Cviky na podporu erekcie pre dokonalý sex

Vďaka týmto cvikom na podporu erekcie môžte byť tvrdý ako kameň

Zistili ste že vaša erekcie už nedosahuje takú intenzitu a výdrž ako kedysi? Ak ste si istý že vaše ťažkosti nespôsobuje nadmerný stres, prípade iné psychické ťažkosti a chcete slabú erekciu riešiť najprv bez použitia tabletiek možno vám pomôžu špeciálne cviky, určené na podporu erekcie, takzvané Kegelove cviky. Ide totiž o cviky na podporu erekcie.

Kegelove cviky nie sú žiadnou novinkou a pravdepodobne ste už o nich počuli. Objaviteľom týchto cvičení je doktor Arnold Kegel ktorý s nimi začal experimentovať už v prvej polovici dvadsiateho storočia. Čoskoro sa zistilo, že tieto posilňujúce cvičenia majú neobyčajne priaznivý vplyv na kvalitu mužskej erekcie. Muži ktorý si vypestovali zvyk na ich pravidelné precvičovanie zistili, že sa ich erekcia v pomerne krátkom čase výrazne zlepšila a spozorovali aj mierne zväčšenie penisu počas erekcie. Tento zaujímavý vedľajší efekt Kegelovích cvikov isto ocení každý muž 🙂


TYP: Chcete silnú erekciu bez cvičenia? Vyskúšajte Erexan


Ako cviky na podporu erekcie prebiehajú?

Výhodou je, že Kegelove cviky na podporu erekcie môžte vykonávať nech ste kdekoľvek, napríklad počas cesty autobusom alebo pri čakaní v supermarkete. Cvičenie prebieha tak, že muž vedome sťahuje svoje pubococcygenálne svalstvo (skrátene PC svalstvo) v pravidelných zhruba dvoj sekundových intervaloch. Pre optimálne výsledky, je užitočné cvičenie opakovať dva krát denne počas piatich minút.

Čo je to PC svalstvo?

Ide o malé svalové partie, ktoré sa priamo napájajú na koreň penisu. Ako zistíte že tieto svaly máte aj vy? Vyskúšajte niekedy pri močení zastaviť prúd moču - na túto činnosť ste práve využili PC svaly. Pokiaľ prúd moču nedokážete úplne zastaviť, vaše PC svalstvo je už pravdepodobne výrazne atrofované (zmenšené, oslabené) a budete potrebovať dlhší čas na to, aby ste mu prinavrátili pôvodnú silu. Netreba však zúfať, určite sa vám to pri poctivom cvičení podarí.


V čom všetkom vám Kegelove cviky na podporu erekcie pomôžu?

  • Výrazne ovplyvňujú tvrdosť a výdrž erekcie - budete mať vďaka nim tvrdú erekciu
  • Zvýšia prietok krvi v penise
  • Kegelovými cvikmi môžte zintenzívniť prežitky pri sexe, môžte tak dosiahnuť väčšiu mieru uspokojenia
  • Cvikmi môžte zväčšiť hrúbku vášho penisu počas erekcie
  • Kegelove Cviky zmierňujú problémy s častým močením a priaznivo vplývajú na zdravie prostaty

Čo ak vám cvičenie nepomôže?

Je málo prípadov kedy by Kegelove cviky nepomohli aspoň čiastočne zlepšiť tvrdosť a výdrž erekcie. Ak sa po pravidelnom cvičení nedostavia žiadne výsledky, v cvičení nepoľavujte a skúste upraviť vašu stravu tak, aby zodpovedala zásadám racionálneho stravovania. V prípade že ani tak nedokážete zlepšiť vašu erekciu, poraďte sa s vašim lekárom alebo siahnite po voľnopredajných tabletkách na podporeu erekcie ktoré určite pomôžu.

Autor článku: Erexan

Erexan

Problémom s erekciou, potenciou a sexualitou sa venujeme už viac ako šesť rokov. Počas tejto doby sme nadobudli odborné skúsenosti s ktorými sa radi delíme. Veríme že vám tieto príspevky pomô...

Zobraziť viac

1 bod2 body3 body4 body5 bodov 20 hlasov, skóre: 4,95
Loading...

Vyberte si jeden z balíčkov