Ako zlepšiť erekciu? Niekoľko zásadných rád

Dôležité zásady a rady ako zlepšiť erekciu

Stalo sa vám už niekedy že ste mali pri milovaní problém dosiahnuť dostatočne tvrdú erekciu? Dajte pozor. Môže to predznamenávať oveľa vážnejšie ťažkosti ktoré prídu v budúcnosti. Zistite ako zlepšiť erekciu veľmi jednoducho vďaka niekoľkým jednoduchým zásadám. Je možné že budete musieť urobiť pár zmien vo vašom živote. A možno ani nie. Čítajte ďalej a zistite viac, alebo si pozrite video, ktoré nájdete nižšie..

Menej stresu

Žeby klišé? Možno, ale... Celkové psychické zdravie a pohoda majú na sexuálnu výkonnosť zásadný vplyv. Ak ste v strese, erekciu dosiahnete ťažšie. Nezáleží pri tom či ste dvadsaťpäť ročný mladík alebo skúsený senior. V prípade že sa budete často vystavovať prehnanému stresu, spoľahlivo sa tak zbavíte schopnosti dosiahnuť a udržať si erekciu. Pri odstraňovaní stresových faktorov si položte otázku, čo je zdrojom vášho stresu. Tento zdroj odstráňte alebo sa mu aspoň skúste častejšie vyhýbať. Len ak bude vaša myseľ čistá, Budú mať ďalšie kroky tohto návodu, ako zlepšiť erekciu, zmysel a účinnosť.


TIP: Chcete vašu erekciu zlepšiť ešte dnes? Vyskúšajte Erexan


Snažte sa myslieť pozitívne. Pánov, ktorí sa sa už v priebehu svojho života stretli s poruchami erekcie je množstvo. Nemusí ísť o staršie ročníky, pokojne to môžu byť aj mladí chalani. Pokiaľ sa aj Vám niečo také prihodilo, neberte to ako svoje zlyhanie. Je to normálna vec, ktorú snáď dokáže pochopiť každá milujúca partnerka. A ak by náhodou aj nie, možno pod tlakom vzniknutej situácie precitnete, a zistíte že vedľa vás nestojí skutočná žena, ale nezrelá sliepka... Navyše, dnes už poznáme riešenia vďaka ktorým zlepšíte vašu erekciu skutočne takmer okamžite. Poďme však pekne poporiadku a prejdime na ďalšiu zásadu na udržanie kvalitnej erekcie ktorou je hodnotná strava.

menej stresu zlepsi erekciu

Strava je základ kvalitnej erekcie

Možno to znie neuveriteľne, ale aj zloženie vášho jedálnička môže ovplyvniť silu a kvalitu erekcie. Ak často konzumujete tučné jedlá s vysokým obsahom nasýtených mastných kyselín, urobte s tým niečo najlepšie ešte dnes. Zaraďte do vášho jedálnička viac zeleniny. Jedzte špargľu ktorá je považovaná za jedno z najsilnejších prírodných afrodiziák. Nahraďte maslo Ramou, alebo iným margarínom a prestaňte piť sladené nápoje. Je isté, že už po niekoľkých týždňoch po zmene životosprávy bude vaša erekcia výrazne podporená.

Strava na zlepšenie erekcie

Skúste viac kávy, môže to pomôcť zlepšiť erekciu

Vieme, že toto môže znieť trochu kontroverzne. Vo všeobecnosti sa to s pitím kávy príliš neodporúča preháňať. Káva totiž vďaka kofeínu zvyšuje krvný tlak a zároveň stimuluje nervový systém. A práve tu je skrytý ten vtip. Ak má telo k dispozícii vyšší krvný tlak, vaša erekcia môže byť oveľa silnejšia a kvalitnejšia, čo sa javí ako celkom logický argument. Zákony hydrauliky by nám mali byť známe ešte z čias základnej školy. Erekcia však vzniká v prvom momente vďaka impulzu vyslaného z mozgu, smerom k cievam penisu. Tomuto účelu zase môže poslúžiť tá vlastnosť kofeínu, ktorá stimuluje funkcie nervového systému. Väčšina lekárov vám povie, že pri poruchách erekcie by ste pitie kávy mali obmedziť. Áno má to svoj zmysel, ale len v prípade že je váš kardiovaskulárny systém v zlej kondícii. Ak je vaše srdce v poriadku a nie je známy iný dôvod pre ktorý by vám mohol kofeín ublížiť, rozhodne sa v tomto smere neobmedzujte. Je to celkom zaujímavý a menej známy spôsob ako zlepšiť erekciu v podstate okamžite.

Káva zlepší erekciu

Pre kvalitnú erekciu treba testosterón

Testosterón, je dôležitý mužský pohlavný hormón ovplyvňujúci mnohé chemické procesy v tele. Dal by sa označiť ak fluidum mužskej podstaty. Bez testosterónu by sme neboli mužmi, ale iba podivnými zženštilími stvoreniami. Toto si uvedomovali aj Egyptský faraóni a svojim sluhom - eunuchom, nechávali chirurgicky odstrániť semenníky. Tým sa znemožnila produkcia testosterónu, lebo sa tvorí práve v semenníkoch. Eunuchovia sa takýmto zákrokom stali neškodnými. Úplne stratili záujem o ženy a aj schopnosť dosiahnuť erekciu. Faraón si teda potom nemuseli robiť starosti o česť svojich dcér a manželiek.

Ak sa cítite v poslednej dobe malátny a bez nálady, alebo ste viac utiahnutý, možno máte nedostatok testosterónu. Ako už vieme, ten je pre život muža priam nenahraditeľný. Ak ho má muž málo, je mrzutý a aj erekcia je slabá. V prípade ak ste nadobudli podozrenie že vaša hladina testosterónu klesla, najlepším riešením je navštíviť lekára. Ten urobí krvné testy a zmeria hladinu testosterónu, prípadne pristúpy k ďalším vyšetreniam. V každom prípade sledujte vaše pocity, vitalitu a hladinu testosterónu udržiavajte vysokú aj pomocou vhodnej stravy. Môžte si tak zlepšiť erekciu i vo vyššom veku.

Testosterón na kvalitnú erekciu

Schudnite

Najmä u mužov nad štyridsať rokov býva častou príčinou slabej erekcie nadmerný podiel telesného tuku. Schudnutím, môžte výrazne uľahčiť prácu vášho kardiovaskulárneho systému a on sa vám za to odvďačí kvalitnou erekciou. Ak sa vám to podarí, čaká vás aj ďalšia odmena! Stratou telesného tuku bude aj váš penis vyzerať oveľa väčší. Podkožný tuk na podbrušku mu totiž môže z jeho viditeľnej dĺžky uberať aj dva-tri centimetre.

Obezita je zlá pre erekciu

Cviky na erekciu môžu pomôcť

Počuli ste už niekedy o cvikoch na zlepšenie erekcie? Ide o takzvané Kegelove cviky ktoré môžete vykonávať naozaj všade, dokonca ja pri šoférovaní počas cesty do práce. Cviky sa vykonávajú tak, že pacient striedavo sťahuje a povoľuje takzvané PC svalstvo nachádzajúce sa v oblasti penisu. Stačí potrénovať 10-15 minút denne a už o pár týždňov môže byť vaša erekcia opäť dokonalá.

cviky na zlepsenie erekcie

Okamžité zlepšenie erekcie za pomoci liekov

Ak vám nepomôže vyššie uvedený zoznam rád na zlepšenie erekcie, alebo len nemáte trpezlivosť na ich realizáciu, vyskúšajte to s tabletkami na erekciu. Je to jednoduché, rýchle riešenie a dnes už nepotrebujete ani lekársky predpis na to, aby ste si mohli kúpiť veľmi silné a účinné tabletky na zlepšenie erekcie. Iste, na internete zoženiete aj Viagru bez predpisu. Nemáme však na mysli nijaké podvodné tabletky, alebo falošné lieky z pochybných zdrojov, ktoré vás len pripravia o peniaze a situáciu nevyriešia. Vy potrebujete niečo skutočne účinné.

Za vyskúšanie rozhodne stojí Erexan. Je to mocný prípravok bez predpisu a určite vám pomôže. Ide o produkt, ktorý je určený na okamžité použitie a jeho účinky sa dostavia do 60-tich minút. V jeho prospech hovorí aj množstvo spokojných klientov, ktorí si ho nevedia vynachváliť. Je to oficiálny prípravok s certifikátom. Ďalším bonusom je, že nemusíte chodiť po doktoroch ale jednoducho si Erexan môžete objednať cez internet v čo najväčšej anonymite. Ak vám nevyhovuje objednanie cez internet, Erexan je k dispozícii aj vo vašej lekárni.

lieky na erekcuiu

 

 

Ako vidíte, zlepšenie erekcie môže vyžadovať väčšie množstvo úsilia v oblasti zmien životosprávy. Treba sa zamyslieť nad kvalitou vášho pracovného aj súkromného života, a odstrániť stresové faktory, takisto je dôležité sústrediť sa na kvalitu prijímanej potravy a stravovať sa s rozumom. Stým ide ruka v ruke aj strata nadbytočnej telesnej hmotnosti. Obezita ku kvalite erekcie rozhodne neprispieva. Svoju úlohu môžu hrať aj cviky na zlepšenie erekcie ktoré sa určite oplatí vyskúšať. Ak nemáte čas špekulovať a potrebujete okamžité výsledky, je vhodné skúsiť voľnopredajné lieky na erekciu. Za týmto účelom pouvažujte nad vyskúšaním Erexanu. Ak do svojho života zaradíte aspoň dve-tri z uvedených rád, môžte si byť istý, že sa to na kvalite vašej erekcie prejaví blahodárne.

 

Autor článku: Erexan

Erexan

Problémom s erekciou, potenciou a sexualitou sa venujeme už viac ako šesť rokov. Počas tejto doby sme nadobudli odborné skúsenosti s ktorými sa radi delíme. Veríme že vám tieto príspevky pomô...

Zobraziť viac

1 bod2 body3 body4 body5 bodov 10 hlasov, skóre: 4,90
Loading...

Vyberte si jeden z balíčkov