Ako často sa môže používať Erexan?

Ako často používať Erexan?

Eraxan je prípravok vyvinutý na podporu erekcie a je možné zakúpiť ho bez lekárskeho predpisu. Je vyvinutý farmaceutmi tak, aby nijakým spôsobom neohrozoval pacienta nežiadúcimi účinkami. Erexan je prípravok, ktorý je maximálne šetrný k ľudskému zdraviu. Na výrobe a zlepšovaní receptúry sa podieľajú odborníci so širokými skúsenosťami z odboru urológie a sexuológie. Jeho výroba spočíva v kombinácii množstva účinných látok, predovšetkým aminokyselín a rastlinných koncentrátov. Je vytváraný na základe novej receptúry, ktorá, oproti receptúre klasickej modrej pilulky, zabezpečuje  dostupnosť pre čo najširšie spektrum používateľov. Keďže pri užívaní klasických liekov na erekciu  môžu nastať vedľajšie účinky, akými sú bolesti hlavy, začervenanie tváre či rozmazané videnie, je nutné byť pri užívaní pod dohľadom lekárov.

Pri užívaní Eraxanu sa však nezistili žiadne negatívne vedľajšie účinky.  Preto nie je pri jeho užívaní lekársky dohľad potrebný a tento prípravok je dostupný pre všetkých.  Nie je vylúčené ani dlhodobé užívanie Eraxanu.  Keďže je vyrobený čisto z prírodných látok, je možné užívať ho podľa potreby aj každý deň. Pri užívaní Erexanu je však podstatné, aby sa neprekračovala maximálna denná dávka. Tá je stanovená na 2 tablety denne. Erexan teda môžu pacienti užívať pravidelne aj na dennej báze. Treba však dbať na dodržanie odporúčanej dennej dávky.

Autor článku: Miroslav Timko

Miroslav Timko

Problémom s erekciou, potenciou a sexualitou sa venujeme už viac ako šesť rokov. Počas tejto doby sme nadobudli odborné skúsenosti s ktorými sa radi delíme. Veríme že vám tieto príspevky pomô...

Zobraziť viac

1 bod2 body3 body4 body5 bodov 2 hlasov, skóre: 5,00
Loading...