Modrasil – modrá tabletka z Českej republiky

floating-leaf
floating-leaf

Obrázok – zdroj: Promed.cz

Modrasil je liek na erekciu, ktorý získate na lekársky predpis 

Erektilná dysfunkcia je problém, ktorý sa dá riešiť aj liekmi na predpis. Okrem najznámejšej Viagry je k dispozícii hneď niekoľko jej generík, ktoré obsahujú rovnakú účinnú látku – sildenafil. Patrí medzi ne aj známa česká tabletka s názvom Modrasil.

Generikum známej Viagry

Do skupiny generík známej Viagry patrí okrem slovenského lieku Taxier (Vigrande) aj liek na erekciu od českého výrobcu PRO.MED.CS Praha a.s., ktorý je zároveň aj držiteľom rozhodnutia o registrácii. Liek je schválený pre používanie v Českej i Slovenskej republike, a to vo dvoch variantoch – Modrasil 50 g a Modrasil 100 g. Označenie pritom zodpovedá obsahu sildenafilu, najznámejšej, a zároveň najrozšírenejšej účinnej látky obsiahnutej v liekoch na erekciu.  Liek je vydávaný výhradne na lekársky predpis.

Ako už samotný názov napovedá, tabletky sú rovnako ako Viagra modrej farby, sú oválne,  obojstranne vypuklé, filmom obalené tablety s deliacou ryhou po oboch stranách. Tableta sa môže rozdeliť na rovnaké dávky.

 

 

Podľa príbalového letáku je Modrasil liek určený na liečbu erektilnej dysfunkcie u dospelých mužov, ktorá sa niekedy nazýva aj impotencia. Ide o stav, keď muž nemôže dosiahnuť alebo udržať primeranú tvrdosť, erekciu pohlavného údu potrebnú na sexuálnu aktivitu.

Modrasil patrí do skupiny liekov, ktoré sa nazývajú inhibítory fosfodiesterázy typu 5. Mechanizmus účinku spočíva v tom, že napomáha roztiahnutia krvných ciev v penise, čo vedie k prítoku krvi do penisu počas sexuálneho vzrušenia.

Modrasil je liek určený na liečbu erektilnej dysfunkcie u mužov založený na účinnej látke sildenafil. Liek je vydávaný na lekársky predpis.

Užívanie lieku Modrasil

Modrasil užite približne 1 hodinu pred plánovaným pohlavným stykom. Tabletu prehltnite vcelku a zapite pohárom vody. Odporúčaná dávka je 50 mg, neužívajte viac ako 1 tabletu denne.

Modrasil vám pomôže dosiahnuť erekciu iba vtedy, ak ste sexuálne stimulovaný. Čas, ktorý je potrebný na dosiahnutie účinku sildenafilu sa u jednotlivcov líši, ale normálne nastáva o pol až jednu hodinu po užití. Ak sa Modrasil užije spolu s ťažkým jedlom, jeho účinok sa môže dostaviť neskôr.

Vášeň

Vedľajšie účinky lieku Modrasil

Užívanie Modrasilu môže spôsobovať vedľajšie účinky, ako sú alergická reakcia, bolesť na hrudníku, predĺžené a niekedy bolestivé stoporenie, náhle zhoršenie alebo strata zraku, závažné kožné reakcie, záchvaty alebo kŕče. K vedľajším účinkom ďalej patria:

  • veľmi časté: bolesť hlavy,
  • časté: nevoľnosť, rumenec, návaly horúčavy, poruchu trávenia, zmena farebného videnia, rozmazané videnie, porucha zraku, plný nos a závrat,
  • menej časté: vracanie, kožná vyrážka, podráždenie oka, krvou podliate oči /červené oči, bolesť v oku, videnie zábleskov svetla, porucha jasného videnia, citlivosť na svetlo, slzenie očí, búšenie srdca, zrýchlený pulz, vysoký krvný tlak, nízky krvný tlak, bolesť svalov, pocit ospalosti, znížená citlivosť na dotyk, závrat, zvonenie v ušiach, suchosť v ústach, nepriechodné alebo plné nosové dutiny, zápal sliznice nosa, bolesť v hornej časti brucha, gastroezofageálna refluxná choroba, krv v moči, bolesť v rukách alebo v nohách, krvácanie z nosa, pocit horúčavy a pocit únavy,
  • zriedkavé: mdloba, mŕtvica, srdcový záchvat, nepravidelná činnosť srdca, dočasne znížený prítok krvi do častí mozgu, zvieravý pocit v hrdle, znecitlivenie úst, krvácanie do očného pozadia, dvojité videnie, znížená ostrosť zraku, nezvyčajný pocit v oku, opuch oka alebo očného viečka, malé čiastočky alebo bodky pri videní, videnie žiary okolo svetiel, rozšírenie očnej zreničky, zmena zafarbenia očného bielka, krvácanie v penise, prítomnosť krvi v ejakuláte, sucho v nose, opuch vo vnútri nosa, pocit podráždenia a náhly pokles alebo stratu sluchu,
  • ďalšie: nestabilná angína (ochorenie srdca) a náhla smrť.

Potrebujete naozaj liek na predpis?

Ak vaše problémy s erekciou nie sú až také vážne, aby vyžadovali liek na predpis, vyskúšajte alternatívu vo forme prírodných doplnkov. Existujú totiž aj tabletky na potenciu, ktoré môžete získať bez predpisu a poskytnú vám podobnú službu. Ide o výživové doplnky na prírodnej báze, ktoré podporujú erekciu.

Tabletky na erekciu Erexan je certifikovaný doplnok výživy, ktorý sa úspešne využíva pri erektilnej disfunkcii. Jeho účinnosť je založená na koncentrovaných prírodných extraktoch a aminokyselinách, z ktorých k najdôležitejším patrí extrakt rastliny maca.

Na rozdiel od liekov na predpis ako Modrasil nespôsobuje nepríjemné vedľajšie účinky. Užívanie Erexanu je pritom veľmi jednoduché. Stačí, ak niekoľko minút pred sexom užijete 1 – 2 tabletky. Objednajte si tabletky Erexan rýchlo a diskrétne cez internet.

Zhrnutie

  • Modrasil je liek na predpis, ktorý je určený pri problémoch s erektilnou dysfunkciou.
  • Podobne ako iné lieky na predpis spôsobuje negatívne vedľajšie účinky.
  • Vyskúšajte alternatívu bez vedľajších účinkov na prírodnej báze, ako napríklad tabletky Erexan.

Tieto médiá
sa o nás pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo