Dodacie podmienky

Erexan - Rýchlosť a diskrétnosť

Tovar ktorý si objednáte v e-shope erexan.sk je zvyčajne expedovaný ešte v ten istý deň. Najneskôr však do 48 hodín od zadania objednávky počas pracovných dní. Uvedomujeme si, že si možno neželáte aby ktokoľvek vedel o tom, že ste si objednali prípravok na povzbudenie potencie, preto všetky balíčky odosielame s maximálnym zreteľom na diskrétnosť, v špeciálnych obaloch bez akejkoľvek reklamy. Na balíčku nie je uvedený ani názov e-shopu.

Možnosť osobného odberu

Ste z okolia Bratislavy a vyhovoval by vám viac osobný odber? Tovar si môžte vyzdvihnúť v našom centrálnom sklade v Ivanke pri Dunaji. Osobné prevzatie je možné len na základe online objednávky. O tom že bol tovar pripravený vás budeme informovať prostredníctvom SMS správy a emailom. Tovar je zvyčajne k dispozícii na osobný odber do niekoľkých hodín, najneskôr však do 48 hodín.

Osobné prevzatie je možné v pracovné dni 12:00 - 16:30

Osobný odber iba na základe objednávky vopred! Tovar si prosím príďte vyzdvihnúť, až po výzve SMS správou a emailom!

Adresa na vyzdvihnutie tovaru:

Sklad Comgate
Nádražná 34
900 28 Ivanka pri Dunaji

Kuriérske a poštové doručenie

Tovar je zvyčajne odoslaný v deň objednania, najneskôr však do 48 hodín. Ak chcete, aby vám bol objednaný Erexan doručený rýchlo, využite možnosť kuriérskej služby. Diskrétny balíček vám doručí kuriér na dobierku priamo do vašich rúk už na druhý deň od odoslania. Ak pre vás nie je podstatná rýchlosť doručenia ale jeho cena, odporúčame vám dodanie poštou prostredníctvom služby "Balík na poštu" Zásielku vám pošta doručí na vašu poštovú pobočku, kde si ju môžte prevziať. Ďalšou možnosťou je zaslanie prostredníctvom poštovej služby "Balík na adresu" kedy vám bude zásielka doručená poštovým kuriérom priamo ku vašim dverám. Pošta doručí diskrétny balíček do dvoch pracovných dní.

Zasielame aj do krajín Európskej Únie

Využite možnosť zaslania diskrétne zabaleného Erexanu aj do väčšiny krajín EU. Je to veľmi jednoduché, tovar vám odošleme kuriérom alebo poštou. Ak chcete tovar objednať do Českej republiky, odporúčame využiť náš český internetový obchod erexan.eu

Cenník dopravy a spôsob platby

Metóda prepravyCena v EURMožnosťi platbyDoba dodania
Slovenská POŠTA balík na poštu3,10dobierka / kartou vopredD*+2-4
Slovenská POŠTA balík na adresu4,10dobierka / kartou vopredD*+2-4
Kuriérska služba DHL (SK)3,50dobierka / kartou vopredD*+1
Osobný odber (Ivanka pri Dunaji)1,90hotovosť / kartou vopredD*+0-1
Pošta do zahraničia (EU)6,00Iba platba kartouD*+5-10
Kuriér do zahraničia (EU)podľa ponukyIba platba kartouD*+2-10

Cenník je platný od 1.1.2018. Ceny sú uvedené vrátane DPH. Ceny poštovného do zahraničia sa riadia podľa aktuálnej ponuky a sú uvedené v objednávkovom formulári.

D* = deň odoslania

Ceny dopravy sú dotované, preto prosíme vážených zákazníkov aby objednaný tovar prevzali v stanovenej odbernej lehote.

Vrátenie peňazí

Sme si natoľko istí kvalitou a účinnosťou nášho produktu, že vám ponúkame garanciu vrátenia peňazí. To znamená že ak nebudete z akéhokoľvek dôvodu s Erexanom spokojní, pošlite nám ho späť a my vám vrátime peniaze. Peniaze vám vrátime za každé neotvorené balenie.

Vrátenie tovaru a reklamácie

Garantujeme 100% spokojnosť, alebo vrátenie peňazí. To znamená, že ak z akéhokoľvek dôvodu nebudete s produktom spokojní, môžete ho poslať späť a my vám vrátime peniaze. Peniaze vám vrátime za každé neotvorené balenie.

V zmysle ustanovenia § 7 zákona o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji (zákon č. 102/2014 Z. z.) máte právo od zmluvy uzatvorenej na diaľku odstúpiť bez uvedenia dôvodu do 14 dní (u nás lehota predĺžená až na 15 dní) odo dňa prevzatia tovaru, pričom je nevyhnutné, aby bolo v uvedenej lehote vaše oznámenie o odstúpení od nákupu tovaru spolu s dokladom o kúpe doručený predávajúcemu.

Odstúpenie od kúpnej zmluvy musí byť priložené k tovaru. Odstúpenie od zmluvy môže byť uskutočnené elektronickou formou komunikácie. Za odstúpenie od kúpnej zmluvy sa nepovažuje neprevzatie záväzne objednaného tovaru.

Postup:

  • Tovar nám zašlite najneskôr do 15 dní od doručenia.
  • Priložte vyplnený formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy ktorý stiahnete po kliknutí na odkaz. Vyplňte Vaše meno, adresu a telefónne číslo, uveďte číslo účtu, v prípade že si prajete vrátiť peniaze formou poštovej poukážky (spoplatnené), uveďte nám danú skutočnosť do priloženého listu číslo faktúry, Váš podpis a dátum.
  • Späť s tovarom nám zašlite aj doklad o kúpe. Bez predloženia dokladu o kúpe peniaze nemôžu byť vrátené.
  • Tovar posielajte tak, aby sa pri preprave nepoškodil
  • Adresa pre doručenie Augeri- Comgate s.r.o. Nádražná 34, 900 28 Ivanka pri Dunaji
  • Tovar nezasielajte do sídla spoločnosti (komárnická 20, Bratislava) nemohol by byť prevzatý.

Adresa na vrátenie tovaru

Augeri- Comgate s.r.o.
Nádražná 34
900 28 Ivanka pri Dunaji

Suma, ktorá Vám bude vrátená nezahŕňa výšku už zaplateného poštovného. V prípade, že si prajete vrátiť peniaze späť formou poštovej poukážky, od sumy vráteného tovaru bude poplatok slovenskej pošty odrátaný a to:
Vrátená suma nepresahuje 30 EUR - Poplatok na Slovenskej pošte = 70 centov. Vrátená suma presahuje 30 EUR - Poplatok na Slovenskej pošte = 1 EUR.

Peniaze vám budú vrátené do 15 dní od odstúpenia od zmluvy.

Augeri nutraceuticals GOOD MANUFACTURING FOOD