Vyskúšali ste už nejaké afrodiziakum? Skúste aj Erexan.

floating-leaf
floating-leaf

Prírodné afrodiziaká skutočne fungujú. A ešte lepšie, ak sú v koncentrovanej forme.

Už oddávna ľudia poznajú účinky rôznych potravín a byliniek na zvýšenie sexuálnej túžby. Ktoré sú najznámejšie afrodiziaká pre mužov a ako možno zvýšiť ich účinok? Čítajte ďalej.

Čo je to afrodiziakum?

Afrodiziakum je látka, ktorá zvyšuje sexuálnu túžbu a zintenzívňuje prežitie sexuálneho aktu. Afrodiziaká pôsobia totiž ako stimulant na zmysly a zvyšujú ich citlivosť na sexuálne podnety, signály alebo stimuláciu. Afrodiziaká sa používajú na tieto účely už veľmi dávno, poznali ich ešte v starovekom Grécku.

Najznámejšie afrodiziaká pre mužov

Afrodiziakálne účinky na mužov majú mnohé potraviny, ktoré máte určite aj vy doma. Sú to najmä:

  • Čokoláda. Čokoláda obsahuje endorfíny a serotoníny, ktoré ovplyvňujú sexuálne vzrušenie. Čím vyšší obsah kakaa obsahuje, tým viac takýchto látok obsahuje.
  • Ovocie. Najmä ananás, avokádo, banány, broskyne, granátové jablko, jahody.
  • Zelenina. Artičoky, cesnak, paradajky, špargľa, zeler, a strukoviny ako cícer či fazuľa.
  • Koreniny. Čierne korenie, chilli, klinčeky, koriander, mäta, muškátový orech, rozmarín, šalvia, škorica, vanilka, zázvor.
  • Orechy a semienka. Ďatle, mandle, sezamové a tekvicové semienka.
  • Ďalšie potraviny. Napríklad morské plody, med, mak.
  • Bylinky. Ako sexuálny stimulant pôsobia aj rôzne bylinky, napríklad maca, ginko biloba, saw palmetto, kotvičník zemný, zelený aníz či ženšen.

Medzi najznámejšie afrodiziaká pre mužov patria čokoláda a chilli papričky.

Afrodiziakum čokoláda - Erexan.sk

Fungujú prírodné afrodiziaká?

Prírodné afrodiziaká skutočne zlepšujú pohlavný styk. Zvyšujú sexuálnu túžbu, zlepšujú a predlžujú erekciu a starajú sa aj o potrebnú kvalitu a množstvo spermií.

Avšak, predstavte si, koľko potravín či byliniek s afrodiziakálnym účinkom by ste museli skonzumovať, aby bol ich účinok skutočne citeľný. Navyše, každá prírodná látka účinkuje inak a neexistuje žiadne univerzálne afrodiziakum, ktoré by riešilo všetky problémy.

Na trhu však existujú prípravky, ktoré sú zmesou tých najúčinnejších látok a obsahujú ich v koncentrovanej podobe. Patrí k nim aj Erexan, účinné tabletky na erekciu.


Náš tip: Prečítajte si aj článok Zabudnite na afrodiziaká. Objavte tajomstvo poriadnej erekcie.


Erexan ako náhrada afrodiziaka

Erexan je certifikovaný výživový doplnok s vynikajúcimi recenziami, ktorý sa úspešne používa pri problémoch s erekciou. Rovnako ako vyššie uvedené afrodiziaká dokáže zvýšiť chuť na sex, predĺžiť sexuálny styk a zlepšiť celkovú potenciu a sexuálnu výkonnosť. Na rozdiel od klasických prírodných afrodiziák však obsahuje tieto látky v koncentrovanej forme a zabezpečuje rýchly nástup účinku. Stačí užiť 1 – 2 tabletky niekoľko minút pred pohlavným stykom a zaistí vám sexuálnu energiu až na 36 hodín.

Erexan obsahuje aminokyseliny a koncentrované prírodné extrakty, ku ktorým patrí aj maca. Maca má vynikajúce výsledky pri riešení problémov s impotenciou, slabou erekciou či nedostatočnou tvorbou spermií. Výťažky z kotvičníka zemného (tribulus terresis) navyše ovplyvňujú hladinu mužského pohlavného hormónu testosterón, ktorý ovplyvňuje sexuálnu žiadostivosť a schopnosť mať erekciu. Účinnosť Erexanu dopĺňajú tiež aminokyseliny L-arginín, L-citrulín a L-lysin.


Náš tip: Prečítajte si viac o zložení Erexanu.


Zhrnutie:

  • Medzi prírodné afrodiziaká patria mnohé potraviny a bylinky.
  • Najznámejšie afrodiziaká pre mužov sú čokoláda, chilli a bylinky ako maca či kotvičník zemný.
  • Vyššie účinky na sexuálnu aktivitu ako prírodné afrodiziaká majú prírodné výživové doplnky, akým je Erexan.

Tieto médiá
sa o nás pozitívne vyjadrili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo