Nový obal, rovnaká kvalita

floating-leaf
floating-leaf

Milí odberatelia, vážení zákazníci! s radosťou by sme vás chceli informovať o zmene, ktorá sa udiala v našej spoločnosti. Aby sme vám mohli poskytovať ešte lepšie služby a zabezpečiť zachovanie vysokých štandardov kvality, rozhodli sme sa pre zmenu obalu našich výživových doplnkov.

Odteraz budú naše pilulky balené v novom obale od svetového výrobcu Vinamet. Chceme vás uistiť, že aj keď obal vyzerá inak, kvalita produktu ostáva úplne zachovaná. Obal značky Vinamet je vyrobený z rovnakého materiálu – HD-PE (vysokohustotný polyetylén), ktorý je široko používaný v potravinárskom a farmaceutickom priemysle. Tento materiál je odolný voči vonkajším vplyvom, perfektne chráni obsah pred vlhkosťou a zabezpečuje dlhšiu trvanlivosť produktu.

Zmena obalu je prvým krokom redesignu produktov EREXAN. Umožňuje nám zlepšiť estetický vzhľad našich výrobkov a zároveň sa stále spoliehať na kvalitu, ktorú očakávate. Dôkladne sme overili a porovnali nový obal s pôvodným obalom, a môžeme vás uistiť, že nový obal značky Vinamet spĺňa rovnaké štandardy a zabezpečuje dlhodobú bezpečnosť a kvalitu obsahu.

Vaša spokojnosť je pre nás najdôležitejšia, a preto sme sa rozhodli vám vopred oznámiť túto zmenu. Veríme, že nový obal značky Vinamet bude ďalším prínosom pre naše výživové doplnky a že po redizajne etikiet si užijete aj ich nový a vylepšený vzhľad.

Ďakujeme za vašu vernosť a dôveru voči značke EREXAN.

Tieto médiá
sa o nás pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo