzniku porúch erekcie môže byť niekoľko. Všetkým poruchám však spravidla predchádzajú aj určité príznaky. Ak na sebe niektorý z nich spozorujte, majte na pamäti, že môže ísť o vážnejší problém s prostatou, ktorý bude potrebné riešiť, ak sa nechcete vzdať svojho sexuálneho života.

Ktorá skupina mužov je najviac v ohrození?

Hoci porucha erekcie sa najčastejšie týka mužov po päťdesiatke, aj keď máte okolo tridsiatky, môžete patriť do ohrozenej skupiny mužov, ktorí majú začínajúce problémy s erekciou alebo by sa tieto problémy mohli dostaviť v krátkej budúcnosti.

Na rozšírenie problémov porúch erekcie úplne stačí, ak nadmerne požívate alkoholické nápoje, fajčíte či užívate niektoré návykové lieky, napríklad antidepresíva.

Ďalším dôležitým ukazovateľom je váš životný štýl a životospráva. V ohrození ste, ak máte nedostatok pohybu, nepravidelne sa stravujete, a navyše ak niečo zjete, nie je to nič zdravé, ale využívate reštaurácie fast-foodového typu. V takomto jedle nemáte potrebné množstvo vitamínov a minerálov.

Porucha erekcie postihujú aj mužov, ktorých životom sprevádzajú aj iné ochorenia. Najvýznamnejší vplyv na erekciu má najmä cukrovka, zvýšený krvný tlak, ale aj obezita či dlhodobý stres.

Porucha erekcie fast food - Erexan.sk

Prejavy porúch erekcie

Prvým, asi najvýraznejším prejavom, že s vaším penisom niečo nie je v poriadku je, že vám váš penis neslúži vtedy, keď to potrebujete. Ak sa u vás erekcia dostaví, ale netrvá dostatočne dlho, teda ide o slabú erekciu, aj vtedy máte problém, ktorý je potrebné riešiť.

Porucha erekcie alebo erektilná dysfunkcia je, ak neschopnosť uskutočniť uspokojivý sexuálny styk trvá viac ako pol roka.

Možností je hneď niekoľko

Zlepšiť a zosilniť erekciu vám môže pomôcť viacero zmien vo vašom živote. Dôležité je začať od svojej psychiky a pripraviť si trpezlivosť a pevnú vôľu.

#1 Zmena životného štýlu

Zrejme to počujete z každej strany, ale je to naozaj tak. Aj pri poruchách erekcie vám môže pomôcť, ak upravíte svoj jedálniček a zaradíte do neho zdravšie potraviny, ktoré sú bohaté na vitamíny, minerály, ale hlavne zinok. Veľký vplyv majú aj pohybové aktivity. Vďaka pravidelnému pohybu zmiernite obezitu, znormalizujete svoj krvný tlak a zásobíte svoje telo kyslíkom. Okrem toho šport je výborný aj pri odbúravaní stresu. Pozitívny dopad na vašu erekciu a výdrž má aj obmedzenie alkoholických nápojov a fajčenia.

MUDr. Ivan Kubiš k tejto téme uvádza

Problémy s erekciou sú v dnešnej dobe čoraz častejšie aj u mladších mužov. Je to paradox, pretože moderní ľudia vo všeobecnosti konzumujú kvalitnejšiu stravu a často holdujú aj rôznym športom. Stres ale vládne dnešnému svetu a spolu s nadmernou hladinou stresu, prichádzajú aj problémy s potenciou. Pri stresovej anamnéze je preto vhodné riešiť najprv ten.

Porucha erekcie jogging - Erexan.sk

#2 Prírodné produkty vo forme tabletiek

Určite ste už videli množstvo reklám na produkty, ktoré zaručia zlepšenie erekcie ihneď, ako si ho zakúpite. Ako však vybrať ten, ktorý naozaj bude fungovať, aby sa vám zlepšil váš sexuálny život? V prvom rade si konkrétny produkt preverte a spoľahnite sa na skúsenosti a recenzie reálnych mužov.

Práve v recenziách nájdete reálne situácie, v ktorých prírodné tabletky naozaj podporili a zlepšili erekciu. Muži s poruchami erekcie preferujú najmä prírodné produkty, ku ktorým patria aj tabletky na erekciu Erexan. Vďaka nemu sa dostaví zlepšenie erekcie už do jednej hodiny od užitia. Erexan vám zabezpečí oddialenie ejakulácie, zamedzí predčasnému výstreku semena a vaša erekcia bude trvať dlhšie. To vám môže pomôcť napríklad aj pri skúmaní nových sexuálnych možností s vašou partnerkou. Počuli ste už napríklad o ženskej ejakulácii?

#3 Operácia

Jediným lekárskym riešením poruchy erekcie je chirurgický zákrok. Táto liečba je obvykle navrhnutá ako posledná vtedy, ak zlyhajú všetky vyššie uvedené formy. Buď sa vykonáva chirurgický zákrok smerujúci k zlepšeniu fungovania konkrétnych ciev, prípadne sa implantujú priamo do penisu špeciálne penilné protézy.

Aké sú teda možnosti, ak na sebe spozorujete poruchu erekcie?

  • Porucha erekcie sa dá zlepšiť jednoduchými zmenami životného štýlu.
  • Užívajte prírodné tabletky na problémy s erekciou Erexan.
  • Posledným krokom je vyhľadanie chirurgickej pomoci od odborníka.

Tieto médiá
sa o nás pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo