O Erexane

Erexan

Spoľahlivý pomocník v boji s erektilnou dysfunkciou

Účinnosť Erexanu je založená na koncentrovaných prírodných extraktoch a aminokyselinách. Ide o overený výživový doplnok, ktorý sa úspešne používa pri riešení problémov so slabou erekciou (tzv. erektilnou dysfunkciou) či nedostatočnou výdržou.

Na rozdiel od klasických liekov na erekciu  predpisovaných lekármi (vrátane známej modrej tabletky) však nespôsobuje žiadne nepríjemné vedľajšie účinky ako sú bolesť hlavy, začervenanie tváre či rozmazané videnie.

Tabletky na erekciu Erexan predstavujú unikátnu receptúru kombinujúcu účinné aminokyseliny s rastlinnými koncentrátmi . Bezpečnosť substancie bola preukázaná laboratórnymi testami a uznaná Úradom Verejného Zdravotníctva SR, vďaka čomu je prípravok dostupný bez lekárskeho predpisu.

podpora erekcie

Ako to teda funguje
Z čoho sa skladá Erexan  a ako funguje?

Erexan obsahuje vyvážený súbor molekúl a prírodných látok slúžiacich na podporu erekcie. Každá zložka má v produkte svoje nenahraditeľné miesto a presne určený pomer. Erexan neobsahuje žiadne prídavné látky v podobe farbív a chemických konzervantov.

Základnou molekulou v boji proti slabej erekcii je aminokyselina  L- Arginín , ktorá sa podieľa na tvorbe oxidu dusného v organizme. Ten pomáha uvoľniť hladké svalstvo a cievy vedúce do penisu, čím umožňuje aby bol penis dostatočne prekrvený. Arginín okrem toho zlepšuje produkciu a kvalitu spermií a ovplyvňuje tak mužskú potenciu. .

Ďalšou dôležitou zložkou Erexanu je L – Citrulín, ktorý zabezpečuje stabilnú hladinu L- Arginínu v bunkách, vďaka čomu penis vydrží stoporený dlhú dobu a je opticky väčší a dlhší. L-Citrulín napomáha vzniku energie a ovplyvňuje využívanie kyslíka, čím zážitok z pohlavného styku ešte prehlbuje.

Na dôkladnom prekrvení penisu sa podieľa aj aminokyselina L-Lysin. Jej nedostatok sa prejavuje slabou erekciou a nižšou výdržou pri sexe. Podieľa sa na vzniku hormónov ovplyvňujúcich čas potrebný na regeneráciu po sexuálnom akte, preto sú ľudia s dobrou hladinou L-Lysinu schopní podávať opakovane lepšie sexuálne výkony,.

Koncentrovaný Tribulus Terestris  je stimulant, ktorý ovplyvňuje hladinu mužského pohlavného hormónu testosterónu. Testosterón ovplyvňuje fyzickú silu a výkonnosť, ale v prvom rade sexuálnu žiadostivosť a schopnosť mať erekciu.

Aby bola produkcia testosterónu ešte viac podporená, Erexan obsahuje aj ďalšiu dôležitú aminokyselinu  L- Ornytin , ktorá stimuluje jeho vylučovanie. Tým vieme dosiahnuť dlhšiu výdrž a odstrániť ťažkosti s predčasnou ejakuláciou.

Koncentrovaný  extrakt rastliny MACA  zabezpečuje produkciu energie pre orgazmus aj pre celý milostný akt. MACA má tiež vynikajúce výsledky pri riešení problémov s prostatou, s nedostatočnou tvorbou spermií, impotenciou alebo slabou erekciou.

lieky na erekcieu
Výnimočnosť Erexanu tkvie v tom, že v sebe kombinuje presné pomery aminokyselín a extraktov vyrábaných patentovanou metódou zmrazenia, ktoré v tele pacienta spolupracujú a vytvárajú synergiu. Iba týmto spôsobom je možné zabezpečiť dokonalý zážitok z milovania.

Ako sa Erexan užíva?

Užívanie Erexanu je skutočne veľmi nenáročné. Jeho hlavnou výhodou je, že sa nemusí užívať pravidelne - účinok nastupuje veľmi rýchlo a trvá až 36 hodín. Stačí preto, ak užijete jednu až dve tablety 60 minút pred pohlavným stykom.

Ak chcete dosiahnuť dokonale tvrdú erekciu, skutočne nemusíte urobiť nič viac. Erexan patrí medzi najkvalitnejšie tabletky na podporu erekcie, o čom svedčia tiež ohlasy mnohých našich zákazníkov. Pokiaľ hľadáte skutočnú silu a neuspokojíte sa s priemernými výsledkami, siahnite po Erexane!

ako prebieha erekcia

Mohlo by vás zaujímať

Vedľajšie účinky a Erexan

Erexan je vyrábaný výhradne zo surovín vysokej farmaceutickej kvality a v štandarde GMP. Doposiaľ neboli zistené  žiadne negatívne vedľajšie účinky  na ľudské zdravie. Pri užívaní Erexanu však môžete pocítiť mierne zvýšenie fyzickej sily či zvýšenie celkovej vitality.

Ochrana súkromia

Hoci poruchami potencie trpí takmer polovica mužskej populácie, rešpektujeme požiadavku diskrétnosti pri zakúpení prípravku, akým je Erexan. Aby sme chránili vaše súkromie, Erexan zasielame v obálkach bez akejkoľvek reklamy . Nikto preto nemôže zistiť, čo je obsahom balíčka.

Dlhodobé užívanie Erexanu

Prípravok Erexan nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky, vďaka čomu ho môžete užívať dlhodobo . Je však dôležité, aby ste zbytočne neprekračovali maximálnu dennú dávku 2 tablety.

Rizikové skupiny

Napriek tomu, že sme pri vývoji kládli veľký dôraz na použiteľnosť Erexanu  pre čo najširšie spektrum používateľov, prípravok nie je vhodný pre osoby trpiace kardiovaskulárnymi ochoreniami  a mužov mladších ako 18 rokov.

Certifikáty

Dôležité informácie o výrobe

V záujme garancie najvyššiej kvality dodávaných produktov prebieha výroba Erexanu v certifikovaných priestoroch spĺňajúcich prísne normy HACCP..

Na vývoji a zlepšovaní receptúry sa podieľajú odborníci so širokými skúsenosťami z odboru sexuológie a urológie, vďaka čomu tabletky na erekciu Erexan nespôsobujú nepríjemné vedľajšie príznaky ako sú bolesti hlavy či závrate.

Kúpou prípravku Erexan nezískavate iba jeden z najkvalitnejších produktov na zlepšenie sexuálnej výkonosti , ale zároveň aj našu  100% garanciu spokojnosti . Ak by ste z akéhokoľvek dôvodu neboli s výrobkom spokojní, povedzte nám, čo môžme urobiť pre naplnenie vašich očakávaní.

výroba erexanu