Kde kúpiť Erexan

floating-leaf
floating-leaf

Ako objednať alebo kde kúpiť Erexan?

Základňa stálych klientov ktorý používajú Erexan sa neustále a veľmi rýchlo rozširuje. V súvislosti so zvyšujúcou sa popularitou Erexanu často vyvstáva otázka, akými spôsobmi je vlastne možné Erexan kúpiť a ktorá z možností zakúpenia je najvýhodnejšia. V tomto príspevku sa budeme venovať práve tomu, ako kúpiť Erexan a ako sa čo najlepšie vyhnúť zvedavcom číhajúcim na každom rohu. Ozrejmíme si teda ktoré spôsoby objednania Erexanu sú najdiskrétnejšie a ako zakúpenie v praxi môže prebiehať. Momentálne existujú tri možnosti, ako Erexan získať.

Objednanie prostredníctvom interneotového obchodu

Tento spôsob zakúpenia Erexanu patrí k tým najpohodlnejším a najdiskrétnejším. Vyberiete si jednoducho niektorý zo zvýhodnených balíčkov v e-shope Erexan, vyplníte objednávkový formulár a záväzne potvrdíte objednávku. Vďaka štandardom manažérstva kvality ktoré e-shop Erexanu prijal sú vaše osobné údaje v absolútnom bezpečí. Ak bola objednávka vytvorená ráno alebo doobeda, tovar je pripravený na odoslanie ešte v ten istý deň. Pre Bratislavský kraj je samozrejmosťou aj možnosť osobného odberu. Pracovníci logistického centra každú objednávku starostlivo zabalia, pridajú potrebné doklady a odovzdajú zásielku priamo prepravcovi. Zásielka pri tom neobsahuje žiadne reklamné znaky, potlače ani nič podobné, čo by mohlo niečo napovedať o jej obsahu. Konkrétny druh obsahu nie je možné spoznať dokonca ani podľa názvu odosielateľa. Až tak ďaleko zašla politika súkromia a diskrétnosti Erexanu, pre zabezpečenie čo najvyššej miery spokojnosti a súkromia vážených klientov.

Objednanie prostredníctvom internetového obchodu využívajú najmä klienti pre ktorých je práca s počítačom a internetom bežnou súčasťou ich života. Objednanie cez internet obľubujú aj stáli klienti ktorí Erexan odoberajú pravidelne a vo väčších množstvách. Táto obľúbenosť e-shopu vyplýva práve z množstevných zliav ktoré je možné získať pri objednaní väčšieho počtu balení výgradne v e-shope Erexanu. Takúto zľavu v lekárni jednoducho nikdy nedostanete. Objednanie cez e-shop je práve z toho dôvodu pre mnohých klientov tá najlepšia voľba.


 

Telefonická asistovaná objednávka

V prípade že si neviete rady s technickými vymoženosťami dnešnej rýchlej doby alebo len nemáte čas na vypĺňanie políčok objednávkového formulára, Erexan si môžete kúpiť aj prostredníctvom telefonickej linky zákazníckej podpory. Tento spôsob objednania je mimoriadne jednoduchý, rýchli a pre mnohých tiež pohodlný. Čo môže byť ľahšie ako zdvihnúť telefón a nadiktovať pracovníkovi svoju objednávku? V praxi to celé prebieha veľmi hladko. Na podstránke webu erexan.sk/kontakt sa nachádza telefónne číslo zákazníckej podpory, ktoré je spoplatnené bežným tarifom ako všetky ostatné bežné telefónne čísla. Po zavolaní na toto číslo sa ozve hlasový automat, ktorý vás bude navigovať k tomu správnemu operátorovi. Po stlačení príslušnej číselnej voľby budete prepojení k milému operátorovi pripravenému prijať vašu objednávku. Vyžiada si všetky potrebné údaje a po potvrdení môžte vašu objednávku pokladať za vybavenú. Všetky ostatné procesy odoslania a doručenia fungujú úplne rovnako ako v prípade objednania prostredníctvom internetu. To znamená že vám nude Erexan diskrétne doručený až ku vašim dverám.

Telefonické objednávky väčšinou využívajú klienti ktorý si nie sú istý prácou s internetom, alebo business klienti pre ktorých čas, znamená peniaze.

objednať erexan telefonicky


 

Zakúpenie v lekárni

Ako už isto viete, Erexan je možné už pomerne dlhú dobu pohodlne zakúpiť aj v lekárňach. Tento spôsob zakúpenia Erexanu preferujú klienti, ktorý nechcú platiť poštovné a pre ktorých je dôležité cítiť istotu plynúcu z nákupu v kamennej predajni lekárne, prípadne sa chcú spoľahnúť na radu odborného personálu lekárne a komunikovať tvárou v tvár. Mnohých klientov však na nákupe Erexanu v lekárni odrádza najmä jedna zásadná skutočnosť. Ide o to že súkromie je tu v niektorých prípadoch len minimálne. Je možné zabezpečiť, aby sa nikto nedozvedel aký typ lieku si vlastne kupujete?  Ak je v lekárni veľa ľudí  môže to byť problém. Máme však pre vás jeden tip na riešenie!

Ako zabezpečiť súkromie pri nákupe Erexanu v lekárni?

Tento tip sme získali priamo od magistier v lekárňach. Je vraj často využívaný a sú už na to zvyknuté. Trik spočíva v tom, že si klient napíše na kúsok papiera názov produktu, ktorý si želá zakúpiť – v tomto prípade Erexan 15 CPS. Papierik následne podá magistre a tá mu tovar diskrétne vydá. Erexan je potom jednoduché nepozorovane schovať do aktovky alebo vrecka kabáta. Keďže má Erexan naozaj kompaktné rozmery, nemal by to byť žiaden problém.

zakupenie erexanu cez lekáreň


 

 

Veríme že sme vám v tomto krátkom blogovom príspevku aspoň čiastočne ozrejmili, akým spôsobom si môžte Erexan kúpiť.  V prípade akýchkoľvek ďalších otázok neváhajte kontaktovať zákaznícku podporu Erexanu, ktorá je vždy pripravená zodpovedať všetky otázky, ako na príklad ako sa Erexan dávkuje, aké má zloženie, či je bezpeční a podobne. Pracovníci kontaktného centara sa budú snažiť pomôcť vám so všetkým čo budete potrebovať.

 

 

Tieto médiá
sa o nás pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo