Masturbácia, masáž a Erexan vás nikdy nesklamú

floating-leaf
floating-leaf

Masturbácia od partnerky, masáž prostaty a Erexan je jedinečná trojkombinácia

Kto povedal, že v posteli máte vyskúšať vždy len jednu metódu či pomôcku? Asi niekto bez štipky zvedavosti. V nasledujúcich riadkoch si potvrdíme jednoduchú matematiku, že tri vám prinesie vždy viac ako jeden.

Experimenty – korenie života

Každý dospelý so zdravým sexuálnym apetítom v sebe nájde trocha (alebo viac) odvahy a pri správnej príležitosti rád skúša niečo nové. Ak patríte k tým, ktorí majú radi skôr domáce pohodlie, trojica spomínaných zlepšovákov v rôznom poradí sa vám bude páčiť.

Začnite masážou

Masáže všeobecne sú skvelý spôsob, ako sa uvoľniť a odblokovať stres a napätie. Vzájomná masáž partnerov je však predsa len iný level, ktorý prináša niekoľko benefitov navyše. Za jednu z najvzrušujúcejších sexuálnych praktík sa považuje práve masáž prostaty. Nie každý si na ňu trúfne. Ako sa však vraví – odvážnym šťastie praje. Preto keď ju urobíte dobre, najsladšia odmena vás neminie.

Po prvý raz odporúčame začať vonkajšou masážou a postupne prejsť na stimulovanie prostaty zvnútra cez konečník. Ak s partnerkou radi používate sexuálne hračky, skúsiť ich môžete aj teraz. Nezabúdajte však na opatrnosť a správnu techniku dráždenia. Masáž môžete vyskúšať najprv sám a potom, ak si na to trúfne, odovzdať žezlo partnerke. Ak aj hneď nedosiahnete vyvrcholenie, možno ste aspoň objavili nový spôsob predohry.

Masáž prostaty patrí medzi najvzrušujúcejšie sexuálne praktiky.

Pomocná ruka sa neodmieta

Pravidelná masturbácia sa považuje za zdraviu prospešnú činnosť. Netreba sa teda za nič hanbiť. Práve naopak, v úprimnom vzťahu sa partneri navzájom otvorene zveria, čo sa im páči a čo nie. Možno aj vy máte pri honení obľúbenú polohu či techniku. Zverte sa partnerke a navzájom si ukážte, ako je vám to či ono príjemné. Poproste ju, nech druhou rukou skúsi vonkajšiu masáž prostaty alebo stimuláciu inej časti tela, ktorá je vám príjemná. Nechajte jej „voľné ruky“ a určite vás aj niečím prekvapí. Tie vaše už asi budú vedieť kde majú zablúdiť 🙂 K spoločnému orgazmu ste ešte nikdy neboli bližšie.

Masturbácia od partnerky - Erexan.sk

Poistite to Erexanom

Sú muži, ktorí vyhľadávajú pomoc v podobe tabletiek kvôli problémom k erekciou. Sú však aj takí, ktorí len chcú zlepšiť to, čo ich mužnosť dokáže a jednoducho len chcú dlhšie vydržať. Najmä pri sexuálnych experimentoch chcete mať čo najviac času a stihnúť viac kôl. Presne s tým pomôže Erexan. Už s jednou tabletkou dosiahnete lepšie prekrvenie penisu, tvrdšiu erekciu a svojej partnerke darujete silnejší orgazmus.


Náš tip: Prečítajte si aj článok Ako dosiahnuť maximálny orgazmus? Použite Erexan.


Objednajte si teda Erexan na www.erexan.sk alebo si ho kúpte v niektorej z lekární po celom Slovensku a užite si nové a nečakané sexuálne experimenty.

Tak si to zhrňme:

  • Ak chcete zahnať nudu v posteli, skúste kombináciu viacerých metód a techník dráždenia rôznych častí tela.
  • Masturbácia od partnerky nikdy nie je zlý nápad. Kľúčový je moment prekvapenia, ktorý vlastnou rukou nezažijete.
  • Objavte masáž prostaty ako cestu k novým sexuálnym pôžitkom.
  • Vydržať viac znamená užiť si viac. Vyskúšajte Erexan.

Tieto médiá
sa o nás pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo